Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  196zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od513złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2784 opinii podróżnychNa podstawie 2784 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Andersen Boutique Hotel
  Od654złZa noc

  Andersen Boutique HotelstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 12 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3474 opinii podróżnychNa podstawie 3474 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Copenhagen. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Andersen Boutique Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Kodbyen
  Od542złZa noc

  Scandic Kodbyenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Skelbaekgade 3a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Scandic Kodbyen zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Scandic Kodbyen nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z garażu.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od571złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3050 opinii podróżnychNa podstawie 3050 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Scandic Copenhagen oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Scandic Copenhagen zapewnia parking dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Pokaż więcej
 • Hotel Skt. Annae
  Od634złZa noc

  Hotel Skt. Annaestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 18-20 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1854 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel Skt. Annae zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Sydhavnen
  Od592złZa noc

  Scandic Sydhavnenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , sydhavns plads 15 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1514 opinii podróżnychNa podstawie 1514 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel położony jest w odległości zaledwie 3 km od tętniącego życiem centrum Kopenhagi. Hotel oferuje swoim gościom spokojną lokalizację, z której łatwo jest zwiedzać wiele atrakcji tego interesującego miasta. Przystanki sieci transportu publicznego znajdują się w pobliżu, zapewniając łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Ten uroczy hotel kusi gości obietnicą prawdziwie zrelaksowanego pobytu. Pokoje są elegancko urządzone i dobrze wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Goście mogą poćwiczyć na siłowni, a następnie zrelaksować się w saunie. Goście mogą również zrelaksować się i odprężyć się na atrakcyjnym tarasie.

  Pokaż więcej
 • Scandic Webers
  Od457złZa noc

  Scandic Webersstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 11b - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Zbudowany w roku 1887, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2006. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Scandic Webers oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Scandic Webers zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Clarion Hotel Copenhagen Airport
  Od822złZa noc

  Clarion Hotel Copenhagen Airportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Ellehammersvej 20 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4047 opinii podróżnychNa podstawie 4047 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Copenhagen. Posiadłość, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Clarion Hotel Copenhagen Airport został zbudowany w roku 2001. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Clarion Hotel Copenhagen Airport posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Clarion Hotel Copenhagen Airport zapewnia parking dla wygody gości. Clarion Hotel Copenhagen Airport szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Hvidovre
  Od584złZa noc

  Scandic Hvidovrestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , kettevej 4 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 633 opinii podróżnychNa podstawie 633 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 1978. Scandic Hvidovre jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Scandic Hvidovre oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Scandic Hvidovre może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Coco Hotel
  Od522złZa noc

  Coco Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 815 opinii podróżnychNa podstawie 815 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copenhagen. Struktura, usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od kwatery. Coco Hotel został zbudowany w roku 1891 i został całkowicie odnowiony w roku 1999. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   74  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj