Hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Villa Pantheon
  Od1.614złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1193 opinii podróżnychNa podstawie 1193 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Villa Pantheon. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Villa Pantheon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Belloy Saint Germain
  Od1.297złZa noc
  2,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 876 opinii podróżnychNa podstawie 876 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został założony w roku 1850. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Belloy Saint Germain. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Belambra Club Magendie
  Od514złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Luxembourg
  Od846złZa noc

  Villa Luxembourgstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard du montparnasse 121 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 752 opinii podróżnychNa podstawie 752 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Villa Luxembourg przeszedł renowację w roku 2017. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Littre
  Od990złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1610 opinii podróżnychNa podstawie 1610 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Littre został całkowicie odnowiony w roku 2015. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Littre nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Littre. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hôtel A la Villa des Artistes
  Od641złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 685 opinii podróżnychNa podstawie 685 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 8 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 1900. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hôtel A la Villa des Artistes. Hôtel A la Villa des Artistes oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Hôtel A la Villa des Artistes mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Royal Saint Germain
  Od1.006złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 647 opinii podróżnychNa podstawie 647 opinii podróżnych

  Ten elegancki hotel ma doskonałą lokalizację w zabytkowej 6. dzielnicy Paryża, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Saint-Placide. Niektóre z najbardziej znanych na świecie domów towarowych, takich jak Galleries Lafayette są w odległości spaceru. W pobliżu hotelu jest wiele atrakcji turystycznych, a także restauracje, bary i kluby nocne. Najbliższe przystanki transportu publicznego znajdują się kilku kroków od hotelu. Ogród Luksemburski jest w odległości 10 minut spacerem od hotelu, a dworzec kolejowy Montparnasse jest oddalony o 1,2 km.

  Pokaż więcej
 • Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris
  Od1.193złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2266 opinii podróżnychNa podstawie 2266 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2011. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris znajduje się parking. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Madison Hotel
  Od2.293złZa noc

  Madison Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint germain 143 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1063 opinii podróżnychNa podstawie 1063 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 8 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Madison Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. nullZwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Madison Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Quartier Latin
  Od1.016złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Quartier Latin został zbudowany w roku 1860. Quartier Latin jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Quartier Latin nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   75  Hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain
Strona  1  z  8
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj