Hotele w Hongqiao Airport

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Cordis Shanghai Hongqiao
  Od529złZa noc

  Cordis Shanghai Hongqiaostars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , Shenhong road, minhang district 333 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Airport Hongqiao. Ten hotel został zbudowany w roku 2017. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Cordis Shanghai Hongqiao. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Cordis Shanghai Hongqiao nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Cordis Shanghai Hongqiao. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Novotel Shanghai Hongqiao
  Od377złZa noc

  Novotel Shanghai Hongqiaostars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , Xiehe road 1102 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Hotel Novotel Shanghai Hongqiao jest usytuowany w sercu dzielnicy Hongqiao Commerce, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra (linia 2), Narodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, międzynarodowego lotniska Hongqiao i dworca kolejowego. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 367 przestronnych pokoi, 3 restauracje, 4 sale konferencyjne i centrum fitness. To świetny wybór dla osób podróżujących służbowo oraz turystów.

  Pokaż więcej
 • Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air China
  Od525złZa noc

  Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air Chinastars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , No. 181 shen da san road. no. 2 exit, t2 departur -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Airport Hongqiao. W odległości 27. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air China. Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air China oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hongqiao Convention & Exhibition Center
  Od201złZa noc

  Vienna Hongqiao Convention & Exhibition Centerstars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , No. 4086, west tianshan road, minhang district 64320666 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2 opinii podróżnychNa podstawie 2 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Airport Hongqiao. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Vienna Hongqiao Convention & Exhibition Center oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Vienna Hongqiao Convention & Exhibition Center znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center
  Od175złZa noc

  Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Centerstars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , No. 399 huqingping road, minhang district 61731777 -
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Airport Hongqiao. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center zapewnia całodobową recepcję. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Hongqiao Airport

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj