Hotele w Szanghaj

Znajdź na mapie
Hotele w Szanghaj

SzanghajOd  97zł

Polecane hotele w Szanghaj

Sortuj według
 • InterContinental Shanghai Jing’ An
  Od507złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1195 opinii podróżnychNa podstawie 1195 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Downtown. Struktura, usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w odległości 4. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. InterContinental Shanghai Jing’ An oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w InterContinental Shanghai Jing’ An. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tong Mao
  Od382złZa noc

  Tong Maostars

  Szanghaj, Szanghaj , 357 songlin road, shanghai -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 127 opinii podróżnychNa podstawie 127 opinii podróżnych

  The hotel is located near the Bund, Shanghai International Expo Centre, Science and Technology Museum, the Oriental Pearl Tower and the People's Square. It takes 10 minutes from Shanghai Railway Station, 25 minutes from Shanghai Hong Qiao International Airport and 35 minutes from Shanghai Pu Dong International Airport to get to the hotel.

  Pokaż więcej
 • Starr Hotel Shanghai
  Od285złZa noc

  Starr Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 386 zhijiang xi road 386 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Starr Hotel Shanghai. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Starr Hotel Shanghai oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Starr Hotel Shanghai są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Starr Hotel Shanghai zapewnia parking dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Starr Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan
  Od795złZa noc

  Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shanstars

  Szanghaj, Szanghaj , lu jia zui ring road, pudong district 1288 -
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1831 opinii podróżnychNa podstawie 1831 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Pudong. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullOsoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • City Hotel Shanghai
  Od302złZa noc

  City Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Shanxi south road 5-7 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 310 opinii podróżnychNa podstawie 310 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w City Hotel Shanghai. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. City Hotel Shanghai nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. City Hotel Shanghai szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. City Hotel Shanghai oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Charms
  Od174złZa noc

  Charmsstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road 619 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 593 opinii podróżnychNa podstawie 593 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Hotel South Bund Shanghai
  Od177złZa noc

  Rayfont Hotel South Bund Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 118 nan cang street, huang pu district 125888 -
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2002. Zarówno osoby podróżujące służbowo jak i w celach wypoczynkowych docenią dostęp do Internetu zapewniony w nieruchomości. Rayfont Hotel South Bund Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Regal Plaza Hotel & Residence
  Od302złZa noc

  Regal Plaza Hotel & Residencestars

  Szanghaj, Szanghaj , Fu te xi yi road, waigaoqiao, pudong new district 77 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 101 opinii podróżnychNa podstawie 101 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel apartamentowy zlokalizowany jest w dzielnicy Pudong i ma strategiczne położenie w sercu Strefy Wolnego Handlu Waigaoqiao. Hotel ma łatwy dostęp do atrakcji turystycznych, w tym Lujiazui, Shanghai World Finance Centre i centrum Puxi. Goście, którzy chcą zwiedzać kulturowe i historyczne piękno okolicy znajdą tu mnóstwo atrakcji, które czekają na odkrycie. Elegancki i nowoczesny projekt architektoniczny hotelu oczarowuje gości blaskiem i wdziękiem. Lobby hotelu emanuje bogactwem i luksusem, a wielkie, strzeliste, białe kolumny stwarzają atmosferę królewskiego majestatu. Pokoje są doskonale zaprojektowane, mają białe wnętrza ze złotymi refleksami i elementami w kolorach ziemi. Nawet najbardziej wymagający turyści będą pod wrażeniem najwyższej klasy hotelowych usług i udogodnień.

  Pokaż więcej
 • The Langham, Shanghai, Xintiandi
  Od844złZa noc

  The Langham, Shanghai, XintiandistarsGreenProgram Icon

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.99 madang road, shanghai 99 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1294 opinii podróżnychNa podstawie 1294 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest usytuowany w Downtown. The Langham, Shanghai, Xintiandi został zbudowany w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, The Langham, Shanghai, Xintiandi oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w The Langham, Shanghai, Xintiandi. Hotel posiada parking i garaż. Ta nieruchomość została zaprojektowana ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat Earth Check. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Niektóre z niniejszych usług The Langham, Shanghai, Xintiandi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Asset Hotel, Shanghai
  Od143złZa noc

  Asset Hotel, Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.590, south wanping road, xuhui district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 305 opinii podróżnychNa podstawie 305 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   304  Hotele w Szanghaj
Strona  1  z  31
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Shanghai is China' s largest city. Located on the Yangtze delta and being the country's most populous city, it is one of its major economic and business centres. The proximity of the city to the sea and its important port have made Shanghai a trading zone and one of China's centres in terms of the textile industry and trade. Shanghai is where China meets the rest of the world, and it is an open, cosmopolitan city with some striking buildings and an important arts scene with a vast business centre and fine food and drink. Shanghai' s many popular attractions include: the Huangpu River, the Jin Mao Tower viewpoint, the city' s old town, the Bund (one of Shanghai' s most important areas), the Yuyuan Gardens and the Jade Buddha Temple. The city has also become China' s cultural centre, with a variety of shows of the highest level. Shanghai, one of the world' s great cities, is a dazzling experience for all who visit it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Szanghaj

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj