Hotele w pobliżu Wzgórze Santa Lucía

Znajdź na mapie
Hotele w Wzgórze Santa Lucía

Wzgórze Santa LucíaOd  124zł

Polecane hotele w pobliżu Wzgórze Santa Lucía

 • Windsor Suite
  Od165złZa noc

  Windsor Suitestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle victoria subercaseaux 65 - Mapa
  W odległości 0.18 km od Wzgórze Santa Lucía
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 233 opinii podróżnychNa podstawie 233 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2009. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Windsor Suite nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w Windsor Suite są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Windsor Suite. Windsor Suite szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Apart Hotel
  Od226złZa noc

  Park Plaza Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 545 - Mapa
  W odległości 0.18 km od Wzgórze Santa Lucía
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 374 opinii podróżnychNa podstawie 374 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2005. Park Plaza Apart Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Park Plaza Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Santiago Town Suites
  Od251złZa noc

  Santiago Town Suitesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 547, oficina 307c - Mapa
  W odległości 0.19 km od Wzgórze Santa Lucía
   

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Santiago Chile. Ten hotel apartamentowy nie oferuje łóżeczek na życzenie.

  Pokaż więcej
 • Amistar Apartments
  Od229złZa noc

  Amistar Apartmentsstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos, of 209 torre c - Mapa
  W odległości 0.19 km od Wzgórze Santa Lucía
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2018. Amistar Apartments jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Amistar Apartments. Zwierzęta nie są dozwolone w Amistar Apartments. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Amistar Apartments. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Magnolia
  Od1.041złZa noc

  Magnoliastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle huérfanos 539 - Mapa
  W odległości 0.2 km od Wzgórze Santa Lucía
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położony w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 450 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 6 kilometrów. Magnolia oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Magnolia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sommelier Boutique
  Od248złZa noc

  Sommelier Boutiquestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced 433 - Mapa
  W odległości 0.21 km od Wzgórze Santa Lucía
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 8 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 21. 8 kilometrów od stoków. W odległości 300 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 5 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sommelier Boutique. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Sommelier Boutique rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lastarria Hotel & aparts.
  Od320złZa noc

  Lastarria Hotel & aparts.stars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , José victorino lastarria, 43 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Wzgórze Santa Lucía
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 455 opinii podróżnychNa podstawie 455 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel apartamentowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cumbres Lastarria
  Od531złZa noc

  Cumbres Lastarriastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Jose victorino lastarria 299 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Wzgórze Santa Lucía
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1105 opinii podróżnychNa podstawie 1105 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Santiago Chile. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2015. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Cumbres Lastarria zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullCumbres Lastarria nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • D'Door Hotel
  Od37.473złZa noc

  D'Door Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Almirante montt, santiago city center 439 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Wzgórze Santa Lucía
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1945. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. D'Door Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias
  Od292złZa noc
  W odległości 0.36 km od Wzgórze Santa Lucía
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 88 opinii podróżnychNa podstawie 88 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Wzgórze Santa Lucía
Strona  1  z  6
 

Hotele w pobliżu  Wzgórze Santa Lucía

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj