Hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Central Saint Germain
  Od658złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 449 opinii podróżnychNa podstawie 449 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Central Saint Germain oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Central Saint Germain może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Pantheon
  Od828złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1139 opinii podróżnychNa podstawie 1139 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Villa Pantheon został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Villa Pantheon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Luxembourg
  Od753złZa noc

  Villa Luxembourgstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard du montparnasse 121 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 740 opinii podróżnychNa podstawie 740 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Villa Luxembourg przeszedł renowację w roku 2017. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Belambra Club Magendie
  Od435złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 354 opinii podróżnychNa podstawie 354 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Littre
  Od1.648złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1572 opinii podróżnychNa podstawie 1572 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Littre został całkowicie odnowiony w roku 2015. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Littre nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Littre. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Saint Germain
  Od259złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 642 opinii podróżnychNa podstawie 642 opinii podróżnych

  Ten elegancki hotel ma doskonałą lokalizację w zabytkowej 6. dzielnicy Paryża, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Saint-Placide. Niektóre z najbardziej znanych na świecie domów towarowych, takich jak Galleries Lafayette są w odległości spaceru. W pobliżu hotelu jest wiele atrakcji turystycznych, a także restauracje, bary i kluby nocne. Najbliższe przystanki transportu publicznego znajdują się kilku kroków od hotelu. Ogród Luksemburski jest w odległości 10 minut spacerem od hotelu, a dworzec kolejowy Montparnasse jest oddalony o 1,2 km.

  Pokaż więcej
 • Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris
  Od834złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2222 opinii podróżnychNa podstawie 2222 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2011. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris znajduje się parking. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Quartier Latin
  Od699złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Quartier Latin został zbudowany w roku 1860. Quartier Latin jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Quartier Latin nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Bulles de Paris
  Od1.061złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 3 kilometrów. Les Bulles de Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullLes Bulles de Paris nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Les Bulles de Paris. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Madison Hotel
  Od1.810złZa noc

  Madison Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint germain 143 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1012 opinii podróżnychNa podstawie 1012 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 8 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   75  Hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain
Strona  1  z  8
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj