Hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Londres & New York
  Od464złZa noc

  Londres & New Yorkstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Place du havre 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w centrum Paryża, w pobliżu domu towarowego Galeries Lafayette i Opery oraz naprzeciwko dworca kolejowego Saint Lazare. Pola Elizejskie i Luwr znajdują się w odległości 20 minut spacerem od hotelu, a Moulin Rouge jest 15 minut od hotelu. Ten hotel jest idealnym miejscem na wycieczkę do niezapomnianej stolicy Francji.

  Pokaż więcej
 • Maison Nabis by HappyCulture
  Od494złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Maison Nabis by HappyCulture oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Małe zwierzęta są dozwolone w Maison Nabis by HappyCulture. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Maison Nabis by HappyCulture oferuje usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Victor Masse
  Od356złZa noc

  Victor Massestars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue victor massé 32bis - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów48 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 663 opinii podróżnychNa podstawie 663 opinii podróżnych

  Znajdujący się w typowym paryskim kwartale, pełen historii, ten przyjemny hotel jest w pobliżu licznych kawiarni i barów, w których znani artyści, tacy jak Cezanne i Monet, spędzali czas. Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od dużych domów towarowych Galleries Lafayette i Printemps oraz blisko teatrów i kabaretów. Wiele sklepów i butików, a także tętniące życiem puby są oddalone o tylko kilka kroków. Stacja metra Pigalle znajduje się 100 metrów od hotelu. Położony między Operą i wzgórzem Montmartre, hotel ten oferuje gościom ciepłą atmosferę Paryża.

  Pokaż więcej
 • Hotel Axel Opera by HappyCulture
  Od391złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 683 opinii podróżnychNa podstawie 683 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Royal Mansart
  Od254złZa noc

  Royal Mansartstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue mansart 1 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 195 opinii podróżnychNa podstawie 195 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1996. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Villa Lafayette Paris IX
  Od510złZa noc

  Villa Lafayette Paris IXstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de trevise 46 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1865 i została całkowicie odnowiona w roku 2017. Villa Lafayette Paris IX oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Golden Hôtel Paris
  Od587złZa noc

  Golden Hôtel Parisstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue riboutté 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 478 opinii podróżnychNa podstawie 478 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Golden Hôtel Paris został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Golden Hôtel Paris nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Golden Hôtel Paris może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Indigo Paris Opera
  Od990złZa noc

  Hotel Indigo Paris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue edouard vii 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 496 opinii podróżnychNa podstawie 496 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj