Hotele w pobliżu North Bund Area

Znajdź na mapie
Hotele w North Bund Area

North Bund AreaOd  87zł

Polecane hotele w pobliżu North Bund Area

 • Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan
  Od915złZa noc

  Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shanstars

  Szanghaj, Szanghaj , lu jia zui ring road, pudong district 1288 -
  W odległości 0.65 km od North Bund Area
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2436 opinii podróżnychNa podstawie 2436 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Pudong. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Grand Kempinski Shanghai (formerly Gran Melia Shan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullOsoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Banyan Tree Shanghai On The Bund
  Od1.557złZa noc

  Banyan Tree Shanghai On The Bundstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.19 gong ping road 19 -
  W odległości 0.7 km od North Bund Area
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1710 opinii podróżnychNa podstawie 1710 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 4 kilometrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 2 kilometrów. Banyan Tree Shanghai On The Bund został skonstruowany w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Banyan Tree Shanghai On The Bund. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullZwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ponadto, Banyan Tree Shanghai On The Bund zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hyatt on the Bund
  Od934złZa noc

  Hyatt on the Bundstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , huang pu road 199 -
  W odległości 0.73 km od North Bund Area
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2681 opinii podróżnychNa podstawie 2681 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2007. Hyatt on the Bund jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Oriental Riverside Bund View Hotel
  Od670złZa noc

  Oriental Riverside Bund View Hotelstars

  Szanghaj, Szanghaj , Riverside avenue pudong district 2727 -
  W odległości 0.93 km od North Bund Area
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Pudong. Usytuowana w odległości 5. 9 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Oriental Riverside Bund View Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Oriental Riverside Bund View Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Oriental Riverside Bund View Hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Waldorf Astoria Shanghai on the Bund
  Od1.512złZa noc

  Waldorf Astoria Shanghai on the Bundstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 2 zhong shan dong yi road, huang pu distric 2? -
  W odległości 0.98 km od North Bund Area
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2479 opinii podróżnychNa podstawie 2479 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Downtown. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Waldorf Astoria Shanghai on the Bund oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Waldorf Astoria Shanghai on the Bund. Waldorf Astoria Shanghai on the Bund posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Waldorf Astoria Shanghai on the Bund. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Waldorf Astoria Shanghai on the Bund. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Greenland Jiulong Hotel
  Od311złZa noc

  Shanghai Greenland Jiulong Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 601 liyang road 601 -
  W odległości 1.07 km od North Bund Area
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grand Hyatt Shanghai
  Od830złZa noc

  Grand Hyatt Shanghaistars

  Szanghaj, Szanghaj , Century avenue, pudong new area, shanghai 88 -
  W odległości 1.11 km od North Bund Area
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2792 opinii podróżnychNa podstawie 2792 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Pudong. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Grand Hyatt Shanghai został skonstruowany w roku 1999. Grand Hyatt Shanghai oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Grand Hyatt Shanghai. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Grand Hyatt Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pudong Shangri-la East Shanghai
  Od927złZa noc

  Pudong Shangri-la East Shanghaistars

  Szanghaj, Szanghaj , 33 fucheng road, pudong district -
  W odległości 1.36 km od North Bund Area
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6471 opinii podróżnychNa podstawie 6471 opinii podróżnych

  Pudong Shangri-La oferuje niezrównaną, znakomitą kombinację komfortu, obsługi i wygody zarówno osobom podróżującym służbowo, jak i turystom. Hotel ma łatwy dostęp do międzynarodowych lotnisk Hongqiao i Pudong i jest również blisko od tuneli i metra łączących Pudong (wschodni Szanghaj) z Puxi (zachodni Szanghaj). Wieża telewizyjna Oriental Pearl znajduje się bezpośrednio obok hotelu, a Plac Ludowy jest około 4 km od hotelu. Zaplecze rekreacyjne obejmuje dwa baseny, dwie siłownie, saunę, łaźnię parową i jacuzzi. W klubie sportowym dostępne są masaże na najwyższym poziomie i zabiegi spa. Goście mają do wyboru kuchnię współczesną w barze Jade na 36 piętrze z zapierającym dech w piersiach widokiem

  Pokaż więcej
 • Bellagio Shanghai
  Od1.252złZa noc

  Bellagio Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No.188 beisuzhou road 188 -
  W odległości 1.43 km od North Bund Area
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 2. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 2. 2 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2017. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Bellagio Shanghai rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jinjiang Metropolo Hotel Classiq
  Od556złZa noc

  Jinjiang Metropolo Hotel Classiqstars

  Shanghai city, Szanghaj , East nanjing road 98 -
  W odległości 1.49 km od North Bund Area
   

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Shanghai City. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Jinjiang Metropolo Hotel Classiq oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   34  Hotele w North Bund Area
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  North Bund Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj