Hotele w pobliżu Zhongshan Park

Znajdź na mapie
Hotele w Zhongshan Park

Zhongshan ParkOd  63zł

Polecane hotele w pobliżu Zhongshan Park

 • Hotel Indigo Shanghai Jing’an
  Od652złZa noc

  Hotel Indigo Shanghai Jing’anstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No. 28 yutong road, jingan district -
  W odległości 0.72 km od Zhongshan Park
   

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Indigo Shanghai Jing’an. Wszystkie segmenty w Hotel Indigo Shanghai Jing’an są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Indigo Shanghai Jing’an. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shanghai Abest XinShiKong Apartments
  Od238złZa noc

  Shanghai Abest XinShiKong Apartmentsstars

  Hongqiao Airport, Szanghaj , Room 521 ,no.99 huichuan road 80 -
  W odległości 0.75 km od Zhongshan Park
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 17 opinii podróżnychNa podstawie 17 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Airport Hongqiao. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Shanghai Abest XinShiKong Apartments. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Shanghai Abest XinShiKong Apartments znajduje się parking. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ambassador
  Od299złZa noc

  Ambassadorstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 818 wanhangdu road, jingan district 266 -
  W odległości 1.06 km od Zhongshan Park
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ambassador został zbudowany w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ambassador. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ambassador zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Ambassador. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ambassador może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • SHANGHAI ROCK WOOD INTERNATIONAL YOUTH HOSTEL
  Od132złZa noc

  SHANGHAI ROCK WOOD INTERNATIONAL YOUTH HOSTELstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , No 278 lane 615 zhaohua road changning 200050 shan -
  W odległości 1.26 km od Zhongshan Park
   

  Ten przytulny hotel znajduje się w Downtown.

  Pokaż więcej
 • Nikko
  Od499złZa noc

  Nikkostars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , West yan an road, jing an district 488 -
  W odległości 1.27 km od Zhongshan Park
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został skonstruowany w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług Nikko mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Putuo Shanghai
  Od203złZa noc

  Holiday Inn Express Putuo Shanghaistars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 843 guangfu west road, putuo district -
  W odległości 1.32 km od Zhongshan Park
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 296 opinii podróżnychNa podstawie 296 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. Położona w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Holiday Inn Express Putuo Shanghai został zbudowany w roku 2006. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Holiday Inn Express Putuo Shanghai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Longemont (Formerly The Regent Shanghai)
  Od443złZa noc

  The Longemont (Formerly The Regent Shanghai)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , Yan'an road west, changning district 1116 -
  W odległości 1.63 km od Zhongshan Park
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 883 opinii podróżnychNa podstawie 883 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Downtown. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Podróżujący przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. The Longemont (Formerly The Regent Shanghai) może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • World Union Service Apartment(Cosmo)
  Od223złZa noc

  World Union Service Apartment(Cosmo)stars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 16th floor ,rm 1601, no.199 wulumuqi road(north) -
  W odległości 1.66 km od Zhongshan Park
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 91 opinii podróżnychNa podstawie 91 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy mieści się w Downtown. Ten hotel apartamentowy został założony w roku 2004. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. World Union Service Apartment(Cosmo) oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel apartamentowy akceptuje małe zwierzęta. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Shanghai Hongqiao Central
  Od293złZa noc

  Holiday Inn Shanghai Hongqiao Centralstars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , #448 zunyi road, changning district -
  W odległości 1.7 km od Zhongshan Park
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 8 kilometrów. Holiday Inn Shanghai Hongqiao Central został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Holiday Inn Shanghai Hongqiao Central oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • Rendezvous Merry
  Od362złZa noc

  Rendezvous Merrystars

  Shanghai Downtown, Szanghaj , 396 yanan road west, shanghai -
  W odległości 1.77 km od Zhongshan Park
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 302 opinii podróżnychNa podstawie 302 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   29  Hotele w Zhongshan Park
Strona  1  z  3
 

Hotele w pobliżu  Zhongshan Park

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj