Hotele w pobliżu Hongkou Stadium

Znajdź na mapie
Hotele w Hongkou Stadium

Hongkou StadiumOd  63zł

Polecane hotele w pobliżu Hongkou Stadium

 • SSAW Boutique Hotel Shanghai Hongkou
  Od287złZa noc

  SSAW Boutique Hotel Shanghai Hongkoustars

  Shanghai city, Szanghaj , No. 777 quyang road, hongkou, shanghai -
  W odległości 2.15 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 70 opinii podróżnychNa podstawie 70 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Shanghai City. SSAW Boutique Hotel Shanghai Hongkou oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. SSAW Boutique Hotel Shanghai Hongkou zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel Shanghai Hongkou
  Od295złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Hongkoustars

  Shanghai city, Szanghaj ,  no.279 guangyue road, hongkou district 55088336 -
  W odległości 2.17 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4 opinii podróżnychNa podstawie 4 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Shanghai City. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Vienna International Hotel Shanghai Hongkou nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Vienna International Hotel Shanghai Hongkou znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Greenland Jiulong Hotel
  Od279złZa noc

  Shanghai Greenland Jiulong Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 601 liyang road 601 -
  W odległości 2.2 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Downtown. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Shanghai Greenland Jiulong Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • LAVANDE HOTELS SHANGHAI RAILWAY STATION
  Od210złZa noc

  LAVANDE HOTELS SHANGHAI RAILWAY STATIONstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 158 west of zhijiang -
  W odległości 2.31 km od Hongkou Stadium
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Downtown.

  Pokaż więcej
 • Starr Hotel Shanghai
  Od260złZa noc

  Starr Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 386 zhijiang xi road 386 -
  W odległości 2.58 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Starr Hotel Shanghai. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Starr Hotel Shanghai oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Starr Hotel Shanghai są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Starr Hotel Shanghai zapewnia parking dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Starr Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oakwood Residence Shanghai
  Od460złZa noc

  Oakwood Residence Shanghaistars

  Shanghai city, Szanghaj , 103 wu ning road, pu tuo district 103 -
  W odległości 2.72 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy mieści się w Shanghai City. Hotel apartamentowy, usytuowany w odległości 2. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Oakwood Residence Shanghai. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu apartamentowym.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel North Building
  Od298złZa noc

  Dazhong Airport Hotel North Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  W odległości 2.72 km od Hongkou Stadium
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Dazhong Airport Hotel North Building zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dazhong Airport Hotel North Building rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel Shanghai Train Station
  Od185złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Train Stationstars

  Zhabei, Szanghaj , No. 777 hengfeng road, zhabei district 51219699 -
  W odległości 2.74 km od Hongkou Stadium
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Zhabei. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotel
  Od108złZa noc

  GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , , yixian road, yangpu district 35 -
  W odległości 2.78 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 185 opinii podróżnychNa podstawie 185 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Downtown. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2007. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ibis Shanghai Zhoujiazui Rd
  Od144złZa noc

  ibis Shanghai Zhoujiazui Rdstars

  Shanghai city, Szanghaj , No.3055 zhoujiazui rd yangpu district -
  W odległości 2.89 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3 opinii podróżnychNa podstawie 3 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Shanghai City. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Hongkou Stadium
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Hongkou Stadium

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj