Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  195zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Andersen Boutique Hotel
  Od513złZa noc

  Andersen Boutique HotelstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 12 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3474 opinii podróżnychNa podstawie 3474 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Copenhagen. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Andersen Boutique Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Clarion Hotel Copenhagen Airport
  Od733złZa noc

  Clarion Hotel Copenhagen Airportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Ellehammersvej 20 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4047 opinii podróżnychNa podstawie 4047 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Copenhagen. Posiadłość, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Clarion Hotel Copenhagen Airport został zbudowany w roku 2001. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Clarion Hotel Copenhagen Airport posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Clarion Hotel Copenhagen Airport zapewnia parking dla wygody gości. Clarion Hotel Copenhagen Airport szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Inn by Radisson Copenhagen Airport
  Od791złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1357 opinii podróżnychNa podstawie 1357 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 300 metrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Park Inn by Radisson Copenhagen Airport. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Park Inn by Radisson Copenhagen Airport. Goście mogą skorzystać z garażu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Zleep Hotel Hoje Taastrup
  Od519złZa noc

  Zleep Hotel Hoje TaastrupstarsGreenProgram Icon

  Taastrup, Kopenhaga , Carl gustavs gade 1 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 316 opinii podróżnychNa podstawie 316 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Taastrup. Położona w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 4 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od hotelu. Struktura położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została założona w roku 1987. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Quality Hotel Hoje Taastrup. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Quality Hotel Hoje Taastrup. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORT
  Od427złZa noc

  COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORTstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Ellehammersvej 18 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Copenhagen. Nieruchomość została zbudowana w roku 2020. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORT zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORT jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORT?COMFORT HOTEL COPENHAGEN AIRPORT oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Absalon Hotel
  Od496złZa noc

  Absalon HotelstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 15 15 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3122 opinii podróżnychNa podstawie 3122 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1900, który został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Absalon Hotel posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ascot Hotel
  Od400złZa noc

  Ascot Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Studiestraede 61 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1887 opinii podróżnychNa podstawie 1887 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Położony w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Ascot Hotel posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Ascot Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Hotel Hebron
  Od456złZa noc

  Best Western Hotel HebronstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 4 4 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1304 opinii podróżnychNa podstawie 1304 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Copenhagen. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2018. Best Western Hotel Hebron jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta różnej wielkości. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bertrams Hotel
  Od673złZa noc

  Bertrams HotelstarsGreenProgram Icon

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 107 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 966 opinii podróżnychNa podstawie 966 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowany w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 5. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został ukończony w roku 1896 i odnowiony w roku 2006. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Bertrams Hotel Guldsmeden nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Richmond Hotel
  Od573złZa noc

  Richmond Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 33 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1130 opinii podróżnychNa podstawie 1130 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Copenhagen. Położony w odległości 650 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2001. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj