Hotele Spa w Szanghaj

Znajdź na mapie
Hotele Spa w Szanghaj

Hotele Spa w SzanghajOd  87zł

Polecane Hotele Spa w Szanghaj

Sortuj według
 • InterContinental Shanghai Jing’ An
  Od473złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1267 opinii podróżnychNa podstawie 1267 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 4. 5 kilometrów od struktury. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. InterContinental Shanghai Jing’ An oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. InterContinental Shanghai Jing’ An szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Jinxiu
  Od265złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Jinxiustars

  Szanghaj, Szanghaj , 399 jin zun road, pudong district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 235 opinii podróżnychNa podstawie 235 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Pudong. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 18. 0 kilometrów. W odległości 6. 3 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od stoków. W odległości 900 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 7. 5 kilometrów od portu. Holiday Inn Shanghai Jinxiu został skonstruowany w roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Holiday Inn Shanghai Jinxiu oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Holiday Inn Shanghai Jinxiu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Holiday Inn Shanghai Jinxiu zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Cordis Shanghai Hongqiao
  Od414złZa noc

  Cordis Shanghai Hongqiaostars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , Shenhong road, minhang district 333 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Airport Hongqiao. Ten hotel został zbudowany w roku 2017. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Cordis Shanghai Hongqiao. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Cordis Shanghai Hongqiao nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Cordis Shanghai Hongqiao. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson
  Od444złZa noc

  Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnsonstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road, huangpu district 595 -
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1119 opinii podróżnychNa podstawie 1119 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson został zbudowany w roku 1993. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • KunLun JingAn Hotel (former Hilton)
  Od469złZa noc

  KunLun JingAn Hotel (former Hilton)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Huashan road, jingan district 250 -
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2811 opinii podróżnychNa podstawie 2811 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Hotel, usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1988. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Odwiedzający mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Swissotel Grand Shanghai
  Od1.282złZa noc

  Swissotel Grand Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 1 yu yuan lu, jingansi, jingan qu -
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1412 opinii podróżnychNa podstawie 1412 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel położony jest w głównej dzielnicy biznesowej, w centrum Szanghaju. Hotel jest dogodnie usytuowany obok City Plaza i Świątyni Jing'an, w bezpośredniej bliskości terminalu miejskiego oraz linii metra numer 2 i 7. Do udogodnień należą: hol z całodobową recepcją, sejf hotelowy, szatnia, kawiarnia, salon fryzjerski, bar, cztery restauracje oraz zaplecze konferencyjne i wyposażenia imprez. Goście mogą również skorzystać z całodobowego serwisu pokojowego.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Shanghai at Puxi
  Od1.323złZa noc

  Four Seasons Shanghai at Puxistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Weihai road, jing'an district, shanghai 500 -
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1508 opinii podróżnychNa podstawie 1508 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w Downtown, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Four Seasons Shanghai at Puxi, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Four Seasons Shanghai at Puxi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Shanghai Hongqiao
  Od447złZa noc

  Hilton Shanghai Hongqiaostars

  Puxi, Szanghaj , hong song east road minhan 1116 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1285 opinii podróżnychNa podstawie 1285 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Puxi, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hilton Shanghai Hongqiao zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Century Hotel Shanghai
  Od445złZa noc

  Royal Century Hotel Shanghaistars

  Szanghaj, Szanghaj , No.588 tang'an road pudong new district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 42 opinii podróżnychNa podstawie 42 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Pudong. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 700 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Royal Century Hotel Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullNie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ramada Shanghai East
  Od220złZa noc

  Ramada Shanghai Eaststars

  Szanghaj, Szanghaj , east huaxia road 811 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Pudong. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2016. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wszystkie pokoje gościnne w Ramada Shanghai East są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w Szanghaj
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj