Hotele w pobliżu Christiania

Znajdź na mapie
Hotele w Christiania

ChristianiaOd  289zł

Polecane hotele w pobliżu Christiania

 • Copenhagen Strand
  Od592złZa noc

  Copenhagen Strandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , havnegade 37 - Mapa
  W odległości 0.74 km od Christiania
  4,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1773 opinii podróżnychNa podstawie 1773 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Copenhagen. Hotel, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Kwatera położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1869, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do nieruchomości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Copenhagen Strand może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Amager
  Od556złZa noc

  Hotel Amagerstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Amagerbrogade 29 - Mapa
  W odległości 0.77 km od Christiania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 211 opinii podróżnychNa podstawie 211 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Copenhagen. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel Amager oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Maritime Hotel
  Od430złZa noc

  Maritime Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Peder skrams gade 19 - Mapa
  W odległości 0.79 km od Christiania
  3,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 649 opinii podróżnychNa podstawie 649 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 1996. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Maritime Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Maritime Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 71 Nyhavn Hotel
  Od1.036złZa noc

  71 Nyhavn Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , nyhavn 71 - Mapa
  W odległości 0.88 km od Christiania
  3,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 850 opinii podróżnychNa podstawie 850 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, znajdujący się w Copenhagen, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 600 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 5 kilometrów. 71 Nyhavn Hotel pochodzi z roku 1804 i został całkowicie odnowiony w roku 2016. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są dozwolone w 71 Nyhavn Hotel. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cphliving
  Od697złZa noc

  Cphlivingstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Langebrogade 1a 1a - Mapa
  W odległości 1.06 km od Christiania
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 294 opinii podróżnychNa podstawie 294 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Posiadłość znajduje się w pobliżu portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Cphliving został skonstruowany w roku 2009. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Cphliving nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Scandic Front
  Od690złZa noc

  Scandic Frontstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 21 - Mapa
  W odległości 1.11 km od Christiania
  4,3/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1307 opinii podróżnychNa podstawie 1307 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Copenhagen. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 400 metrów. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Scandic Front przeszedł renowację w roku 2006. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Skt. Annae
  Od642złZa noc

  Hotel Skt. Annaestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Sankt annae plads 18-20 - Mapa
  W odległości 1.13 km od Christiania
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1854 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel Skt. Annae zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od843złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  W odległości 1.15 km od Christiania
  4,2/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5302 opinii podróżnychNa podstawie 5302 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Copenhagen. Kwatera leży w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Copenhagen Admiral Hotel został zbudowany w roku 1787 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Copenhagen Admiral Hotel. Copenhagen Admiral Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Copenhagen Admiral Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Phoenix
  Od691złZa noc

  Phoenixstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Bredgade 37 - Mapa
  W odległości 1.34 km od Christiania
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Copenhagen. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 8 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Phoenix przeszedł renowację w roku 2001. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • Wakeup Copenhagen Borgergade
  Od432złZa noc

  Wakeup Copenhagen Borgergadestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Borgergade 9 - Mapa
  W odległości 1.48 km od Christiania
  4,1/5
  Oceny klientów53 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3363 opinii podróżnychNa podstawie 3363 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Copenhagen. Hotel, usytuowany w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 6. 4 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 1 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od portu. Wakeup Copenhagen Borgergade został zbudowany w roku 2014. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Wakeup Copenhagen Borgergade posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług Wakeup Copenhagen Borgergade mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   44  Hotele w Christiania
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Christiania

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj