Hotele w Shanghai Downtown

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • City Hotel Shanghai
  Od320złZa noc

  City Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Shanxi south road 5-7 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 315 opinii podróżnychNa podstawie 315 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w City Hotel Shanghai. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Downtown Hotel Shanghai
  Od207złZa noc

  Rayfont Downtown Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 7 zhaojiabang road 7 -
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 427 opinii podróżnychNa podstawie 427 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 4. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Rayfont Downtown Hotel Shanghai został zbudowany w roku 2007. Rayfont Downtown Hotel Shanghai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Rayfont Downtown Hotel Shanghai zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Obecny jest parking. Rayfont Downtown Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Hotel South Bund Shanghai
  Od138złZa noc

  Rayfont Hotel South Bund Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 118 nan cang street, huang pu district 125888 -
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Downtown. Hotel został zbudowany w roku 2002. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. W Rayfont Hotel South Bund Shanghai znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług Rayfont Hotel South Bund Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Shanghai Jing’ An
  Od615złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1267 opinii podróżnychNa podstawie 1267 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Downtown. Położona w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w odległości 4. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. InterContinental Shanghai Jing’ An oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Bund Riverside
  Od292złZa noc

  The Bund Riversidestars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 398 beijing road east, huangpu district 398? -
  0,0/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten wspaniały hotel miejski położony jest w samym sercu dzielnic handlowych i finansowych w Szanghaju. Pobliska rzeka Huangpu i międzynarodowa strefa finansowa Lujiazui są w niewielkiej odległości od hotelu. Zaledwie 5 minut spacerem od hotelu znajduje się słynna ulica Nanjing Road, podczas gdy romantyczne nadbrzeże Bundu jest w odległości 10 minut spacerem od hotelu. Hotel odzwierciedla wyrafinowany klimat współczesnej kultury szanghajskiej uroczo połączonej z tradycyjnymi chińskimi elementami i nowoczesnym stylem zachodnim. Elegancko urządzone pokoje oferują komfort, wygodę i obietnicę dobrze przespanej nocy z dala od zgiełku miasta, która znajduje się na zewnątrz. Goście mogą zjeść posiłek w hotelowej restauracji i delektować się wspaniałymi daniami.

  Pokaż więcej
 • The Yangtze Boutique Shanghai
  Od521złZa noc

  The Yangtze Boutique Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 740 hankou road 740 -
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Downtown. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1934. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług The Yangtze Boutique Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Langham, Shanghai, Xintiandi
  Od804złZa noc

  The Langham, Shanghai, XintiandistarsGreenProgram Icon

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.99 madang road, shanghai 99 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1357 opinii podróżnychNa podstawie 1357 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Downtown. Ten hotel został założony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. The Langham, Shanghai, Xintiandi zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. The Langham, Shanghai, Xintiandi przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai
  Od171złZa noc
  3,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 244 opinii podróżnychNa podstawie 244 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 4 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Paramount@Gallery
  Od591złZa noc

  Paramount@Gallerystars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 1728 west nanjing road, jing'an -
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel butikowy jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została założona w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Central Hotel Shanghai
  Od461złZa noc

  Central Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 555 jiujang road, huangpu district 555 -
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1004 opinii podróżnychNa podstawie 1004 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   102  Hotele w Shanghai Downtown
Strona  1  z  11
 

Najpopularniejsze hotele w Shanghai Downtown

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj