Hotele w pobliżu Narodowe Muzeum Historyczne

Znajdź na mapie
Hotele w Narodowe Muzeum Historyczne

Narodowe Muzeum HistoryczneOd  124zł

Polecane hotele w pobliżu Narodowe Muzeum Historyczne

 • SANTIAGO FURNISHED APARTMENTS
  Od175złZa noc

  SANTIAGO FURNISHED APARTMENTSstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Monjitas 744 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został założony w roku 2010. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santa Lucia
  Od194złZa noc

  Santa Luciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo huerfanos, 779 - Mapa
  W odległości 0.37 km od Narodowe Muzeum Historyczne
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 289 opinii podróżnychNa podstawie 289 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Santa Lucia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście przebywający w Santa Lucia mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od124złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Narodowe Muzeum Historyczne
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 2 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hostel położony jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Hostal Boutique Casaltura jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Santiago Backpackers
  Od173złZa noc

  Santiago Backpackersstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Enrique mac iver 661 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 311 opinii podróżnychNa podstawie 311 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest usytuowany w Santiago Chile. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Santiago Backpackers oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boutique Tremo Parque Forestal
  Od178złZa noc

  Boutique Tremo Parque Forestalstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ismael valdes vergara 740 - Mapa
  W odległości 0.46 km od Narodowe Muzeum Historyczne
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 7 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Boutique Tremo Parque Forestal oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Niektóre z niniejszych usług Boutique Tremo Parque Forestal mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Panamericano
  Od187złZa noc

  Panamericanostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Teatinos 320 - Mapa
  W odległości 0.48 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1356 opinii podróżnychNa podstawie 1356 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2010. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Goście przebywający w Panamericano mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sommelier Boutique
  Od248złZa noc

  Sommelier Boutiquestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced 433 - Mapa
  W odległości 0.55 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 8 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 21. 8 kilometrów od stoków. W odległości 300 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 5 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sommelier Boutique. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Sommelier Boutique rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • VR Suite Santiago
  Od244złZa noc

  VR Suite Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
  W odległości 0.58 km od Narodowe Muzeum Historyczne
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 5 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w VR Suite Santiago. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • CasaNoble Hotel Boutique
  Od426złZa noc

  CasaNoble Hotel Boutiquestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Almirante montt 440 - Mapa
  W odległości 0.58 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 33 opinii podróżnychNa podstawie 33 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • D'Door Hotel
  Od37.473złZa noc

  D'Door Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Almirante montt, santiago city center 439 - Mapa
  W odległości 0.59 km od Narodowe Muzeum Historyczne
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1945. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. D'Door Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   52  Hotele w Narodowe Muzeum Historyczne
Strona  1  z  6
 

Hotele w pobliżu  Narodowe Muzeum Historyczne

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj