Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  292zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Tivoli Hotel
  Od1.132złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3604 opinii podróżnychNa podstawie 3604 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Tivoli Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Małe zwierzęta są dozwolone w Tivoli Hotel. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od1.189złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2708 opinii podróżnychNa podstawie 2708 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Scandic Copenhagen. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Scandic Copenhagen. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Star Hotel
  Od809złZa noc

  Copenhagen Star Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1192 opinii podróżnychNa podstawie 1192 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Copenhagen. Copenhagen Star Hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Copenhagen Star Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Copenhagen Star Hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Scandic Sluseholmen
  Od960złZa noc

  Scandic Sluseholmenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Molestien 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 921 opinii podróżnychNa podstawie 921 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Posiadłość, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2016. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie łazienki w Scandic Sluseholmen są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Scandic Sluseholmen. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Copenhagen
  Od860złZa noc

  Grand Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 9 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 121 opinii podróżnychNa podstawie 121 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 5. 6 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel pochodzi z roku 1893 i został całkowicie odnowiony w roku 1998. Grand Copenhagen jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Strand
  Od1.193złZa noc

  Copenhagen Strandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , havnegade 37 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1607 opinii podróżnychNa podstawie 1607 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Struktura położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1869 i została całkowicie odnowiona w roku 2000. Copenhagen Strand jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Copenhagen Strand oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Copenhagen Strand oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Copenhagen Strand może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Phoenix
  Od1.013złZa noc

  Phoenixstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Bredgade 37 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2001. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Phoenix zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Ascot Hotel
  Od871złZa noc

  Ascot Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Studiestraede 61 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1311 opinii podróżnychNa podstawie 1311 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2001. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ascot Hotel. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Ascot Hotel. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od1.100złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2738 opinii podróżnychNa podstawie 2738 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Copenhagen. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2003. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, The Square oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Imperial Copenhagen
  Od1.197złZa noc

  Imperial Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2009. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Imperial Copenhagen nie obsługuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   48  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj