Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Znajdź na mapie
Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Dubrownik - Południowa DalmacjaOd  177zł

Polecane hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Sortuj według
 • Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel
  Od886złZa noc

  Valamar Lacroma Dubrovnik HotelstarsGreenProgram Icon

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Iva dulcica 34 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2306 opinii podróżnychNa podstawie 2306 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Dubrovnik. Posiadłość, usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2019. Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel. Ta nieruchomość przestrzega zasad ekologicznych. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valamar Argosy Hotel
  Od954złZa noc

  Valamar Argosy Hotelstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Iva dulcica 140 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 301 opinii podróżnychNa podstawie 301 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Dubrovnik. Położony w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera jest usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Valamar Argosy Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Valamar Argosy Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Valamar Argosy Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hilton Imperial
  Od1.867złZa noc

  Hilton Imperialstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica marijana bla ica 2 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3633 opinii podróżnychNa podstawie 3633 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1897 i została całkowicie odnowiona w roku 2005. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Hotel posiada parking i garaż. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Park
  Od825złZa noc

  Grand Hotel ParkstarsGreenProgram Icon

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Setaliste kralja zvonimira 39 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1494 opinii podróżnychNa podstawie 1494 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Dubrovnik. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 70 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Grand Hotel Park jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Grand Hotel Park przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boutique hotel More
  Od1.284złZa noc

  Boutique hotel Morestars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , K. stepinca 33 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1339 opinii podróżnychNa podstawie 1339 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2017. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia odwiedzających w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Boutique hotel More, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług Boutique hotel More mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lapad
  Od886złZa noc

  LapadstarsGreenProgram Icon

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Lapadska obala 37 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2528 opinii podróżnychNa podstawie 2528 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Dubrovnik. Lapad został całkowicie odrestaurowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Lapad. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Lapad zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Ten hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Niektóre z niniejszych usług Lapad mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Kompas
  Od1.355złZa noc

  Hotel Kompasstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica kardinala stepinca 21 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1107 opinii podróżnychNa podstawie 1107 opinii podróżnych

  Położony w spokojnej i malowniczej zatoce Lapad z widokiem na lazurowe Morze Adriatyckie, ten luksusowy hotel cieszy się jedną z najlepszych pozycji w Dubrowniku. Obiekt jest otoczony bujną roślinnością leżąc jednocześnie u stóp jednej z najbardziej tętniących życiem ulic w Dubrowniku. Inspirujące centrum miasta ze swoimi zabytkami i atrakcjami kulturalnymi znajduje się niecałe 4 km i trzy linie autobusowe zabiorą gości do starego miasta w ciągu 10 minut jazdy od hotelu. Hotel oferuje 173 pokoi i apartamentów urządzone wyrafinowanym i eleganckim stylu dopełniony unikalnymi detalami. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor z płaskim ekranem i zestaw ekskluzywnych kosmetyków, a większość z pokoi ma balkon z widokiem na morze. Goście mogą cieszyć się różnorodną ofertą kulinarną hotelu, w którym znajduje się restauracja z tarasem oraz lounge bar, oprócz dwóch modnych barów, skąd goście mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki zw polaczeniu z koktajlem lub lampką wina. Istnieje również wspaniałe centrum odnowy biologicznej i spa z krytym i odkrytym basenem i doskonałe zaplecze, takich jak gabinety zabiegowe.

  Pokaż więcej
 • Dubrovnik Palace
  Od1.610złZa noc

  Dubrovnik Palacestars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Masarykov put 20 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2477 opinii podróżnychNa podstawie 2477 opinii podróżnych

  Ten ekskluzywny hotel położony jest na półwyspie Lapad, bezpośrednio przy pięknej, kamienistej plaży i otoczony bujnym lasem sosnowym. Wiele sklepów i miejsc rozrywki znajduje się w odległości zaledwie 5-minut jazdy od centrum Dubrownika i jego starego miasta, ale goście nie muszą opuszczać hotelu, aby cieszyć się wspaniałymi widokami morza i podziwiać lokalne i krajowe dzieła sztuki, jako że hotel wystawia prace artystów chorwackich. Hotel oferuje wyrafinowane pokoje wyposażone w balkon z widokiem na morze, jak również nowoczesne udogodnienia takie jak 24-godzinna obsługa hotelowa i bezpłatny bezprzewodowym dostęp do internetu. Goście będą rozkoszować się świeżymi sałatkami i pizzami w restauracji na plaży, pysznymi owocami morza w tawernie lub urozmaiconym śniadaniem i kolacją w formie bufetu w restauracji głównej. Bar przy basenie i bary na plaży oferują smaczne przekąski i fachowo mieszane koktajle w ciągu dnia. Idealny zarówno na romantyczne wypady jak i na rodzinne wakacje, hotel ten oferuje luksusowe wakacje nad morzem.

  Pokaż więcej
 • Lero
  Od888złZa noc

  Lerostars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Ulica iva vojnovica 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1358 opinii podróżnychNa podstawie 1358 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w odległości spaceru od Starego Miasta, a także jest dobrze połączony z innymi dzielnicami miasta dzięki transportowi publicznemu. Mury miejskie są w odległości 10 minut jazdy od hotelu, podobnie jak centralny dworzec autobusowy i plaża Banje. Lotnisko w Dubrowniku jest w odległości około 26 km od hotelu. Ta klimatyzowana rezydencja oferuje 155 pokoi, z których roztacza się widok na morze. Wszystkie pokoje są nowocześnie wyposażone i posiadają telewizję satelitarną, dostęp do internetu i wiele innych drobnych udogodnień. Goście witani są w holu, w którym znajduje się 24-godzinna recepcja, windy i kantor wymiany walut. Hotel oferuje wiele opcji gastronomicznych: aperitif bar, restaurację, letnią restaurację, tawernę i kawiarnię. Dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz klub internetowy są do dyspozycji gości biznesowych, a korty tenisowe zapewniają rekreację.

  Pokaż więcej
 • Valamar Collection Dubrovnik President Hotel
  Od1.298złZa noc

  Valamar Collection Dubrovnik President Hotelstars

  Dubrovnik, Dubrownik - Południowa Dalmacja , Iva dulcica 142 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1966 opinii podróżnychNa podstawie 1966 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Dubrovnik. Hotel, usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Valamar Collection Dubrovnik President Hotel. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z niniejszych usług Valamar Collection Dubrovnik President Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   145  Hotele w Dubrownik - Południowa Dalmacja
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Dubrovnik is in the Croatian region of Dalmatia. It is generally considered to be one of the main tourist destinations on the Adriatic Sea and is popularly known as the “Pearl of the Adriatic”. Dubrovnik’s old quarter (the walled town) is a UNESCO World Heritage Site. Among the city’s main sights are: the Pile Gate (1537), which was the main gate to the old town, the Ploce Gate, the Minceta Tower (1319), the Onofrio Fountain (15thcentury), the Franciscan Church, the old pharmacy (1317), the Convent of St. Claire (13thcentury), Roldan’s Column, the Sponza Palace (1516), the 30 metre high Clock Tower and the Church of St. Blas (1706). The city is also home to a good range of typical restaurants, bars and shops that cater for all tastes. Discover this lovely city, regarded by many as one of Europe’s jewels, enjoy the Adriatic pearl that is Dubrovnik!

Popularne strefy w Dubrownik - Południowa Dalmacja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj