Hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Montholon
  Od404złZa noc

  Montholonstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de montholon 15 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1920. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Montholon posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riviera
  Od402złZa noc

  Rivierastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue turgot 6 - Mapa
  2,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 291 opinii podróżnychNa podstawie 291 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dozwolone w Riviera. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • ZE HOTEL
  Od581złZa noc

  ZE HOTELstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , 10 rue de la tour d'auvergne 10 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 468 opinii podróżnychNa podstawie 468 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Struktura, usytuowana w odległości 250 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Ten hotel został zbudowany w roku 1890 i został całkowicie odnowiony w roku 2018. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w ZE HOTEL. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług ZE HOTEL mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • De Geneve
  Od377złZa noc

  De Genevestars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de londres 36 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 293 opinii podróżnychNa podstawie 293 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. De Geneve zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. De Geneve zapewnia parking dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hôtel Saint Petersbourg Opéra & Spa
  Od762złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1259 opinii podróżnychNa podstawie 1259 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Hôtel Saint Petersbourg Opéra & Spa został zbudowany w roku 1890. Hôtel Saint Petersbourg Opéra & Spa jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Hôtel Saint Petersbourg Opéra & Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Hôtel Saint Petersbourg Opéra & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Aida Opera
  Od532złZa noc

  Aida Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue richer 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1117 opinii podróżnychNa podstawie 1117 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ten hotel pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2018. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, Aida Opera dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat . Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług Aida Opera mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel De Paris Opera
  Od689złZa noc

  Hotel De Paris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de maubeuge 37 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 140 opinii podróżnychNa podstawie 140 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Kwatera, usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2003. Hotel De Paris Opera oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hotel De Paris Opera oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Hotel De Paris Opera.

  Pokaż więcej
 • Lebron
  Od443złZa noc

  Lebronstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue lamartine 4 bis - Mapa
  2,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 321 opinii podróżnychNa podstawie 321 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1, który został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Lebron zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Lebron nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Goldhotel
  Od318złZa noc

  Goldhotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Boulevard de clichy 67 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Goldhotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Maison Athenee
  Od710złZa noc

  Hotel Maison Atheneestars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , 19 rue caumartin 19 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 614 opinii podróżnychNa podstawie 614 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 0 kilometrów. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Maison Athenee. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   114  Hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare
Strona  1  z  12
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj