Hotele w Baoshan

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Jinjiang Inn (Qingpu,Shanghai)
  Od111złZa noc

  Jinjiang Inn (Qingpu,Shanghai)stars

  Baoshan, Szanghaj , Qingzhao road,qingpu district 116 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 57 opinii podróżnychNa podstawie 57 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Baoshan. Położony w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Jinjiang Inn (Qingpu, Shanghai) został skonstruowany w roku 2010. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w Jinjiang Inn (Qingpu, Shanghai). Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Merlinhod Hotel Shanghai Baoshan
  Od348złZa noc

  Merlinhod Hotel Shanghai Baoshanstars

  Baoshan, Szanghaj , Songlan 879 -
   

  Ten luksusowy hotel jest położony w Baoshan. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Merlinhod Hotel Shanghai Baoshan. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • ViennaInternational Hotel Shanghai Hongqiao Hub I
  Od165złZa noc

  ViennaInternational Hotel Shanghai Hongqiao Hub Istars

  Baoshan, Szanghaj , No. 2431 cao'an road, jiading district, shanghai, 69117888 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Baoshan. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition
  Od154złZa noc

  Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibitionstars

  Baoshan, Szanghaj , 1009 ji zhai road, minhang district of shanghai 62201333 -
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Baoshan. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W Vienna hotel Shanghai hongqiao national exhibition znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotels(Shanghai Baoshan Wusong)
  Od200złZa noc

  Vienna Hotels(Shanghai Baoshan Wusong)stars

  Baoshan, Szanghaj , A no.600 songbin road, baoshan district 56676868 56676868 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Baoshan. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and E
  Od210złZa noc

  Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and Estars

  Baoshan, Szanghaj , No.190, aite road 69181919 -
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Baoshan. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Vienna Shanghai Hongqiao National Convention and E znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Jinjiang Inn (Yixian Road,Shanghai)
  Od143złZa noc

  Jinjiang Inn (Yixian Road,Shanghai)stars

  Baoshan, Szanghaj , Yixian road,baoshan district 1339 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Baoshan. Nieruchomość została zbudowana w roku 2007. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Baoshan

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj