Hotele w Jiading

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Blue Palace Hotel
  Od278złZa noc

  Blue Palace Hotelstars

  Jiading, Szanghaj , No.125, south bole road, jiading district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 30 opinii podróżnychNa podstawie 30 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Jiading. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Blue Palace Hotel. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Shanghai Anting
  Od293złZa noc

  Crowne Plaza Shanghai Antingstars

  Jiading, Szanghaj , Bo yuan road jia ding district 6555 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Jiading. W odległości 20 metrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został skonstruowany w roku 2012. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych.

  Pokaż więcej
 • Holiday Villa Hotel & Residence Shanghai Jiading
  Od284złZa noc

  Holiday Villa Hotel & Residence Shanghai Jiadingstars

  Jiading, Szanghaj , 108 xuhangzheng, chengliu road, jiading -
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Jiading. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Holiday Villa Hotel & Residence Shanghai Jiading.

  Pokaż więcej
 • Mehood Lestie Hotel Shanghai Jiading
  Od348złZa noc

  Mehood Lestie Hotel Shanghai Jiadingstars

  Jiading, Szanghaj , No.1190, yongsheng road, jiading -
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Jiading. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Mehood Lestie Hotel Shanghai Jiading nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Qing Feng Garden Hotel
  Od232złZa noc

  Qing Feng Garden Hotelstars

  Jiading, Szanghaj , Bo yuan road 7578 -
   

  Ten czarujący hotel mieści się w Jiading. Qing Feng Garden Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Qing Feng Garden Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Qing Feng Garden Hotel. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vienna international exhibition center NanXiang
  Od189złZa noc

  Vienna international exhibition center NanXiangstars

  Jiading, Szanghaj , No.666 yinxiang road, nanxiang town 666 666 -
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Jiading.

  Pokaż więcej
 • Bamboo Hotel Shanghai Hongqiao Exhibition Center
  Od187złZa noc
   

  Ten prosty hotel jest położony w Jiading. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Bamboo Hotel Shanghai Hongqiao Exhibition Center. Wszystkie łazienki w Bamboo Hotel Shanghai Hongqiao Exhibition Center są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Obecny jest parking. Jest to nieruchomość ekologiczna. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Remember Hotel Town Poly Theater
  Od177złZa noc

  Remember Hotel Town Poly Theaterstars

  Jiading, Szanghaj , Baiyin road lane 355 no.58 -
   

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Jiading. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Remember Hotel Town Poly Theater nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Remember Hotel Town Poly Theater. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Jinjiang Inn Shanghai Jiading Chengzhong Road
  Od132złZa noc

  Jinjiang Inn Shanghai Jiading Chengzhong Roadstars

  Jiading, Szanghaj , No197,chengzhong road,jiading -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 31 opinii podróżnychNa podstawie 31 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Jiading. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Shanghai Jiading Industry Park
  Od250złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7 opinii podróżnychNa podstawie 7 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Jiading.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Jiading

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj