Hotele w pobliżu Hongkou Stadium

Znajdź na mapie
Hotele w Hongkou Stadium

Hongkou StadiumOd  87zł

Polecane hotele w pobliżu Hongkou Stadium

 • Vienna International Hotel Shanghai Hongkou
  Od280złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Hongkoustars

  Shanghai city, Szanghaj ,  no.279 guangyue road, hongkou district 55088336 -
  W odległości 2.17 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4 opinii podróżnychNa podstawie 4 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Shanghai City. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Vienna International Hotel Shanghai Hongkou nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Vienna International Hotel Shanghai Hongkou znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Greenland Jiulong Hotel
  Od311złZa noc

  Shanghai Greenland Jiulong Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 601 liyang road 601 -
  W odległości 2.2 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Starr Hotel Shanghai
  Od289złZa noc

  Starr Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 386 zhijiang xi road 386 -
  W odległości 2.58 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Starr Hotel Shanghai. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Starr Hotel Shanghai oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Starr Hotel Shanghai są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Starr Hotel Shanghai zapewnia parking dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Starr Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oakwood Residence Shanghai
  Od419złZa noc

  Oakwood Residence Shanghaistars

  Shanghai city, Szanghaj , 103 wu ning road, pu tuo district 103 -
  W odległości 2.72 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest usytuowany w Shanghai City. Położona w odległości 2. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Oakwood Residence Shanghai. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Oakwood Residence Shanghai nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Dazhong Airport Hotel North Building
  Od362złZa noc

  Dazhong Airport Hotel North Buildingstars

  Pudong Airport, Szanghaj , Yingbin avenue, pudong airport 6001 -
  W odległości 2.72 km od Hongkou Stadium
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Airport Pudong. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 7 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Dazhong Airport Hotel North Building zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dazhong Airport Hotel North Building rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel Shanghai Train Station
  Od216złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Train Stationstars

  Zhabei, Szanghaj , No. 777 hengfeng road, zhabei district 51219699 -
  W odległości 2.74 km od Hongkou Stadium
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Zhabei. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotel
  Od124złZa noc

  GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , , yixian road, yangpu district 35 -
  W odległości 2.78 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 185 opinii podróżnychNa podstawie 185 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Downtown. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2007. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotel. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. GreenTree Inn Shanghai Dabaishu Business Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ibis Shanghai Zhoujiazui Rd
  Od198złZa noc

  ibis Shanghai Zhoujiazui Rdstars

  Shanghai city, Szanghaj , No.3055 zhoujiazui rd yangpu district -
  W odległości 2.89 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3 opinii podróżnychNa podstawie 3 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Shanghai City. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych.

  Pokaż więcej
 • Golden Tulip Bund New Asia
  Od341złZa noc

  Golden Tulip Bund New Asiastars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 422 tiantong road 422 -
  W odległości 2.93 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 65 opinii podróżnychNa podstawie 65 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Golden Tulip Bund New Asia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bellagio Shanghai
  Od1.252złZa noc

  Bellagio Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.188 beisuzhou road 188 -
  W odległości 2.96 km od Hongkou Stadium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 2. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 2. 2 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2017. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Bellagio Shanghai rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Hongkou Stadium

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj