Hotele w pobliżu San Cristóbal Wzgórze

Znajdź na mapie
Hotele w San Cristóbal Wzgórze

San Cristóbal WzgórzeOd  124zł

Polecane hotele w pobliżu San Cristóbal Wzgórze

 • Casona Recoleta
  Od178złZa noc

  Casona Recoletastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 290, recoleta - Mapa
  W odległości 2.01 km od San Cristóbal Wzgórze
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9 opinii podróżnychNa podstawie 9 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel butikowy, usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu butikowym.

  Pokaż więcej
 • Boutique Tremo Bellas Artes
  Od178złZa noc

  Boutique Tremo Bellas Artesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 284 - Mapa
  W odległości 2.01 km od San Cristóbal Wzgórze
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 111 opinii podróżnychNa podstawie 111 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Osoby przebywające w tym hotelu butikowym mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Boutique Tremo Bellas Artes zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel butikowy nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu butikowym. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od124złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  W odległości 2.02 km od San Cristóbal Wzgórze
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 2 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hostel położony jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Hostal Boutique Casaltura jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Boutique Tremo Parque Forestal
  Od178złZa noc

  Boutique Tremo Parque Forestalstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ismael valdes vergara 740 - Mapa
  W odległości 2.04 km od San Cristóbal Wzgórze
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 7 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Boutique Tremo Parque Forestal oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Niektóre z niniejszych usług Boutique Tremo Parque Forestal mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ApartHotel B
  Od259złZa noc

  ApartHotel Bstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 234 - Mapa
  W odległości 2.05 km od San Cristóbal Wzgórze
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 158 opinii podróżnychNa podstawie 158 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w ApartHotel B. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Santiago Backpackers
  Od173złZa noc

  Santiago Backpackersstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Enrique mac iver 661 - Mapa
  W odległości 2.17 km od San Cristóbal Wzgórze
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 311 opinii podróżnychNa podstawie 311 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest usytuowany w Santiago Chile. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Santiago Backpackers oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Castillo Rojo
  Od473złZa noc

  Hotel Boutique Castillo Rojostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle constitucion 195 - Mapa
  W odległości 2.3 km od San Cristóbal Wzgórze
   

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel Boutique Castillo Rojo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Boutique Castillo Rojo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Boutique Castillo Rojo. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • CASA BELLAVISTA HOTEL
  Od300złZa noc

  CASA BELLAVISTA HOTELstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Antonia lopez de bello 0374 - Mapa
  W odległości 2.35 km od San Cristóbal Wzgórze
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, CASA BELLAVISTA HOTEL posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • SANTIAGO FURNISHED APARTMENTS
  Od175złZa noc

  SANTIAGO FURNISHED APARTMENTSstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Monjitas 744 - Mapa
  W odległości 2.38 km od San Cristóbal Wzgórze
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został założony w roku 2010. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Norus Apartments Providencia
  Od284złZa noc

  Norus Apartments Providenciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Capellan abarzua 240 - Mapa
  W odległości 2.38 km od San Cristóbal Wzgórze
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w Santiago Chile. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2000. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   38  Hotele w San Cristóbal Wzgórze
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  San Cristóbal Wzgórze

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj