Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Royal Elysees
  Od684złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 382 opinii podróżnychNa podstawie 382 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Royal Elysees zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Royal Elysees oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Royal Elysees oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Castiglione
  Od1.040złZa noc

  Castiglionestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue du faubourg saint-honoré 38-40 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tym hotelu. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Paris Baltimore Eiffel
  Od1.167złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 279 opinii podróżnychNa podstawie 279 opinii podróżnych

  Hotel Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel mieści się w sąsiedztwie najpiękniejszych dzielnic Paryża, w pobliżu Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego i Wieży Eiffla. W latach 20. XX wieku ten piękny budynek został przeobrażony w luksusowy hotel, a następnie przybrał imię pierwszego słynnego gościa - Lorda Baltimore'a. Hotel Sofitel Baltimore Paris Tour Eiffel ma elegancki, wytworny wystrój i panuje w nim przytulna atmosfera - przyjedź tu i skosztuj francuskiego stylu życia!

  Pokaż więcej
 • Best Western Premier Le Swann
  Od4.276złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 596 opinii podróżnychNa podstawie 596 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został ukończony w roku 1900 i odnowiony w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Best Western Premier Le Swann zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Best Western Premier Le Swann. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Rochester Champs Elysees
  Od942złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1124 opinii podróżnychNa podstawie 1124 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest optymalny dla osób homoseksualnych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Rochester Champs Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cristal Champs Elysees
  Od856złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Cristal Champs Elysees zapewnia całodobową recepcję. Cristal Champs Elysees nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Cristal Champs Elysees. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • La Tremoille
  Od1.263złZa noc

  La Tremoillestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue de la trémoille 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 440 opinii podróżnychNa podstawie 440 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Zbudowana w roku 1883, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2012. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, La Tremoille oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, La Tremoille zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. La Tremoille nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. La Tremoille oferuje usługę transferu na lotnisko. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • California Paris Champs-Elysées
  Od1.171złZa noc
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 954 opinii podróżnychNa podstawie 954 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w California Paris Champs-Elysées, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Obecny jest parking. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Chateau Frontenac
  Od1.486złZa noc

  Chateau Frontenacstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue pierre charron 54 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 891 opinii podróżnychNa podstawie 891 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położony w odległości 4. 9 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 2 kilometrów. Chateau Frontenac został zbudowany w roku 1895 i został całkowicie odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Chateau Frontenac. Chateau Frontenac oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Chateau Frontenac zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hôtel Napoléon Paris
  Od1.471złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 467 opinii podróżnychNa podstawie 467 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hôtel Napoléon Paris posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Hôtel Napoléon Paris są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   167  Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero
Strona  1  z  17
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj