Hotele w Shanghai city

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Intercontinental Shanghai Ruijin
  Od575złZa noc

  Intercontinental Shanghai Ruijinstars

  Shanghai city, Szanghaj , No.118 ruijin er road -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 795 opinii podróżnychNa podstawie 795 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Shanghai City. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie kilku kroków podróżujący mogą znaleźć lotnisko. Intercontinental Shanghai Ruijin przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu.

  Pokaż więcej
 • RADISSON BLU FOREST MANOR SHANGHAI HONGQIAO
  Od2.304złZa noc
   

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Shanghai City. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w RADISSON BLU FOREST MANOR SHANGHAI HONGQIAO. RADISSON BLU FOREST MANOR SHANGHAI HONGQIAO rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Shanghai Fudan
  Od322złZa noc

  Crowne Plaza Shanghai Fudanstars

  Shanghai city, Szanghaj , 199 handan road, yangpu district 199 -
  4,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 544 opinii podróżnychNa podstawie 544 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Shanghai City. Crowne Plaza Shanghai Fudan został zbudowany w roku 2006. Goście mogą skorzystać z dostępu do Internetu w Crowne Plaza Shanghai Fudan. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Shanghai Wujiaochang Shanghai
  Od228złZa noc

  Holiday Inn Express Shanghai Wujiaochang Shanghaistars

  Shanghai city, Szanghaj , 1729 huangxing road, yangpu district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 180 opinii podróżnychNa podstawie 180 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Shanghai City. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Holiday Inn Express Shanghai Wujiaochang Shanghai został zbudowany w roku 2007. Holiday Inn Express Shanghai Wujiaochang Shanghai oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Holiday Inn Express Shanghai Wujiaochang Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Shanghai Pujiang
  Od360złZa noc

  Crowne Plaza Shanghai Pujiangstars

  Shanghai city, Szanghaj , No. 3701 chenhang rd, minhang -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 40 opinii podróżnychNa podstawie 40 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Shanghai City.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Songjiang
  Od321złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Songjiangstars

  Shanghai city, Szanghaj , Zhongshan middle road, songjiang district 83 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 109 opinii podróżnychNa podstawie 109 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Shanghai City. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Shanghai Pujiang
  Od236złZa noc

  Holiday Inn Express Shanghai Pujiangstars

  Shanghai city, Szanghaj , Block a, no. 800 puxing road -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5 opinii podróżnychNa podstawie 5 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Shanghai City.

  Pokaż więcej
 • Gubei Garden Hotel
  Od436złZa noc

  Gubei Garden Hotelstars

  Shanghai city, Szanghaj , Hongqiao road, changning district 1446 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Shanghai City. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Gubei Garden nie oferuje łóżeczek na życzenie. Gubei Garden nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Gubei Garden. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gloria Plaza Kangqiao
  Od241złZa noc

  Gloria Plaza Kangqiaostars

  Shanghai city, Szanghaj , 2689 chuanzhou gong road, pudong district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Shanghai City. Hotel został zbudowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Gloria Plaza Kangqiao nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Jin Jiang Metropolo Hua Ting Guest House
  Od262złZa noc

  Jin Jiang Metropolo Hua Ting Guest Housestars

  Shanghai city, Szanghaj , 中山西路2525号(近漕溪北路) 2525 -
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Shanghai City. JinJiang Metropolo Hua Ting Guest House został całkowicie odnowiony w roku 2017. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w JinJiang Metropolo Hua Ting Guest House. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   40  Hotele w Shanghai city
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Shanghai city

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj