Hotele w pobliżu People's Square

Znajdź na mapie
Hotele w People's Square

People's SquareOd  63zł

Polecane hotele w pobliżu People's Square

 • The Yangtze Boutique Shanghai
  Od521złZa noc

  The Yangtze Boutique Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 740 hankou road 740 -
  W odległości 0.14 km od People's Square
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Downtown. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1934. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług The Yangtze Boutique Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Majesty Plaza Shanghai
  Od378złZa noc

  Majesty Plaza Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , jiujiang road 700 -
  W odległości 0.27 km od People's Square
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Majesty Plaza Shanghai został całkowicie odrestaurowany w roku 2019. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług Majesty Plaza Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Charms
  Od71złZa noc

  Charmsstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road 619 -
  W odległości 0.33 km od People's Square
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 605 opinii podróżnychNa podstawie 605 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Downtown. Ten hotel został założony w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Charms oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Charms. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Jin Jiang Pacific Hotel
  Od424złZa noc

  Jin Jiang Pacific Hotelstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 108 west nanjing road 108 -
  W odległości 0.34 km od People's Square
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 403 opinii podróżnychNa podstawie 403 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Jin Jiang Pacific Hotel. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • 7 Days Inn Nanjing Road Pedestrian Street
  Od274złZa noc
  W odległości 0.34 km od People's Square
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Downtown. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Seventh Heaven
  Od268złZa noc

  Seventh Heavenstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 627 nanjing road east, huangpu district -
  W odległości 0.43 km od People's Square
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Goście mogą cieszyć się dostępem do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dozwolone w Seventh Heaven. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson
  Od328złZa noc

  Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnsonstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Jiujiang road, huangpu district 595 -
  W odległości 0.44 km od People's Square
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1119 opinii podróżnychNa podstawie 1119 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1993. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ponadto, Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Guxiang Hotel Shanghai Formerly Howard Johnson mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Central Hotel Shanghai
  Od461złZa noc

  Central Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 555 jiujang road, huangpu district 555 -
  W odległości 0.46 km od People's Square
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1004 opinii podróżnychNa podstawie 1004 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Green Court Residence City Center,Shanghai
  Od351złZa noc

  Green Court Residence City Center,Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 55 beijing road west, huangpu district 55? -
  W odległości 0.56 km od People's Square
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 492 opinii podróżnychNa podstawie 492 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest położony w Downtown. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Green Court Residence City Center, Shanghai. Niektóre z niniejszych usług Green Court Residence City Center, Shanghai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Shanghai Hyland
  Od657złZa noc

  Sofitel Shanghai Hylandstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Nanjing east road, huangpu district 505 -
  W odległości 0.62 km od People's Square
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1711 opinii podróżnychNa podstawie 1711 opinii podróżnych

  Sofitel Hyland znajduje się przy Nanjing Road, w komercyjnym centrum Szanghaju, co czyni go jednym z najlepszych hoteli w mieście. Pobliskie atrakcje to m.in. Bund, teatr Szanghaju i Plac Ludowy, Muzeum w Szanghaju oraz Yuyuan Garden. Ten centralnie usytuowany hotel miejski ma łącznie 401 pokoi. Hotel zapewnia gościom niezrównany relaks w hotelowym chińskim Spa, gdzie Vita Spa i centrum fitness oferują tradycyjne zabiegi spa z Szanghaju. Miłośnicy sportu mogą poćwiczyć na siłowni oraz zrelaksować się w saunie lub podczas masażu. Hotelowe restauracje i bary są doskonałym miejscem na relaks i spotkania towarzyskie oraz oferują udoskonalone dania kuchni francuskiej wraz najnowszymi potrawami fusion z kuchni całego świata. Dbałość o szczegóły i doskonała obsługa sprawiają, że pobyt w hotelu Sofitel Hyland jest niezapomnianym przeżyciem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   66  Hotele w People's Square
Strona  1  z  7
 

Hotele w pobliżu  People's Square

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj