Hotele urokliwe w Szanghaj

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Szanghaj

Hotele urokliwe w SzanghajOd  87zł

Polecane Hotele urokliwe w Szanghaj

Sortuj według
 • Rayfont Hotel South Bund Shanghai
  Od145złZa noc

  Rayfont Hotel South Bund Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 118 nan cang street, huang pu district 125888 -
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2002. Zarówno osoby podróżujące służbowo jak i w celach wypoczynkowych docenią dostęp do Internetu zapewniony w nieruchomości. Rayfont Hotel South Bund Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Central Hotel Shanghai
  Od650złZa noc

  Grand Central Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 505 jiujiang road 505? -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1160 opinii podróżnychNa podstawie 1160 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Downtown. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Grand Central Hotel Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Grand Central Hotel Shanghai oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Asset Hotel, Shanghai
  Od160złZa noc

  Asset Hotel, Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.590, south wanping road, xuhui district -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 306 opinii podróżnychNa podstawie 306 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Jin Jiang Park Hotel
  Od496złZa noc

  Jin Jiang Park Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 170 nanjing road west, huangpu district, shanghai -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 389 opinii podróżnychNa podstawie 389 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 300 metrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2006. Jin Jiang Park Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The One Executive Suites by Kempinski
  Od683złZa noc

  The One Executive Suites by Kempinskistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 601 fengyang road 601 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. The One Executive Suites by Kempinski oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. The One Executive Suites by Kempinski zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Oriental Riverside Bund View Hotel
  Od670złZa noc

  Oriental Riverside Bund View Hotelstars

  Szanghaj, Szanghaj , Riverside avenue pudong district 2727 -
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Pudong. Usytuowana w odległości 5. 9 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Oriental Riverside Bund View Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Oriental Riverside Bund View Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Oriental Riverside Bund View Hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Charms
  Od209złZa noc

  Charmsstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road 619 -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 605 opinii podróżnychNa podstawie 605 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Ten hotel został skonstruowany w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Bund Riverside
  Od351złZa noc

  The Bund Riversidestars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 398 beijing road east, huangpu district 398? -
  0,0/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten wspaniały hotel miejski położony jest w samym sercu dzielnic handlowych i finansowych w Szanghaju. Pobliska rzeka Huangpu i międzynarodowa strefa finansowa Lujiazui są w niewielkiej odległości od hotelu. Zaledwie 5 minut spacerem od hotelu znajduje się słynna ulica Nanjing Road, podczas gdy romantyczne nadbrzeże Bundu jest w odległości 10 minut spacerem od hotelu. Hotel odzwierciedla wyrafinowany klimat współczesnej kultury szanghajskiej uroczo połączonej z tradycyjnymi chińskimi elementami i nowoczesnym stylem zachodnim. Elegancko urządzone pokoje oferują komfort, wygodę i obietnicę dobrze przespanej nocy z dala od zgiełku miasta, która znajduje się na zewnątrz. Goście mogą zjeść posiłek w hotelowej restauracji i delektować się wspaniałymi daniami.

  Pokaż więcej
 • Howard Johnson Caida Plaza Shanghai
  Od368złZa noc

  Howard Johnson Caida Plaza Shanghaistars

  Unknown zone, Unknown destination , 188 wudong road yangpu 188 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 164 opinii podróżnychNa podstawie 164 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Wujiaochang. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Howard Johnson Caida Plaza Shanghai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Howard Johnson Caida Plaza Shanghai rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Howard Johnson Caida Plaza Shanghai. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Howard Johnson Caida Plaza Shanghai. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nikko
  Od518złZa noc

  Nikkostars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , West yan an road, jing an district 488 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został skonstruowany w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nikko oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nikko nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   38  Hotele w Szanghaj
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj