Hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • La Bourdonnais
  Od784złZa noc

  La Bourdonnaisstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Avenue de la bourdonnais 111 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 838 opinii podróżnychNa podstawie 838 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Ten hotel został założony w roku 1900. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług La Bourdonnais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Timhotel Invalides Eiffel
  Od668złZa noc

  Timhotel Invalides Eiffelstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Boulevard de la tour maubourg 35 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 543 opinii podróżnychNa podstawie 543 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w samym sercu Paryża, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od Wieży Eiffla i Pól Elizejskich. W okolicy hotelu jest wiele sklepów i restauracji. Inne znane atrakcje turystyczne, takie jak: Luwr, Notre Dame, Montmartre lub Wieża Eiffla są około 2 km od hotelu. Ten piękny hotel jest w pełni klimatyzowany w lecie i posiada mały ogród oraz 30 w pełni wyposażonych pokoi z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. Do dyspozycji gości jest mały ogród i sala śniadaniowa. Przyjemne pokoje posiadają łazienkę i są dobrze wyposażone. Śniadanie w formie bufetu jest serwowane codziennie i oferuje pieczywo i francuskie wypieki przygotowywane na miejscu. Restauracje francuskie i międzynarodowe znajdują się w okolicy, w odległości krótkiego spaceru. Recepcja chętnie pomaga w organizacji wycieczek, biletów do teatru i wyborze restauracji.

  Pokaż więcej
 • Bailli de Suffren
  Od550złZa noc

  Bailli de Suffrenstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Avenue de suffren 149 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 458 opinii podróżnychNa podstawie 458 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Bailli de Suffren. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Bailli de Suffren. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Montalembert
  Od1.378złZa noc

  Montalembertstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue de montalembert 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 927 opinii podróżnychNa podstawie 927 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. W odległości 190 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Montalembert oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Cinq Codet
  Od1.289złZa noc

  Le Cinq Codetstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue louis codet 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 744 opinii podróżnychNa podstawie 744 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum, jest optymalny dla rodzin. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Le Cinq Codet został skonstruowany w roku 2014. Le Cinq Codet oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Le Cinq Codet nie oferuje łóżeczek na życzenie. Le Cinq Codet nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Le Cinq Codet zapewnia parking dla wygody gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Le Cinq Codet zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od949złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2846 opinii podróżnychNa podstawie 2846 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Zbudowana w roku 1900, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2003. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług K+K Cayre Saint Germain des Pres mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ibis Paris Tour Eiffel
  Od517złZa noc
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6246 opinii podróżnychNa podstawie 6246 opinii podróżnych

  Hotel Ibis Paris Eiffel Tower Cambronne 15th, znany jako Place Gustave, znajduje się w samym sercu Paryża, niedaleko wieży Eiffla, w pobliżu linii metra nr 6. Z okien pokoi można podziwiać widoki na wieżę Eiffla. Obiekt jest stylowy i bogato wyposażony: bar z szampanem, bar z winem, nowe bistro z produktami domowej roboty i kawiarnia "Healthy Food" W sobotnie i niedzielne poranki warto spróbować brunchu!

  Pokaż więcej
 • Pont Royal
  Od1.394złZa noc

  Pont Royalstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue montalembert 5-7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1083 opinii podróżnychNa podstawie 1083 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Nieruchomość została zbudowana w roku 1923. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Leveque
  Od463złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 718 opinii podróżnychNa podstawie 718 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Grand Hotel Leveque oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins d'Eiffel
  Od650złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 997 opinii podróżnychNa podstawie 997 opinii podróżnych

  Ten elegancki i nowoczesny hotel położony jest w jednej z najlepszych lokalizacji w Paryżu na lewym brzegu Sekwany, w dzielnicy mieszkalnej Les Invalides, zaledwie kilka kroków od Wieży Eiffla, Pól Marsowych oraz Pól Elizejskich. W odległości 100 m od hotelu znajdują się restauracje, sklepy i bary. Stacja metra Tour-Maubourg jest zlokalizowana 350 metrów od hotelu i zapewnia dostęp do reszty atrakcji Miasta Świateł. Jest to idealny hotel dla osób poszukujących eleganckiego i komfortowego zakwaterowania w samym sercu francuskiej stolicy.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj