Hotele w Puxi

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Guoman Hotel Shanghai
  Od308złZa noc

  Guoman Hotel Shanghaistars

  Puxi, Szanghaj , Block 1, daduhe road, guoson centre, 388 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 236 opinii podróżnychNa podstawie 236 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Puxi, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 10. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Guoman Hotel Shanghai oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Guoman Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Everbright Convention & Exhibition Center
  Od402złZa noc

  Everbright Convention & Exhibition Centerstars

  Puxi, Szanghaj , 66 caobao road, xuhui district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 193 opinii podróżnychNa podstawie 193 opinii podróżnych

  Imponujący Everbright Convention & Exhibition Center to największy hotel biznesowo-kongresowy Szanghaju. Szczyci się doskonałą lokalizacją między Caohejing High-tech Development Zone a centrum handlowym Xujiahui. Dzięki niepowtarzalnej architekturze jest wizytówką największego miasta Chin. Rozległe zaplecze konferencyjne i kongresowe o powierzchni 30 000 m2 doskonale nadają się do organizowania wystaw każdego rodzaju. Hotel położony jest tylko 5 minut spacerem od stacji metra. Niedaleko znajdują się Highway Humin i Inner Ring. To idealny hotel dla osób podróżujących w interesach.

  Pokaż więcej
 • Amara Signature Shanghai
  Od437złZa noc

  Amara Signature Shanghaistars

  Puxi, Szanghaj , 600 changshou road, putuo district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Puxi. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Amara Signature Shanghai nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Amara Signature Shanghai nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Amara Signature Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ruitai Hongqiao
  Od312złZa noc

  Ruitai Hongqiaostars

  Puxi, Szanghaj , Shuicheng road 555 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Puxi. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2008. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Ruitai Hongqiao. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ruitai Hongqiao zapewnia parking dla wygody gości. Ruitai Hongqiao szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 • Hilton Shanghai Hongqiao
  Od354złZa noc

  Hilton Shanghai Hongqiaostars

  Puxi, Szanghaj , hong song east road minhan 1116 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1285 opinii podróżnychNa podstawie 1285 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Puxi, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hilton Shanghai Hongqiao zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Modena by Fraser Putuo Shanghai
  Od267złZa noc

  Modena by Fraser Putuo Shanghaistars

  Puxi, Szanghaj , No 1 lane 58, tongchuan road, putuo district -
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puxi. Modena by Fraser Putuo Shanghai został skonstruowany w roku 2010. Modena by Fraser Putuo Shanghai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu apartamentowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu.

  Pokaż więcej
 • Grand Skylight Gardens
  Od306złZa noc

  Grand Skylight Gardensstars

  Puxi, Szanghaj , 100 baise road, xuhui district 100 -
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Puxi. Grand Skylight Gardens jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Grand Skylight Gardens oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Q Box Hotel (Former Holiday Inn Express Meilong)
  Od261złZa noc

  Q Box Hotel (Former Holiday Inn Express Meilong)stars

  Puxi, Szanghaj , 2359 yingdu road, minhang district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Puxi. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2007. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Metropolo Hotel Hongqiao Airport Wuzhong
  Od132złZa noc

  Metropolo Hotel Hongqiao Airport Wuzhongstars

  Puxi, Szanghaj , Floor 4-5, north building, no. 1050, wuzhong road, -
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Puxi. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Metropolo Hotel Hongqiao Airport Wuzhong. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Metropolo Hotel Hongqiao Airport Wuzhong.

  Pokaż więcej
 • Sincere Residence Hongqiao
  Od346złZa noc

  Sincere Residence Hongqiaostars

  Puxi, Szanghaj , Lane929 shenhong road, minhang district, 8 -
   

  Ten luksusowy hotel apartamentowy, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Puxi. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Sincere Residence Hongqiao. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu apartamentowym. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z niniejszych usług Sincere Residence Hongqiao mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w Puxi
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Puxi

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj