Hotele w Pudong Airport

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha)
  Od418złZa noc

  The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha)stars

  Pudong Airport, Szanghaj , 5500 chuan sha road, pudong district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 600 opinii podróżnychNa podstawie 600 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Airport Pudong. The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha) został skonstruowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel North Building
  Od316złZa noc

  Dazhong Airport Hotel North Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Dazhong Airport Hotel North Building zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dazhong Airport Hotel North Building rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel South Building
  Od364złZa noc

  Dazhong Airport Hotel South Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 878 opinii podróżnychNa podstawie 878 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Airport Pudong. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2008. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullTen hotel nie akceptuje zwierząt. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dazhong Airport Hotel South Building może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel
  Od362złZa noc

  Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , No.630 chengnan road huinan pudong shanghai 177 -
   

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Airport Pudong. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów od hotelu. W odległości 800 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch )
  Od335złZa noc

  Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch )stars

  Pudong Airport, Szanghaj , No.1478 chuansha huaxia east road,pudong new area 1478 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9 opinii podróżnychNa podstawie 9 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Airport Pudong. W odległości 80 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 8 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 2012. Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch ) oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch ) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Lihao Hotel
  Od203złZa noc

  Lihao Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , 958 shixin road, shiwan town, pudong, shanghai 958? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Hotel został zbudowany w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Lihao Hotel. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport
  Od210złZa noc

  Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airportstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Lane 1365, yanchao highway 2 -
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Airport Pudong. Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport.

  Pokaż więcej
 • Moonlo Hotel
  Od367złZa noc

  Moonlo Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , No 68,lane 409, jianghui road -
   

  Ten komfortowy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Airport Pudong. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2018. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Primus Hotel Shanghai Sanjiagang
  Od391złZa noc

  Primus Hotel Shanghai Sanjiagangstars

  Pudong Airport, Szanghaj , East huaxia lane 6666 no. 3 -
   

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Airport Pudong. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie pokoje gościnne w Primus Hotel Shanghai Sanjiagang są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Qube Hotel Shanghai Sanjiagang
  Od307złZa noc

  The Qube Hotel Shanghai Sanjiagangstars

  Pudong Airport, Szanghaj , East huaxia lane 6666 no.6 -
   

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Airport Pudong. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. The Qube Hotel Shanghai Sanjiagang oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w The Qube Hotel Shanghai Sanjiagang. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w The Qube Hotel Shanghai Sanjiagang. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Pudong Airport
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Pudong Airport

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj