Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  342zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Andersen Boutique Hotel
  Od916złZa noc

  Andersen Boutique Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Helgolandsgade 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3474 opinii podróżnychNa podstawie 3474 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Skt. Annae
  Od818złZa noc

  Hotel Skt. Annaestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 18-20 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1854 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel Skt. Annae zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od951złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5302 opinii podróżnychNa podstawie 5302 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Kwatera leży w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Copenhagen Admiral Hotel został zbudowany w roku 1787 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Copenhagen Admiral Hotel. Copenhagen Admiral Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Copenhagen Admiral Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od1.160złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2978 opinii podróżnychNa podstawie 2978 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Copenhagen, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Ta nieruchomość została założona w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w The Square. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do The Square?Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. The Square może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Osterport
  Od781złZa noc

  Osterportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Oslo plads 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów66 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel oferuje doskonałą lokalizacją w cudownym mieście Kopenhaga. Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego i jest stąd łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od pomnika Małej Syrenki, Pałacu Królewskiego Amalienborg, opery, Kongens Nytorv i strefy dla pieszych. W sąsiedztwie hotelu jest mnóstwo sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych, a lotnisko w Kopenhadze znajduje się w odległości zaledwie 10 km od hotelu. Ten elegancki, miejski hotel ma atrakcyjną architekturę. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą korzystać z szerokiej gamy urządzeń, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od856złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3050 opinii podróżnychNa podstawie 3050 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Scandic Copenhagen oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Scandic Copenhagen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Scandic Copenhagen zapewnia parking dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Pokaż więcej
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od848złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2784 opinii podróżnychNa podstawie 2784 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Scandic Webers
  Od1.285złZa noc

  Scandic Webersstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 11b - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Kwatera, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Scandic Webers pochodzi z roku 1887 i został całkowicie odnowiony w roku 2006. Scandic Webers jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w Scandic Webers. W Scandic Webers znajduje się parking. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Hvidovre
  Od855złZa noc

  Scandic Hvidovrestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , kettevej 4 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 633 opinii podróżnychNa podstawie 633 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Copenhagen, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1978. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Scandic Hvidovre oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Scandic Hvidovre zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Good Morning City Copenhagen Star
  Od777złZa noc

  Good Morning City Copenhagen Starstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1367 opinii podróżnychNa podstawie 1367 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Copenhagen. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1900, została ona odrestaurowana w roku 2007. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Good Morning City Copenhagen Star. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   62  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj