Hotele w pobliżu Undefined

Znajdź na mapie
Hotele w Undefined

UndefinedOd  63zł

Polecane hotele w pobliżu Undefined

 • Argyle International Airport Hotel Shanghai
  Od223złZa noc

  Argyle International Airport Hotel Shanghaistars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , konggang yi road, changning district 458 -
  W odległości 0.44 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Airport Hongqiao. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 3 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Argyle International Airport Hotel Shanghai. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jin Jiang Cypress Hotel
  Od338złZa noc

  Jin Jiang Cypress Hotelstars

  Shanghai city, Szanghaj , 2419 hong qiao road -
  W odległości 1.66 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Shanghai City. Ten hotel został odrestaurowany w roku 1996. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Jin Jiang Cypress Hotel. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Jin Jiang Cypress Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Jin Jiang Cypress Hotel. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air China
  Od386złZa noc

  Boyue Shanghai Hongqiao Airport Hotel - Air Chinastars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , No. 181 shen da san road. no. 2 exit, t2 departur -
  W odległości 1.85 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Airport Hongqiao. W odległości 27. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Green Tree Inn Hongqiao Airport Apartment Hotel
  Od120złZa noc

  Green Tree Inn Hongqiao Airport Apartment Hotelstars

  Shanghai city, Szanghaj , Hamin road changning district 1721 -
  W odległości 1.99 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 247 opinii podróżnychNa podstawie 247 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel mieści się w Shanghai City. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 208. Green Tree Inn Hongqiao Airport Apartment Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Green Tree Inn Hongqiao Airport Apartment Hotel zapewnia całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center
  Od177złZa noc

  Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Centerstars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , No. 399 huqingping road, minhang district 61731777 -
  W odległości 2.19 km od Undefined
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Airport Hongqiao. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center zapewnia całodobową recepcję. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Vienna Hotel Shanghai Hongqiao Airport Center.

  Pokaż więcej
 • MERCURE SH HQ RAILWAY STATION
  Od209złZa noc

  MERCURE SH HQ RAILWAY STATIONstars

  Shanghai city, Szanghaj , No 5 lane 683 shenhong road mansion sincere center -
  W odległości 2.95 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 21 opinii podróżnychNa podstawie 21 opinii podróżnych

  Hotel Mercure Shanghai Hongqiao Railway Station mieści się w kompleksie Sincere Center na terenie strefy biznesowej Hongqiao, w pobliżu strefy rozwoju gospodarczego w Hongqiao i 10 minut na pieszo od dworca kolejowego Shanghai Hongqiao. Samochodem można w 9 minut dojechać do Narodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Szanghaju, w 15 minut do terminalu 1 na międzynarodowym lotnisku Hongqiao, w 7 minut do terminalu 2, w 35 minut do Placu Ludowego i w 60 minut do międzynarodowego lotniska w Pudong.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Undefined

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj