Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Znajdź na mapie
Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Dubrownik - Południowa DalmacjaOd  141zł

Polecane hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Sortuj według
 • Lero
  Od296złZa noc

  Lerostars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica iva vojnovica 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1290 opinii podróżnychNa podstawie 1290 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w odległości spaceru od Starego Miasta, a także jest dobrze połączony z innymi dzielnicami miasta dzięki transportowi publicznemu. Mury miejskie są w odległości 10 minut jazdy od hotelu, podobnie jak centralny dworzec autobusowy i plaża Banje. Lotnisko w Dubrowniku jest w odległości około 26 km od hotelu. Ta klimatyzowana rezydencja oferuje 155 pokoi, z których roztacza się widok na morze. Wszystkie pokoje są nowocześnie wyposażone i posiadają telewizję satelitarną, dostęp do internetu i wiele innych drobnych udogodnień. Goście witani są w holu, w którym znajduje się 24-godzinna recepcja, windy i kantor wymiany walut. Hotel oferuje wiele opcji gastronomicznych: aperitif bar, restaurację, letnią restaurację, tawernę i kawiarnię. Dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz klub internetowy są do dyspozycji gości biznesowych, a korty tenisowe zapewniają rekreację.

  Pokaż więcej
 • Hilton Imperial
  Od866złZa noc

  Hilton Imperialstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica marijana bla ica 2 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3425 opinii podróżnychNa podstawie 3425 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Dubrovnik. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 1897 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hilton Imperial posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Hilton Imperial. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hilton Imperial może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Blue Hotel
  Od464złZa noc

  Royal Blue Hotelstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica kardinala stepinca 31 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Dubrovnik. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 3. 7 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została założona w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w Royal Blue Hotel są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Neptun
  Od374złZa noc

  Neptunstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica kardinala stepinca 31 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1087 opinii podróżnychNa podstawie 1087 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Położony w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 70 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Neptun nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Neptun. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Neptun. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Princess Hotel
  Od658złZa noc

  Royal Princess Hotelstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Kardinala stepinca 31 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 882 opinii podróżnychNa podstawie 882 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Struktura, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 70 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Hotel został zbudowany w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Royal Princess Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartments Martiva
  Od839złZa noc

  Apartments Martivastars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Soline 24 - Mapa
   

  Ten komfortowy apartament mieści się w Dubrovnik. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Apartments Martiva.

  Pokaż więcej
 • Vulicevic Apartmani
  Od292złZa noc

  Vulicevic Apartmanistars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica vatroslava lisinskog 20 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  To urocze mieszkanie VR jest położone w Dubrovnik. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Mieszkanie VR położone jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Mieszkanie VR położone jest w odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym kondominium. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kondominium.

  Pokaż więcej
 • Ariston
  Od426złZa noc

  Aristonstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica kardinala stepinca 31 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 684 opinii podróżnychNa podstawie 684 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 300 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ariston został całkowicie odnowiony w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Ariston zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ariston zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lavender Garden Apartments
  Od247złZa noc

  Lavender Garden Apartmentsstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Od kaštela 24 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 2 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 1 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Lavender Garden Apartments zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Park
  Od354złZa noc

  Grand Hotel ParkstarsGreenProgram Icon

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Setaliste kralja zvonimira 39 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1439 opinii podróżnychNa podstawie 1439 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Dubrovnik. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 70 metrów od kwatery. Grand Hotel Park został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Grand Hotel Park szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   86  Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Dubrovnik is in the Croatian region of Dalmatia. It is generally considered to be one of the main tourist destinations on the Adriatic Sea and is popularly known as the “Pearl of the Adriatic”. Dubrovnik’s old quarter (the walled town) is a UNESCO World Heritage Site. Among the city’s main sights are: the Pile Gate (1537), which was the main gate to the old town, the Ploce Gate, the Minceta Tower (1319), the Onofrio Fountain (15thcentury), the Franciscan Church, the old pharmacy (1317), the Convent of St. Claire (13thcentury), Roldan’s Column, the Sponza Palace (1516), the 30 metre high Clock Tower and the Church of St. Blas (1706). The city is also home to a good range of typical restaurants, bars and shops that cater for all tastes. Discover this lovely city, regarded by many as one of Europe’s jewels, enjoy the Adriatic pearl that is Dubrovnik!

Popularne strefy w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj