Hotele w Shanghai Downtown

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Okura Garden Hotel Shanghai
  Od639złZa noc

  Okura Garden Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Maoming south road, luwan district 58 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1065 opinii podróżnychNa podstawie 1065 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Downtown. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Okura Garden Hotel Shanghai przeszedł renowację w roku 2017. Okura Garden Hotel Shanghai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Okura Garden Hotel Shanghai zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Okura Garden Hotel Shanghai oferuje usługę transferu na lotnisko. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Bund Riverside
  Od322złZa noc

  The Bund Riversidestars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 398 beijing road east, huangpu district 398? -
  0,0/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten wspaniały hotel miejski położony jest w samym sercu dzielnic handlowych i finansowych w Szanghaju. Pobliska rzeka Huangpu i międzynarodowa strefa finansowa Lujiazui są w niewielkiej odległości od hotelu. Zaledwie 5 minut spacerem od hotelu znajduje się słynna ulica Nanjing Road, podczas gdy romantyczne nadbrzeże Bundu jest w odległości 10 minut spacerem od hotelu. Hotel odzwierciedla wyrafinowany klimat współczesnej kultury szanghajskiej uroczo połączonej z tradycyjnymi chińskimi elementami i nowoczesnym stylem zachodnim. Elegancko urządzone pokoje oferują komfort, wygodę i obietnicę dobrze przespanej nocy z dala od zgiełku miasta, która znajduje się na zewnątrz. Goście mogą zjeść posiłek w hotelowej restauracji i delektować się wspaniałymi daniami.

  Pokaż więcej
 • Majesty Plaza Shanghai
  Od391złZa noc

  Majesty Plaza Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , jiujiang road 700 -
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Downtown. Majesty Plaza Shanghai przeszedł renowację w roku 2019. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Majesty Plaza Shanghai. Majesty Plaza Shanghai szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. W przypadku potrzeby, odwiedzający mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług Majesty Plaza Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Yangtze Boutique Shanghai
  Od584złZa noc

  The Yangtze Boutique Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 740 hankou road 740 -
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 1934. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, The Yangtze Boutique Shanghai oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Grand Central Hotel Shanghai
  Od646złZa noc

  Grand Central Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 505 jiujiang road 505? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1160 opinii podróżnychNa podstawie 1160 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Downtown. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Grand Central Hotel Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Grand Central Hotel Shanghai oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Paramount@Gallery
  Od553złZa noc

  Paramount@Gallerystars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 1728 west nanjing road, jing'an -
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Paramount@Gallery został skonstruowany w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Paramount@Gallery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Campanile Shanghai Natural History Museum Hotel
  Od255złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 65 opinii podróżnychNa podstawie 65 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Downtown. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Campanile Shanghai Natural History Museum Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Campanile Shanghai Natural History Museum Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Campanile Shanghai Natural History Museum Hotel.

  Pokaż więcej
 • City Hotel Shanghai
  Od280złZa noc

  City Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Shanxi south road 5-7 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 315 opinii podróżnychNa podstawie 315 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w City Hotel Shanghai. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Charms
  Od218złZa noc

  Charmsstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road 619 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 605 opinii podróżnychNa podstawie 605 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Hotel South Bund Shanghai
  Od144złZa noc

  Rayfont Hotel South Bund Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 118 nan cang street, huang pu district 125888 -
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Hotel oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Rayfont Hotel South Bund Shanghai. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   86  Hotele w Shanghai Downtown
Strona  1  z  9
 

Najpopularniejsze hotele w Shanghai Downtown

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj