Hotele 3-gwiazdkowe w Szanghaj

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Szanghaj

Hotele 3-gwiazdkowe w SzanghajOd  87zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Szanghaj

Sortuj według
 • Casa Resort Hotel
  Od182złZa noc

  Casa Resort Hotelstars

  Szanghaj, Szanghaj , Jianshe road, zhoupu zhen 109 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1 opinii podróżnychNa podstawie 1 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pudong. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Casa Resort Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai
  Od216złZa noc
  3,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 244 opinii podróżnychNa podstawie 244 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 4 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, Rayfont Celebrity Hotel & Apartment Shanghai zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel - Expo Branch
  Od246złZa noc

  Vienna International Hotel - Expo Branchstars

  Szanghaj, Szanghaj , No.3039 shangnan road 68329999 -
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Pudong. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Vienna International Hotel - Expo Branch. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Asset Hotel, Shanghai
  Od160złZa noc

  Asset Hotel, Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.590, south wanping road, xuhui district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 306 opinii podróżnychNa podstawie 306 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • FX Hotel Xujiahui
  Od183złZa noc

  FX Hotel Xujiahuistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 2701 xietu road -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 109 opinii podróżnychNa podstawie 109 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. FX Hotel Xujiahui został skonstruowany w roku 2008. Recepcja oferuje całodobową obsługę. FX Hotel Xujiahui nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w FX Hotel Xujiahui.

  Pokaż więcej
 • Charms
  Od209złZa noc

  Charmsstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road 619 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 605 opinii podróżnychNa podstawie 605 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel South Building
  Od365złZa noc

  Dazhong Airport Hotel South Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 878 opinii podróżnychNa podstawie 878 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Airport Pudong. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2008. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullTen hotel nie akceptuje zwierząt. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dazhong Airport Hotel South Building może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • World Union Service Apartment(Cosmo)
  Od243złZa noc

  World Union Service Apartment(Cosmo)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 16th floor ,rm 1601, no.199 wulumuqi road(north) -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 91 opinii podróżnychNa podstawie 91 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została założona w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Łóżeczka nie są dostępne w World Union Service Apartment(Cosmo). Ten przyjazny dla zwierząt hotel apartamentowy akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. W World Union Service Apartment(Cosmo) znajduje się parking. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. World Union Service Apartment(Cosmo) może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jin Jiang Pacific Hotel
  Od342złZa noc

  Jin Jiang Pacific Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 108 west nanjing road 108 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 403 opinii podróżnychNa podstawie 403 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Jin Jiang Pacific Hotel. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Magnificent International Hotel
  Od216złZa noc

  Magnificent International Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Xizang south road, huangpu district 381 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 203 opinii podróżnychNa podstawie 203 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Magnificent International Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Magnificent International Hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   71  Hotele w Szanghaj
Strona  1  z  8
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj