Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Royal Elysees
  Od501złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Royal Elysees zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Royal Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cristal Champs Elysees
  Od717złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 426 opinii podróżnychNa podstawie 426 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Posiadłość, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Cristal Champs Elysees. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Bradford Elysees Astotel
  Od932złZa noc

  Bradford Elysees Astotelstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue saint philippe du roule 10 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1836 opinii podróżnychNa podstawie 1836 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Hotel, usytuowany w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Bradford Elysees Astotel pochodzi z roku 1890 i został całkowicie odnowiony w roku 2015. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Astoria Astotel
  Od632złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1472 opinii podróżnychNa podstawie 1472 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1900 i została całkowicie odnowiona w roku 2011. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Astoria Astotel.

  Pokaż więcej
 • Radisson Blu Paris Champs Elysees
  Od1.612złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 780 opinii podróżnychNa podstawie 780 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został założony w roku 2002. Radisson Blu Paris Champs Elysees jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Radisson Blu Paris Champs Elysees zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Radisson Blu Paris Champs Elysees. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Radisson Blu Paris Champs Elysees może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le 123 Elysees Astotel
  Od866złZa noc

  Le 123 Elysees Astotelstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue du faubourg saint honore 123 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1794 opinii podróżnychNa podstawie 1794 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1889 i odnowiona w roku 2005. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Le 123 Elysees Astotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vendome Opera
  Od1.097złZa noc

  Vendome Operastars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue de l'arcade 11 bis - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 48 opinii podróżnychNa podstawie 48 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 1 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Vendome Opera. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel L'Antoine
  Od725złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 845 opinii podróżnychNa podstawie 845 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Hotel, usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 6 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2014. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Hotel L'Antoine akceptuje małe zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Balzac
  Od1.646złZa noc
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Balzac zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Balzac oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w Balzac są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Obecny jest parking. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Charing Cross
  Od611złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 175 opinii podróżnychNa podstawie 175 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Charing Cross został skonstruowany w roku 1900. Dostęp do Internetu jest oferowany w Charing Cross, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   141  Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero
Strona  1  z  15
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj