Hotele w Baoshan

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ramada Encore
  Od333złZa noc

  Ramada Encorestars

  Baoshan, Szanghaj , 555 gongkang road -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 30 opinii podróżnychNa podstawie 30 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Baoshan. Ramada Encore zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ramada Encore nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotels Shanghai Baoshan Wusong
  Od200złZa noc

  Vienna Hotels Shanghai Baoshan Wusongstars

  Baoshan, Szanghaj , A no.600 songbin road, baoshan district 56676868 56676868 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Baoshan. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Vienna Hotels Shanghai Baoshan Wusong oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Vienna Hotels Shanghai Baoshan Wusong nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe.

  Pokaż więcej
 • Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition
  Od152złZa noc

  Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibitionstars

  Baoshan, Szanghaj , 1009 ji zhai road, minhang district of shanghai 62201333 -
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Baoshan. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • ViennaInternational Hotel Shanghai Hongqiao Hub I
  Od167złZa noc

  ViennaInternational Hotel Shanghai Hongqiao Hub Istars

  Baoshan, Szanghaj , No. 2431 cao'an road, jiading district, shanghai, 69117888 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Baoshan. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Jinjiang Inn (Qingpu,Shanghai)
  Od111złZa noc

  Jinjiang Inn (Qingpu,Shanghai)stars

  Baoshan, Szanghaj , Qingzhao road,qingpu district 116 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 57 opinii podróżnychNa podstawie 57 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Baoshan. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel został zbudowany w roku 2010. Jinjiang Inn (Qingpu, Shanghai) oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Jinjiang Inn (Qingpu, Shanghai) oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and E
  Od270złZa noc

  Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and Estars

  Baoshan, Szanghaj , No.190, aite road 69181919 -
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Baoshan. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and E znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Baoshan

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj