Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Royal Elysees
  Od818złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Royal Elysees zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Royal Elysees oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Royal Elysees oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hyatt Paris Madeleine
  Od1.756złZa noc

  Hyatt Paris Madeleinestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Boulevard malesherbes 24 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1404 opinii podróżnychNa podstawie 1404 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hyatt Paris Madeleine posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Hyatt Paris Madeleine, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług Hyatt Paris Madeleine mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Paris Baltimore Eiffel
  Od1.888złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 304 opinii podróżnychNa podstawie 304 opinii podróżnych

  Hotel Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel mieści się w sąsiedztwie najpiękniejszych dzielnic Paryża, w pobliżu Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego i Wieży Eiffla. W latach 20. XX wieku ten piękny budynek został przeobrażony w luksusowy hotel, a następnie przybrał imię pierwszego słynnego gościa - Lorda Baltimore'a. Hotel Sofitel Baltimore Paris Tour Eiffel ma elegancki, wytworny wystrój i panuje w nim przytulna atmosfera - przyjedź tu i skosztuj francuskiego stylu życia!

  Pokaż więcej
 • Suites & Hôtel Helzear Champs-Elysées
  Od1.041złZa noc
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • California Paris Champs-Elysées
  Od1.058złZa noc
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 968 opinii podróżnychNa podstawie 968 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w California Paris Champs-Elysées, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Obecny jest parking. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Castiglione
  Od989złZa noc

  Castiglionestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue du faubourg saint-honoré 38-40 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 378 opinii podróżnychNa podstawie 378 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tym hotelu. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rochester Champs Elysees
  Od1.117złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1141 opinii podróżnychNa podstawie 1141 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest optymalny dla osób homoseksualnych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Rochester Champs Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cristal Champs Elysees
  Od1.008złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 424 opinii podróżnychNa podstawie 424 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Cristal Champs Elysees zapewnia całodobową recepcję. Cristal Champs Elysees nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Cristal Champs Elysees. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Maison Albar Hotels Le Diamond
  Od1.255złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1152 opinii podróżnychNa podstawie 1152 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • La Tremoille
  Od1.527złZa noc

  La Tremoillestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue de la trémoille 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 449 opinii podróżnychNa podstawie 449 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Zbudowana w roku 1883, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2012. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, La Tremoille oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, La Tremoille zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. La Tremoille nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. La Tremoille oferuje usługę transferu na lotnisko. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   174  Hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero
Strona  1  z  18
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj