Hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Les Tournelles
  Od1.162złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Les Tournelles mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Le 123 Sebastopol Astotel
  Od876złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1991 opinii podróżnychNa podstawie 1991 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Le 123 Sebastopol Astotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Opera Louvre
  Od971złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 591 opinii podróżnychNa podstawie 591 opinii podróżnych

  W pełni odnowiony hotel Mercure Paris Opéra Louvre mieści się w urokliwym starym dworze z XVIII wieku, w pobliżu Galerii Lafayette, Opery Paryskiej i Luwru. Zapraszamy turystów i osoby w podróży służbowej do eleganckich, nowoczesnych pokoi oraz na pyszne śniadanie, które doda energii na zwiedzanie Paryża. Po intensywnie spędzonym dniu zachęcamy do relaksu w hotelu będącym niczym oaza spokoju.

  Pokaż więcej
 • Lautrec Opera
  Od576złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 487 opinii podróżnychNa podstawie 487 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 8 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1998. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Lautrec Opera zapewnia całodobową recepcję. Lautrec Opera nie oferuje łóżeczek na życzenie. Lautrec Opera nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • 9hotel Republique
  Od903złZa noc

  9hotel Republiquestars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue pierre chausson 7-9 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 636 opinii podróżnychNa podstawie 636 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, 9hotel Republique oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w 9hotel Republique, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w 9hotel Republique. 9hotel Republique szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej.

  Pokaż więcej
 • Hotel Golden Tulip Opera De Noailles
  Od2.467złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1313 opinii podróżnychNa podstawie 1313 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Golden Tulip Opera De Noailles posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Hotel Golden Tulip Opera De Noailles posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Opéra Paris
  Od1.011złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2014. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins du Marais
  Od1.230złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2546 opinii podróżnychNa podstawie 2546 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Les Jardins du Marais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • 1K Hotel
  Od1.418złZa noc

  1K Hotelstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Boulevard du temple, le marais 13 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 751 opinii podróżnychNa podstawie 751 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 1K Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • My Hotel In France Le Marais
  Od692złZa noc
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1026 opinii podróżnychNa podstawie 1026 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. My Hotel In France Le Marais przeszedł renowację w roku 2009. My Hotel In France Le Marais oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   33  Hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj