Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  301zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Absalon Hotel
  Od625złZa noc

  Absalon Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2516 opinii podróżnychNa podstawie 2516 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Copenhagen. Usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Absalon Hotel został skonstruowany w roku 1900. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Absalon Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Strand
  Od670złZa noc

  Copenhagen Strandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , havnegade 37 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1653 opinii podróżnychNa podstawie 1653 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Struktura położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1869 i została całkowicie odnowiona w roku 2000. Copenhagen Strand jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Copenhagen Strand oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Copenhagen Strand oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Copenhagen Strand może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Copenhagen
  Od553złZa noc

  Grand Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 9 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 5. 6 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel pochodzi z roku 1893 i został całkowicie odnowiony w roku 1998. Grand Copenhagen jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od728złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2809 opinii podróżnychNa podstawie 2809 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Scandic Copenhagen. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Scandic Copenhagen. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Tivoli Hotel
  Od691złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3729 opinii podróżnychNa podstawie 3729 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Tivoli Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Małe zwierzęta są dozwolone w Tivoli Hotel. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Star Hotel
  Od528złZa noc

  Copenhagen Star Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1249 opinii podróżnychNa podstawie 1249 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Copenhagen. Copenhagen Star Hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Copenhagen Star Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Copenhagen Star Hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Scandic Sluseholmen
  Od657złZa noc

  Scandic Sluseholmenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Molestien 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 957 opinii podróżnychNa podstawie 957 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Scandic Sluseholmen szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Scandic Sluseholmen. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od800złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2805 opinii podróżnychNa podstawie 2805 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Copenhagen. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2003. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, The Square oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Crown
  Od517złZa noc

  Copenhagen Crownstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 801 opinii podróżnychNa podstawie 801 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Copenhagen. Położony w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Copenhagen Crown pochodzi z roku 1891 i został całkowicie odnowiony w roku 1999. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Copenhagen Crown. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Copenhagen Crown może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Wakeup Copenhagen Borgergade
  Od463złZa noc

  Wakeup Copenhagen Borgergadestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Borgergade 9 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów47 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3071 opinii podróżnychNa podstawie 3071 opinii podróżnych

  Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 6. 4 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 1 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od portu. Wakeup Copenhagen Borgergade został skonstruowany w roku 2014. Wakeup Copenhagen Borgergade oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Wakeup Copenhagen Borgergade zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   51  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj