Hotele w Cypr

Znajdź na mapie
Hotele w Cypr

CyprOd  55zł

Polecane hotele w Cypr

Sortuj według
 • The Royal Apollonia
  Od1.110złZa noc

  The Royal Apolloniastars

  Limassol, Cypr , Georgios a. 68 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1305 opinii podróżnychNa podstawie 1305 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w Limassol, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2006. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w The Royal Apollonia. Obecny jest parking. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług The Royal Apollonia mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Alexander The Great Beach
  Od845złZa noc

  Alexander The Great Beachstars

  Paphos, Cypr , P.o. box 60325 8102 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3416 opinii podróżnychNa podstawie 3416 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Paphos. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 5 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Alexander The Great Beach. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cynthiana Beach
  Od319złZa noc

  Cynthiana BeachstarsGreenProgram Icon

  Paphos, Cypr , P.o.box 60023 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1254 opinii podróżnychNa podstawie 1254 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Paphos, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 1980. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Obecny jest parking. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Cynthiana Beach szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Cynthiana Beach oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Roman
  Od214złZa noc

  Romanstars

  Paphos, Cypr , Tombs of the kings road - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 658 opinii podróżnychNa podstawie 658 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Paphos, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Roman przeszedł renowację w roku 2007. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Roman oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Roman nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Elysium
  Od955złZa noc

  ElysiumstarsGreenProgram Icon

  Paphos, Cypr , Queen verenikis street - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4189 opinii podróżnychNa podstawie 4189 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Paphos. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 3 kilometrów. Elysium został zbudowany w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Elysium posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Elysium zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Elysium może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • GrandResort
  Od578złZa noc

  GrandResortstars

  Limassol, Cypr , Amathus area, p.o.box 54500 127 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1089 opinii podróżnychNa podstawie 1089 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Limassol, jest optymalny dla rodzin. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług GrandResort mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mediterranean Beach
  Od715złZa noc

  Mediterranean Beachstars

  Limassol, Cypr , Amathus av.p.o. box 56767 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2345 opinii podróżnychNa podstawie 2345 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Limassol. Hotel charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 49. 0 kilometrów. Mediterranean Beach został całkowicie odrestaurowany w roku 2008. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Gaia Sun N Blue Hotel
  Od287złZa noc

  Gaia Sun N Blue Hotelstars

  Ayia Napa, Cypr , Kryou nerou 28 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ayia Napa. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Gaia Sun N Blue Hotel. Gaia Sun N Blue Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Gaia Sun N Blue Hotel. Gaia Sun N Blue Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Gaia Sun N Blue Hotel. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Constantinou Bros Athena Royal Beach
  Od1.208złZa noc

  Constantinou Bros Athena Royal Beachstars

  Paphos, Cypr , Theas afroditis avenue, po box 60182, kato pafos 8101 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3129 opinii podróżnychNa podstawie 3129 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Paphos, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Kwatera charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2017. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Constantinou Bros Athena Royal Beach zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Constantinou Bros Athena Royal Beach nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Constantinou Bros Athena Royal Beach znajduje się parking. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Constantinou Bros Athena Royal Beach. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Constantinou Bros Athena Royal Beach. Różnorodna oferta rozrywkowa w Constantinou Bros Athena Royal Beach gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nestor
  Od289złZa noc

  Nestorstars

  Ayia Napa, Cypr , 1st october street 8 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1029 opinii podróżnychNa podstawie 1029 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Ayia Napa. Struktura, usytuowana w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od posiadłości. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nestor zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Nestor oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   206  Hotele w Cypr
Strona  1  z  21
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cyprus is an island south of Turkey, in the Mediterranean Sea. It is a constitutional republic and its capital is Nicosia. Its best beaches are in the area around Lárnaca, the island’s second most important port. They are blessed with fine white sand and crystal clear blue waters. The beaches of Ammochostos are also incredibly beautiful, while Agia Napa is remarkable for its vibrant nightlife. The hotels are generally comfortable and of a high quality all over the island. Among the main historical sights worth visiting are the Monastery of Cyprus and Limassol Castle, which houses the Cyprus Medieval Museum. You should also visit the Temple of Kourion, Kolossi Castle, Girne Castle, the Church of Lazarus, the Cathedral of Ayios Ioannis, the Baths of Aphrodite, the Salamis archaeological site and the Tombs of the Kings. The city of Nicosia was walled in medieval times and it still has three gates standing from that old wall: the Pato, Famagusta and Cirina gates. Through the Famagusta Gate is the old neighbourhood of Laiki Geitonia, which has recently been restored. The Troodos Mountains, which are covered in pine trees and cedars have little Byzantine chapels hidden away in them. Enjoy all manner of water sports in the midst of history and natural beauty, visit Cyprus.

Popularne strefy w Cypr

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj