Hotele w Zhabei

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Zhongjian Suisseplace Apart's Hotel
  Od219złZa noc

  Zhongjian Suisseplace Apart's Hotelstars

  Zhabei, Szanghaj , No.2018 chang zhong road, -
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Zhabei. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2019. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Zhongjian Suisseplace Apart's Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Hongqiao Central
  Od298złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Hongqiao Centralstars

  Zhabei, Szanghaj , #448 zunyi road, changning district -
   

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Zhabei. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 8 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Holiday Inn Shanghai Hongqiao Central. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel Shanghai Train Station
  Od216złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Train Stationstars

  Zhabei, Szanghaj , No. 777 hengfeng road, zhabei district 51219699 -
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Zhabei. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Zhabei

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj