Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  153zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Tivoli Hotel
  Od588złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3797 opinii podróżnychNa podstawie 3797 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Copenhagen, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Tivoli Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Małe zwierzęta są dozwolone w Tivoli Hotel. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Jest to hotel ekologiczny. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Niektóre z niniejszych usług Tivoli Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od707złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2637 opinii podróżnychNa podstawie 2637 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Copenhagen. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2009. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Scandic Front
  Od630złZa noc

  Scandic Frontstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 21 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1226 opinii podróżnychNa podstawie 1226 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Copenhagen. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 400 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Scandic Front został całkowicie odnowiony w roku 2006. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Scandic Front zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od643złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2876 opinii podróżnychNa podstawie 2876 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Usytuowany w odległości 400 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2000. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Scandic Copenhagen oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Scandic Copenhagen. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Scandic Copenhagen. Scandic Copenhagen szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych.

  Pokaż więcej
 • Grand Copenhagen
  Od396złZa noc

  Grand Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 9 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 161 opinii podróżnychNa podstawie 161 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 6 kilometrów od posiadłości. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1893 i została całkowicie odnowiona w roku 1998. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Grand Copenhagen. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Sluseholmen
  Od526złZa noc

  Scandic Sluseholmenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Molestien 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 978 opinii podróżnychNa podstawie 978 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copenhagen. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Scandic Sluseholmen został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Wakeup Copenhagen Borgergade
  Od441złZa noc

  Wakeup Copenhagen Borgergadestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Borgergade 9 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3135 opinii podróżnychNa podstawie 3135 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Copenhagen. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 4 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 1 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od portu. Wakeup Copenhagen Borgergade został skonstruowany w roku 2014. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Wakeup Copenhagen Borgergade oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Glostrup/Copenhagen
  Od440złZa noc

  Scandic Glostrup/Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , roskildevej 550 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 63 opinii podróżnychNa podstawie 63 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Copenhagen. Scandic Glostrup/Copenhagen przeszedł renowację w roku 1999. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Scandic Glostrup/Copenhagen nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od661złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4880 opinii podróżnychNa podstawie 4880 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Copenhagen. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1787, został on odrestaurowany w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Copenhagen Admiral Hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Good Morning City Copenhagen Star
  Od503złZa noc

  Good Morning City Copenhagen Starstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1285 opinii podróżnychNa podstawie 1285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Copenhagen. Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1900, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Good Morning City Copenhagen Star. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj