Hotele w Qingpu

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Radisson Exhibition Center Shanghai
  Od287złZa noc

  Radisson Exhibition Center Shanghaistars

  Qingpu, Szanghaj , Xinfu middle road,qingpu district 1550 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Qingpu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Radisson Exhibition Center Shanghai oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Radisson Exhibition Center Shanghai posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Radisson Exhibition Center Shanghai. Hotel posiada parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Delightel Hotel West
  Od254złZa noc

  Delightel Hotel Weststars

  Qingpu, Szanghaj , Hua teng road qingpu 288 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5 opinii podróżnychNa podstawie 5 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Qingpu. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel
  Od488złZa noc

  CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotelstars

  Qingpu, Szanghaj , No.666, zhuhu road, zhujiajiao town 666? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 27 opinii podróżnychNa podstawie 27 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Qingpu. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel został zbudowany w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Oferując wiele opcji restauracyjnych, CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Intercontinental Shanghai Necc
  Od391złZa noc

  Intercontinental Shanghai Neccstars

  Qingpu, Szanghaj , Gate 3, no. 1700 zhuguang road -
   

  InterContinental Shanghai NECC is the only luxury hotel located within Shanghai’s new National Exhibition and Convention Centre (NECC), the largest single building and exhibition complex in the world. A new landmark of Shanghai, the hotel is just five kilometers from Hongqiao International Airport and Hongqiao Railway Station. It is only a three-minute walk to Metro Line 2 connecting to all of Shanghai’s commercial districts.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake
  Od414złZa noc

  Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lakestars

  Qingpu, Szanghaj , 303 qing zhou road qing pu 303? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 249 opinii podróżnychNa podstawie 249 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Qingpu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Hongqiao West
  Od355złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Hongqiao Weststars

  Qingpu, Szanghaj , Huqingping road, qing pu district 2000 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Qingpu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2009. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiao
  Od135złZa noc

  Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiaostars

  Qingpu, Szanghaj , 1917 huqingping gong road, qingpu district 1917? -
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 80 opinii podróżnychNa podstawie 80 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Qingpu. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiao oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Qingpu

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj