Hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od687złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2846 opinii podróżnychNa podstawie 2846 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. K+K Cayre Saint Germain des Pres pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2003. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Varenne
  Od806złZa noc

  De Varennestars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , 44 rue de bourgogne 44 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1448 opinii podróżnychNa podstawie 1448 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. De Varenne posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług De Varenne mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bailli de Suffren
  Od507złZa noc

  Bailli de Suffrenstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Avenue de suffren 149 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 458 opinii podróżnychNa podstawie 458 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Bailli de Suffren przeszedł renowację w roku 2011. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Bailli de Suffren oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Bailli de Suffren. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj