Hotele w pobliżu Pablo Neruda House Museum

Znajdź na mapie
Hotele w Pablo Neruda House Museum

Pablo Neruda House MuseumOd  124zł

Polecane hotele w pobliżu Pablo Neruda House Museum

 • CASA BELLAVISTA HOTEL
  Od300złZa noc

  CASA BELLAVISTA HOTELstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Antonia lopez de bello 0374 - Mapa
  W odległości 0.25 km od Pablo Neruda House Museum
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, CASA BELLAVISTA HOTEL posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Castillo Rojo
  Od473złZa noc

  Hotel Boutique Castillo Rojostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle constitucion 195 - Mapa
  W odległości 0.27 km od Pablo Neruda House Museum
   

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel Boutique Castillo Rojo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Boutique Castillo Rojo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Boutique Castillo Rojo. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Norus Apartments Providencia
  Od284złZa noc

  Norus Apartments Providenciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Capellan abarzua 240 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Pablo Neruda House Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w Santiago Chile. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2000. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Viva Hostel
  Od37.473złZa noc

  Viva Hostelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista providencia 0318 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Pablo Neruda House Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest usytuowany w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Viva Hostel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Boutique Tremo Bellavista
  Od200złZa noc

  Boutique Tremo Bellavistastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Alberto reyes 032 - Mapa
  W odległości 0.56 km od Pablo Neruda House Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 228 opinii podróżnychNa podstawie 228 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel butikowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel butikowy nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Boutique Tremo Bellavista może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Luciano K Hotel
  Od335złZa noc

  Luciano K Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced, 84 - Mapa
  W odległości 0.84 km od Pablo Neruda House Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 666 opinii podróżnychNa podstawie 666 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy znajduje się w Santiago Chile. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Luciano K Hotel. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • NH Ciudad de Santiago
  Od195złZa noc

  NH Ciudad de Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. condell 40 - Mapa
  W odległości 0.85 km od Pablo Neruda House Museum
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1686 opinii podróżnychNa podstawie 1686 opinii podróżnych

  Elegancki i nowoczesny hotel NH Ciudad de Santiago jest doskonale usytuowany w Santiago de Chile, centralnie między dwoma głównymi dzielnicami finansowymi, starym miastem i dzielnicą El Golf. Avenida Providence znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków, a stacja metra Salvador jest tylko jedną przecznicę od hotelu. Hotel posiada wyłącznie apartamenty rozmieszczone na dwunastu piętrach, niektóre z nich mają zapierające dech w piersiach widoki na pasmo górskie Andów. Atrakcje takie jak Centrum Kultury Gabrieli Mistral, Muzeum Sztuk Vizualnych, Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Sztuki Współczesnej znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

  Pokaż więcej
 • Hostal Forestal
  Od93.092złZa noc

  Hostal Forestalstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Coronel santiago bueras 122 - Mapa
  W odległości 0.86 km od Pablo Neruda House Museum
  2,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 420 opinii podróżnychNa podstawie 420 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hostel został w pełni odnowiony w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hostal Forestal. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ApartHotel B
  Od259złZa noc

  ApartHotel Bstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 234 - Mapa
  W odległości 0.91 km od Pablo Neruda House Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 158 opinii podróżnychNa podstawie 158 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w ApartHotel B. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Casa Bueras Boutique Hotel
  Od391złZa noc

  Casa Bueras Boutique Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Coronel santiago bueras 188 - Mapa
  W odległości 0.93 km od Pablo Neruda House Museum
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 856 opinii podróżnychNa podstawie 856 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zmodernizowany w roku 2010. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   68  Hotele w Pablo Neruda House Museum
Strona  1  z  7
 

Hotele w pobliżu  Pablo Neruda House Museum

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj