Hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Les Tournelles
  Od869złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 382 opinii podróżnychNa podstawie 382 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Les Tournelles mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins du Marais
  Od786złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2410 opinii podróżnychNa podstawie 2410 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Les Jardins du Marais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Citadines Opéra Paris
  Od785złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2014. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le 123 Sebastopol Astotel
  Od1.068złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1972 opinii podróżnychNa podstawie 1972 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Le 123 Sebastopol Astotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Lautrec Opera
  Od689złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 485 opinii podróżnychNa podstawie 485 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 8 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1998. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Lautrec Opera zapewnia całodobową recepcję. Lautrec Opera nie oferuje łóżeczek na życzenie. Lautrec Opera nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • My Hotel In France Le Marais
  Od523złZa noc
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 995 opinii podróżnychNa podstawie 995 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. My Hotel In France Le Marais przeszedł renowację w roku 2009. My Hotel In France Le Marais oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • France Louvre
  Od550złZa noc
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została założona w roku 1860. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 9hotel Republique
  Od842złZa noc

  9hotel Republiquestars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue pierre chausson 7-9 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 612 opinii podróżnychNa podstawie 612 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Villa Beaumarchais
  Od1.049złZa noc

  Villa Beaumarchaisstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue des arquebusiers 5 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 987 opinii podróżnychNa podstawie 987 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Villa Beaumarchais został skonstruowany w roku 1998. Villa Beaumarchais jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Villa Beaumarchais oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. W Villa Beaumarchais znajduje się parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Opera Louvre
  Od969złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 564 opinii podróżnychNa podstawie 564 opinii podróżnych

  W pełni odnowiony hotel Mercure Paris Opéra Louvre mieści się w urokliwym starym dworze z XVIII wieku, w pobliżu Galerii Lafayette, Opery Paryskiej i Luwru. Zapraszamy turystów i osoby w podróży służbowej do eleganckich, nowoczesnych pokoi oraz na pyszne śniadanie, które doda energii na zwiedzanie Paryża. Po intensywnie spędzonym dniu zachęcamy do relaksu w hotelu będącym niczym oaza spokoju.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj