Hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od1.257złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2718 opinii podróżnychNa podstawie 2718 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. K+K Cayre Saint Germain des Pres został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2003. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pont Royal
  Od1.280złZa noc

  Pont Royalstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue montalembert 5-7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1050 opinii podróżnychNa podstawie 1050 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Struktura, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Pont Royal został skonstruowany w roku 1923. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Pont Royal zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Pont Royal mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Leveque
  Od1.029złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 641 opinii podróżnychNa podstawie 641 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Grand Hotel Leveque oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście przebywający w Grand Hotel Leveque mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Grand Hotel Leveque może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Bourdonnais
  Od796złZa noc

  La Bourdonnaisstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Avenue de la bourdonnais 111 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 801 opinii podróżnychNa podstawie 801 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Nieruchomość została zbudowana w roku 1900. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Villa Saxe Eiffel
  Od972złZa noc

  Hotel Villa Saxe Eiffelstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Villa de saxe (7th district), 9 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 784 opinii podróżnychNa podstawie 784 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2014. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel Villa Saxe Eiffel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Hotel Villa Saxe Eiffel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług Hotel Villa Saxe Eiffel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Derby Eiffel
  Od827złZa noc

  Derby Eiffelstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Avenue duquesne 5 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 639 opinii podróżnychNa podstawie 639 opinii podróżnych

  Ten przyjazny hotel ma doskonałą lokalizację w centrum Paryża, w odległości krótkiego spaceru od École Militaire, Champ de Mars i słynnej wieży Eiffla. Trocadero i Invalides są łatwo dostępne, a stacja metra znajduje się zaledwie 2 minuty od hotelu i zapewnia bezpośredni dostęp do Opera Garnier i całego miasta. W hotelu znajduje się piękny hol z 24-godzinną recepcją oraz usługami concierge.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins d'Eiffel
  Od830złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 979 opinii podróżnychNa podstawie 979 opinii podróżnych

  Ten elegancki i nowoczesny hotel położony jest w jednej z najlepszych lokalizacji w Paryżu na lewym brzegu Sekwany, w dzielnicy mieszkalnej Les Invalides, zaledwie kilka kroków od Wieży Eiffla, Pól Marsowych oraz Pól Elizejskich. W odległości 100 m od hotelu znajdują się restauracje, sklepy i bary. Stacja metra Tour-Maubourg jest zlokalizowana 350 metrów od hotelu i zapewnia dostęp do reszty atrakcji Miasta Świateł. Jest to idealny hotel dla osób poszukujących eleganckiego i komfortowego zakwaterowania w samym sercu francuskiej stolicy.

  Pokaż więcej
 • Ibis Paris Tour Eiffel
  Od630złZa noc
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6076 opinii podróżnychNa podstawie 6076 opinii podróżnych

  Hotel ten oferuje różne rodzaje pokoi, w tym 26 z widokiem na Wieżę Eiffla. Odwiedź Place Gustave w pobliżu hotelu, obszar gdzie można coś zjeść, napić się, porozmawiać, zrelaksować się, a nawet popracować. Odkryj paryską restaurację hotelową ze świeżymi potrawami przyrządzanymi na miejscu, bar Champagne, winiarnię, herbaciarnię, bar z jedzeniem typu "street food", a nawet concept store. Wszystko to w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

  Pokaż więcej
 • Le Bellechasse
  Od856złZa noc

  Le Bellechassestars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue de bellechasse 8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 897 opinii podróżnychNa podstawie 897 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 40 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Le Bellechasse został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Le Bellechasse oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Saint Germain - Paris
  Od1.023złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 985 opinii podróżnychNa podstawie 985 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Zbudowany w roku 1700, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Saint Germain - Paris oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   22  Hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj