Hotele w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele w Paryż

ParyżOd  53zł

Polecane hotele w Paryż

Sortuj według
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od199złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2846 opinii podróżnychNa podstawie 2846 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Zbudowana w roku 1900, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2003. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług K+K Cayre Saint Germain des Pres mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Duminy Vendome
  Od202złZa noc

  Duminy Vendomestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue du mont-thabor 3-5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 782 opinii podróżnychNa podstawie 782 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 3 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1900. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Elysees
  Od127złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Royal Elysees zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Royal Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bristol République
  Od60złZa noc
  2,7/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 460 opinii podróżnychNa podstawie 460 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 3 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Bristol République. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Opera Drouot
  Od145złZa noc

  Villa Opera Drouotstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue geoffroy marie 2 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 859 opinii podróżnychNa podstawie 859 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 1 kilometrów. Villa Opera Drouot został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Villa Opera Drouot. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hauteville Opera
  Od146złZa noc

  Hauteville Operastars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue d'hauteville 41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 274 opinii podróżnychNa podstawie 274 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2006. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hauteville Opera nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Belta Hotel
  Od133złZa noc

  Belta Hotelstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue lucien sampaix 46 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 378 opinii podróżnychNa podstawie 378 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr10/11:North Republic Station. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 2 kilometrów. Belta Hotel został zbudowany w roku 1. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Belta Hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Belta Hotel.

  Pokaż więcej
 • Le Senat
  Od176złZa noc

  Le Senatstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de vaugirard 10 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 784 opinii podróżnychNa podstawie 784 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1880 i odnowiona w roku 2004. Le Senat oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Le Senat. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Le Senat.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Louvre Rivoli
  Od105złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Hotel ma doskonałą lokalizację w samym sercu Paryża. Jest dogodnie położony w pobliżu głównych atrakcji, takich jak Luwr, Palais Royal i Comédie Française. Forum des Halles, Palais Royal, Rue Saint-Honoré i Muzeum Luwr są ok. 500 m od hotelu. Opéra Garnier jest oddalona o około 800 m od obiektu. Ten miejski hotel oferuje łącznie 29 pokoi. Dawne piwnice zostały przekształcone w przytulną salę śniadaniową. Kawa i herbata dostępne są w holu, podobnie jak dostęp do szybkiego internetu oraz bezpłatne gazety. Przyjazny personel pomoże zorganizować wynajem samochodu, usługi sekretarskie i usługi tłumaczenia oraz oferuje porady dotyczące zwiedzania miasta.

  Pokaż więcej
 • Suites & Hôtel Helzear Champs-Elysées
  Od1.023złZa noc
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 591 opinii podróżnychNa podstawie 591 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Suites & Hôtel Helzear Champs-Elysées. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Suites & Hôtel Helzear Champs-Elysées oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   1257  Hotele w Paryż
Strona  1  z  126
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Paris is the capital of France and the world’s most popular tourist destination. It is the most glamorous city in the world and the one with the most historical monuments and landmarks. Explore the beautiful Champs Elysees from the Concorde to the Arc de Triomphe. You will find all of the top brands on Avenue Montaigne. Visit Place de la Concorde and Place Vendôme’s luxury hotels and jewellers. A stroll along the banks of the Seine is a good way to see the city’s landmarks. The Eiffel Tower, the Louvre, la Défense, the Cathedral of Notre Dame and the 35 beautiful bridges along the river are highlights of any visit. Don’t forget to go and see Disneyland, Jardin du Luxembourg, Parc Astérix, Ile Saint-Louis, the Catacombs, the Latin Quarter, Montmartre and Quartier du Marais, the Sacré-Coeur, (the oldest church in Paris), the Opera, Les Invalides, la Place de la Bastilla, the Palace of Versalles and the Lafayette Galleries, where you can buy excellent perfumes. The best nightlife is in Place Pigalle and Blance, the Champs Elysees, in Saint-German-des-Prés, Montparnasse and around the Sorbonne and the Pantheon. Paris awaits you in its pomp and glory.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Paryż

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj