Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  218zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Andersen Boutique Hotel
  Od1.255złZa noc

  Andersen Boutique Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 12 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3474 opinii podróżnychNa podstawie 3474 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Copenhagen. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od615złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2978 opinii podróżnychNa podstawie 2978 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Copenhagen. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od596złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3050 opinii podróżnychNa podstawie 3050 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Scandic Copenhagen oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Scandic Copenhagen zapewnia parking dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Pokaż więcej
 • Scandic Hvidovre
  Od537złZa noc

  Scandic Hvidovrestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , kettevej 4 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 633 opinii podróżnychNa podstawie 633 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 1978. Scandic Hvidovre jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Scandic Hvidovre oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Scandic Hvidovre może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od766złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2784 opinii podróżnychNa podstawie 2784 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Richmond Hotel
  Od509złZa noc

  Richmond Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 33 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1130 opinii podróżnychNa podstawie 1130 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copenhagen. Położony w odległości 650 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2001. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ansgar
  Od435złZa noc

  Ansgarstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjørnsensgade 29 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 930 opinii podróżnychNa podstawie 930 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Copenhagen. Posiadłość, usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1900, został on odrestaurowany w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Ansgar. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Imperial Copenhagen
  Od572złZa noc

  Imperial Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 9 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów15 Opinie

  Ten czarujący hotel jest położony w Copenhagen. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2009. Imperial Copenhagen jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Imperial Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie muszą pozostawiać swoich zwierząt w domu, lecz mogą zabrać je ze sobą do tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od721złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5302 opinii podróżnychNa podstawie 5302 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Kwatera leży w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Copenhagen Admiral Hotel został zbudowany w roku 1787 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Copenhagen Admiral Hotel. Copenhagen Admiral Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Copenhagen Admiral Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Webers
  Od554złZa noc

  Scandic Webersstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 11b - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Kwatera, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Scandic Webers pochodzi z roku 1887 i został całkowicie odnowiony w roku 2006. Scandic Webers jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w Scandic Webers. W Scandic Webers znajduje się parking. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   66  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj