Hotele w pobliżu Jin'an Temple

Znajdź na mapie
Hotele w Jin'an Temple

Jin'an TempleOd  63zł

Polecane hotele w pobliżu Jin'an Temple

 • Paramount@Gallery
  Od588złZa noc

  Paramount@Gallerystars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 1728 west nanjing road, jing'an -
  W odległości 0.17 km od Jin'an Temple
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel butikowy jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została założona w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Puli
  Od1.168złZa noc

  The Pulistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , changde road, jingan district 1 -
  W odległości 0.22 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1710 opinii podróżnychNa podstawie 1710 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Downtown. The Puli został zbudowany w roku 1929. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. The Puli zapewnia całodobową recepcję. The Puli nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Ladoll Service Apartment
  Od284złZa noc

  Ladoll Service Apartmentstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 268 yuyuan road, jing'an district 268 -
  W odległości 0.31 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 46 opinii podróżnychNa podstawie 46 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest położony w Downtown. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2006. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. W Ladoll Service Apartment znajduje się parking. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jing An Shangri-la West Shanghai
  Od889złZa noc

  Jing An Shangri-la West Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 1218 middle yan an road jing an kerry centre 508 -
  W odległości 0.36 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1183 opinii podróżnychNa podstawie 1183 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Downtown. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Jing An Shangri-la West Shanghai zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje w Jing An Shangri-la West Shanghai są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Jing An Shangri-la West Shanghai. Goście przebywający w Jing An Shangri-la West Shanghai mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Equatorial Shanghai
  Od378złZa noc

  Equatorial Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Yanan road west jingan district 65 -
  W odległości 0.42 km od Jin'an Temple
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 824 opinii podróżnychNa podstawie 824 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w Downtown, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Equatorial Shanghai. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Equatorial Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • KunLun JingAn Hotel (former Hilton)
  Od501złZa noc

  KunLun JingAn Hotel (former Hilton)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Huashan road, jingan district 250 -
  W odległości 0.48 km od Jin'an Temple
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2811 opinii podróżnychNa podstawie 2811 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Downtown. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel został zbudowany w roku 1988. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. KunLun JingAn Hotel (former Hilton) oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. KunLun JingAn Hotel (former Hilton) oferuje usługę transferu na lotnisko. KunLun JingAn Hotel (former Hilton) szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług KunLun JingAn Hotel (former Hilton) mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Amara Signature Shanghai
  Od411złZa noc

  Amara Signature Shanghaistars

  Puxi, Szanghaj , 600 changshou road, putuo district -
  W odległości 0.57 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Puxi. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Amara Signature Shanghai nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Amara Signature Shanghai nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Amara Signature Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Hotel Jin Jiang
  Od362złZa noc

  Shanghai Hotel Jin Jiangstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , North wulumuqi road, jing'an district 505 -
  W odległości 0.67 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Shanghai Hotel Jin Jiang został całkowicie odnowiony w roku 2003. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Baolong Homelike Shanghai Henglong Branch
  Od184złZa noc

  Baolong Homelike Shanghai Henglong Branchstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 125 nanyang road, jing'an 125 -
  W odległości 0.68 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Downtown. Baolong Homelike Shanghai Henglong Branch oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Baolong Homelike Shanghai Henglong Branch oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Baolong Homelike Shanghai Henglong Branch. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Jingan Citigo Hotel
  Od298złZa noc

  Shanghai Jingan Citigo Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.1093 xinzha road, jingan 1093 -
  W odległości 0.78 km od Jin'an Temple
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 26 opinii podróżnychNa podstawie 26 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   51  Hotele w Jin'an Temple
Strona  1  z  6
 

Hotele w pobliżu  Jin'an Temple

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj