Hotele w Pudong Airport

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Dazhong Airport Hotel North Building
  Od362złZa noc

  Dazhong Airport Hotel North Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Dazhong Airport Hotel North Building zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dazhong Airport Hotel North Building rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel South Building
  Od365złZa noc

  Dazhong Airport Hotel South Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 878 opinii podróżnychNa podstawie 878 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Airport Pudong. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2008. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullTen hotel nie akceptuje zwierząt. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dazhong Airport Hotel South Building może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha)
  Od415złZa noc

  The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha)stars

  Pudong Airport, Szanghaj , 5500 chuan sha road, pudong district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 600 opinii podróżnychNa podstawie 600 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Airport Pudong. The Qube Pudong (Formerly Howard Johnson Chuansha) został skonstruowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch )
  Od189złZa noc

  Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch )stars

  Pudong Airport, Szanghaj , No.1478 chuansha huaxia east road,pudong new area 1478 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9 opinii podróżnychNa podstawie 9 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Airport Pudong. W odległości 80 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 8 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 2012. Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch ) oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Vienna Hotel(Pudong Airpot SNIEC Branch ) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Joyful Star Hotel Pudong Airport Wanxia
  Od151złZa noc

  Joyful Star Hotel Pudong Airport Wanxiastars

  Pudong Airport, Szanghaj , 472 ganghong road pudong new district shanghai -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Joyful Star Hotel Pudong Airport Wanxia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Joyful Star Hotel Pudong Airport Wanxia rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Ramada Plaza Shanghai Pudong Airport
  Od662złZa noc

  Ramada Plaza Shanghai Pudong Airportstars

  Pudong Airport, Szanghaj , 1100 qihang road, pudong airport -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1062 opinii podróżnychNa podstawie 1062 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Airport Pudong. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 7 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie pokoje w Ramada Plaza Shanghai Pudong Airport są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel
  Od361złZa noc

  Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , No.630 chengnan road huinan pudong shanghai 177 -
   

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Airport Pudong. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów od hotelu. W odległości 800 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Shanghai Pudong Airport Shahai International Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Lihao Hotel
  Od202złZa noc

  Lihao Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , 958 shixin road, shiwan town, pudong, shanghai 958? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Hotel został zbudowany w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Lihao Hotel. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Airlines Travel Pudong Airport
  Od177złZa noc

  Airlines Travel Pudong Airportstars

  Pudong Airport, Szanghaj , 1909 jiangzhen road -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Airport Pudong. Airlines Travel Pudong Airport został zbudowany w roku 2007. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Airlines Travel Pudong Airport. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Airlines Travel Pudong Airport oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport
  Od209złZa noc

  Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airportstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Lane 1365, yanchao highway 2 -
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Airport Pudong. Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Cuncunli Hotel Shanghai Pudong Airport.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Pudong Airport
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Pudong Airport

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj