Hotele w Qingpu

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Intercontinental Shanghai Necc
  Od420złZa noc

  Intercontinental Shanghai Neccstars

  Qingpu, Szanghaj , Gate 3, no. 1700 zhuguang road -
   

  InterContinental Shanghai NECC is the only luxury hotel located within Shanghai’s new National Exhibition and Convention Centre (NECC), the largest single building and exhibition complex in the world. A new landmark of Shanghai, the hotel is just five kilometers from Hongqiao International Airport and Hongqiao Railway Station. It is only a three-minute walk to Metro Line 2 connecting to all of Shanghai’s commercial districts.

  Pokaż więcej
 • Radisson Exhibition Center Shanghai
  Od311złZa noc

  Radisson Exhibition Center Shanghaistars

  Qingpu, Szanghaj , Xinfu middle road,qingpu district 1550 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Qingpu. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Radisson Exhibition Center Shanghai. Radisson Exhibition Center Shanghai zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Hongqiao West
  Od393złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Hongqiao Weststars

  Qingpu, Szanghaj , Huqingping road, qing pu district 2000 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Qingpu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2009. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Delightel Hotel West
  Od250złZa noc

  Delightel Hotel Weststars

  Qingpu, Szanghaj , Hua teng road qingpu 288 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5 opinii podróżnychNa podstawie 5 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Qingpu. Delightel Hotel West jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake
  Od410złZa noc

  Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lakestars

  Qingpu, Szanghaj , 303 qing zhou road qing pu 303? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 249 opinii podróżnychNa podstawie 249 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Qingpu. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2011. Goście mogą cieszyć się dostępem do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dozwolone w Crowne Plaza Shanghai Xiayang Lake. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich odwiedzających.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiao
  Od183złZa noc

  Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiaostars

  Qingpu, Szanghaj , 1917 huqingping gong road, qingpu district 1917? -
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 80 opinii podróżnychNa podstawie 80 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Qingpu. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Holiday Inn Express Shanghai New Hongqiao. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel
  Od499złZa noc

  CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotelstars

  Qingpu, Szanghaj , No.666, zhuhu road, zhujiajiao town 666? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 27 opinii podróżnychNa podstawie 27 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Qingpu. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w CITIC Pacific Zhujiajiao Jinjiang Hotel. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Qingpu

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj