Hotele w pobliżu Shanghai Circus World

Znajdź na mapie
Hotele w Shanghai Circus World

Shanghai Circus WorldOd  87zł

Polecane hotele w pobliżu Shanghai Circus World

 • Jinjiang Inn (North Industrial Park,Shanghai)
  Od190złZa noc

  Jinjiang Inn (North Industrial Park,Shanghai)stars

  Puxi, Szanghaj , No.180,west jiangchang road,zhabei district 180 -
  W odległości 2.11 km od Shanghai Circus World
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Puxi. Ten hotel został skonstruowany w roku 2009. Jinjiang Inn (North Industrial Park, Shanghai) oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Starr Hotel Shanghai
  Od289złZa noc

  Starr Hotel Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 386 zhijiang xi road 386 -
  W odległości 2.65 km od Shanghai Circus World
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Starr Hotel Shanghai. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Starr Hotel Shanghai oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Starr Hotel Shanghai są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Starr Hotel Shanghai zapewnia parking dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Starr Hotel Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vienna International Hotel Shanghai Train Station
  Od216złZa noc

  Vienna International Hotel Shanghai Train Stationstars

  Zhabei, Szanghaj , No. 777 hengfeng road, zhabei district 51219699 -
  W odległości 2.76 km od Shanghai Circus World
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Zhabei. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Zhongjian Suisseplace Apart's Hotel
  Od219złZa noc

  Zhongjian Suisseplace Apart's Hotelstars

  Zhabei, Szanghaj , No.2018 chang zhong road, -
  W odległości 2.82 km od Shanghai Circus World
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Zhabei. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2019. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Zhongjian Suisseplace Apart's Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Parkzoo Hotel
  Od258złZa noc

  Parkzoo Hotelstars

  Shanghai city, Szanghaj , Chang zhong road lane 1988 -
  W odległości 2.86 km od Shanghai Circus World
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Shanghai City. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Parkzoo Hotel?Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Shanghai Circus World

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj