Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  294zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Hotel Skt. Annae
  Od1.104złZa noc

  Hotel Skt. Annaestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 18-20 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1854 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel Skt. Annae zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Andersen Boutique Hotel
  Od1.149złZa noc

  Andersen Boutique Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3334 opinii podróżnychNa podstawie 3334 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od704złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2961 opinii podróżnychNa podstawie 2961 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Scandic Copenhagen oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Scandic Copenhagen zapewnia parking dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Pokaż więcej
 • Generator Copenhagen
  Od511złZa noc

  Generator Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Adelgade 5-7 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3043 opinii podróżnychNa podstawie 3043 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w Copenhagen. Położony w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Generator Copenhagen. Generator Copenhagen zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Generator Copenhagen zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Generator Copenhagen mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Good Morning City Copenhagen Star
  Od726złZa noc

  Good Morning City Copenhagen Starstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1321 opinii podróżnychNa podstawie 1321 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1900, została ona odrestaurowana w roku 2007. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Good Morning City Copenhagen Star. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Sluseholmen
  Od585złZa noc

  Scandic Sluseholmenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Molestien 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1007 opinii podróżnychNa podstawie 1007 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Copenhagen. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Scandic Sluseholmen jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Scandic Sluseholmen jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Savoy
  Od1.247złZa noc

  Savoystars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 34 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1093 opinii podróżnychNa podstawie 1093 opinii podróżnych

  Odnowiony w 2012 roku, piękny hotel Savoy jest usytuowany w popularnej dzielnicy Vesterbro, w centrum Kopenhagi. Mieści się on w budynku z 1906 roku z piękną fasadą Art Deco; wszystkie nowoczesne pokoje wychodzą na cichy wewnętrzny dziedziniec. Hotel otoczony jest przez wiele kawiarni, restauracji, barów i różnych modnych sklepów. Wiele atrakcji miasta takich jak Planetarium Tycho Brahe, w którym znajduje się kino IMAX 3D, słynne Ogrody Tivoli czy ulica handlowa Strøget są w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Island
  Od738złZa noc

  Copenhagen Islandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Kalvebod brygge 53 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2664 opinii podróżnychNa podstawie 2664 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copenhagen. Struktura, usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 5 kilometrów od struktury. Copenhagen Island został zbudowany w roku 2006. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od1.087złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2742 opinii podróżnychNa podstawie 2742 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Richmond Hotel
  Od674złZa noc

  Richmond Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 33 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1078 opinii podróżnychNa podstawie 1078 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copenhagen. Położony w odległości 650 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2001. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   62  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj