Hotele przyjazne dla zwierząt w Szanghaj

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Szanghaj

Hotele przyjazne dla zwierząt w SzanghajOd  74zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Szanghaj

Sortuj według
 • The Yangtze Boutique Shanghai
  Od584złZa noc

  The Yangtze Boutique Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 740 hankou road 740 -
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 1934. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, The Yangtze Boutique Shanghai oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan
  Od876złZa noc

  Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shanstars

  Szanghaj, Szanghaj , lu jia zui ring road, pudong district 1288 -
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2436 opinii podróżnychNa podstawie 2436 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Pudong. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullOsoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Mercure Shanghai Century Park
  Od479złZa noc

  Grand Mercure Shanghai Century ParkstarsGreenProgram Icon

  Szanghaj, Szanghaj , Ying chun road, lianyang district 1199 -
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 894 opinii podróżnychNa podstawie 894 opinii podróżnych

  Hotel Grand Mercure Shanghai Century Park jest dogodnie usytuowany w sercu Pudong - kulturalnego, handlowego i finansowego centrum Szanghaju. Obiekt mieści się na terenie kompleksu Thumb Plaza, gdzie nie brakuje sklepów, restauracji i barów, w pobliżu cen trum wystawowego New International Expo Centre i w odległości spaceru od stacji metra Century Park. Grand Mercure Shanghai Century Park to stylowy i komfortowy hotel, idealny zarówno dla osób w podróży służbowej, jak i turystów.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Hotel Jin Jiang
  Od308złZa noc

  Shanghai Hotel Jin Jiangstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , North wulumuqi road, jing'an district 505 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Shanghai Hotel Jin Jiang został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Shanghai Hotel Jin Jiang nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Shanghai Hotel Jin Jiang oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jing An Hotel Shanghai
  Od314złZa noc

  Jing An Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Huashan road,jing'an district 370 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 175 opinii podróżnychNa podstawie 175 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1978. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. W Jing An Hotel Shanghai znajduje się parking. Jing An Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • World Union Service Apartment(Cosmo)
  Od242złZa noc

  World Union Service Apartment(Cosmo)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 16th floor ,rm 1601, no.199 wulumuqi road(north) -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 91 opinii podróżnychNa podstawie 91 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została założona w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Łóżeczka nie są dostępne w World Union Service Apartment(Cosmo). Ten przyjazny dla zwierząt hotel apartamentowy akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. W World Union Service Apartment(Cosmo) znajduje się parking. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. World Union Service Apartment(Cosmo) może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ladoll Service Apartment
  Od365złZa noc

  Ladoll Service Apartmentstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 268 yuyuan road, jing'an district 268 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 46 opinii podróżnychNa podstawie 46 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Downtown. Ladoll Service Apartment został skonstruowany w roku 2006. Ten hotel apartamentowy jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ladoll Service Apartment oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu apartamentowym. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu apartamentowym. Ladoll Service Apartment zapewnia parking dla wygody gości. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Ladoll Service Apartment mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Parkzoo Hotel
  Od268złZa noc

  Parkzoo Hotelstars

  Shanghai city, Szanghaj , Chang zhong road lane 1988 -
   

  Ten komfortowy hotel jest położony w Shanghai City. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Parkzoo Hotel. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie segmenty w Parkzoo Hotel są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Parkzoo Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Qing Feng Garden Hotel
  Od259złZa noc

  Qing Feng Garden Hotelstars

  Jiading, Szanghaj , Bo yuan road 7578 -
   

  Ten czarujący hotel mieści się w Jiading. Qing Feng Garden Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Qing Feng Garden Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Qing Feng Garden Hotel. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Moonlo Hotel
  Od367złZa noc

  Moonlo Hotelstars

  Pudong Airport, Szanghaj , No 68,lane 409, jianghui road -
   

  Ten komfortowy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Airport Pudong. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2018. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Szanghaj
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj