Hotele w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele w Paryż

ParyżOd  133zł

Polecane hotele w Paryż

Sortuj według
 • Best Western Premier Le Swann
  Od557złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 625 opinii podróżnychNa podstawie 625 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Best Western Premier Le Swann pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Best Western Premier Le Swann, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Best Western Hotel Le Montmartre Saint Pierre
  Od443złZa noc
  3,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 160 opinii podróżnychNa podstawie 160 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr18:Montmartre-Sacré Coeur. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Best Western Hotel Le Montmartre Saint Pierre został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Best Western Hotel Le Montmartre Saint Pierre zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Duminy Vendome
  Od737złZa noc

  Duminy Vendomestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue du mont-thabor 3-5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 782 opinii podróżnychNa podstawie 782 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 3 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1900. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Montholon
  Od573złZa noc

  Montholonstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de montholon 15 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1920. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Montholon posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marignan Champs-Elysées
  Od1.653złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 766 opinii podróżnychNa podstawie 766 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Marignan Champs-Elysées. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody.

  Pokaż więcej
 • Forest Hill Meudon
  Od360złZa noc

  Forest Hill Meudonstars

  Meudon, Paryż , 40 avenue du marechal de lattre de tassigny - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 337 opinii podróżnychNa podstawie 337 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Meudon. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Forest Hill Meudon został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Forest Hill Meudon?Odwiedzający docenią również parking i garaż. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Chateaubriand
  Od556złZa noc

  Chateaubriandstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , 6 rue chateaubriand 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 205 opinii podróżnychNa podstawie 205 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Chateaubriand został zbudowany w roku 1991. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Chateaubriand. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Chateaubriand. Podróżujący docenią również parking i garaż. Chateaubriand oferuje usługę transferu na lotnisko. Chateaubriand oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Altona
  Od222złZa noc

  Altonastars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue du faubourg poissonniere 166 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 754 opinii podróżnychNa podstawie 754 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Arr10/11:North Republic Station. Altona został całkowicie odnowiony w roku 2008. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Altona oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Altona nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przebywający w Altona mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług Altona mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Beaugrenelle Tour Eiffel
  Od439złZa noc
  3,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Beaugrenelle Tour Eiffel. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Beaugrenelle Tour Eiffel zapewnia parking dla wygody gości. Beaugrenelle Tour Eiffel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • George Washington
  Od463złZa noc
  3,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. George Washington akceptuje małe zwierzęta. George Washington zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług George Washington mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   1173  Hotele w Paryż
Strona  1  z  118
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Paris is the capital of France and the world’s most popular tourist destination. It is the most glamorous city in the world and the one with the most historical monuments and landmarks. Explore the beautiful Champs Elysees from the Concorde to the Arc de Triomphe. You will find all of the top brands on Avenue Montaigne. Visit Place de la Concorde and Place Vendôme’s luxury hotels and jewellers. A stroll along the banks of the Seine is a good way to see the city’s landmarks. The Eiffel Tower, the Louvre, la Défense, the Cathedral of Notre Dame and the 35 beautiful bridges along the river are highlights of any visit. Don’t forget to go and see Disneyland, Jardin du Luxembourg, Parc Astérix, Ile Saint-Louis, the Catacombs, the Latin Quarter, Montmartre and Quartier du Marais, the Sacré-Coeur, (the oldest church in Paris), the Opera, Les Invalides, la Place de la Bastilla, the Palace of Versalles and the Lafayette Galleries, where you can buy excellent perfumes. The best nightlife is in Place Pigalle and Blance, the Champs Elysees, in Saint-German-des-Prés, Montparnasse and around the Sorbonne and the Pantheon. Paris awaits you in its pomp and glory.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Paryż

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj