Hotele 3-gwiazdkowe w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Arr 9 Opéra-St Lazare

Hotele 3-gwiazdkowe w Arr 9 Opéra-St LazareOd  135zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Paryż

Sortuj według
 • Pax Opera
  Od355złZa noc

  Pax Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de trevise 47 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1004 opinii podróżnychNa podstawie 1004 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hôtel 34B Astotel
  Od392złZa noc

  Hôtel 34B Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , 34 rue bergere 34 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów18 Opinie

  Położony w 9. dzielnicy, ten elegancki hotel ma doskonałą lokalizację w samym sercu Wielkich Bulwarów. Dysponuje on miejscem spotkań i barem z bezpłatnymi napojami bezalkoholowymi. Słynne atrakcje, takie jak muzeum figur woskowych Musee Grevin, Folies Bergère, Opera Garnier oraz Galeries Lafayette są w odległości spaceru. Luwr, Katedra Notre Dame i Place de la Concorde są także w pobliżu.

  Pokaż więcej
 • Peyris Opera
  Od402złZa noc

  Peyris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue du conservatoire 10 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 768 opinii podróżnychNa podstawie 768 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 1 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Peyris Opera. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Peyris Opera może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Joyce Astotel
  Od354złZa noc

  Joyce Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue la bruyere 29 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Palm Astotel
  Od331złZa noc

  Palm Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de maubeuge 30 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1447 opinii podróżnychNa podstawie 1447 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Palm Astotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Palm Astotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Caumartin Opera Astotel
  Od392złZa noc

  Caumartin Opera Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de caumartin 27 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 922 opinii podróżnychNa podstawie 922 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2008. Caumartin Opera Astotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Goście docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Monterosa Astotel
  Od338złZa noc

  Monterosa Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue la bruyere 30 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1446 opinii podróżnychNa podstawie 1446 opinii podróżnych

  Ten hotel jest położony w niezwykłej 9. dzielnicy Paryża, w pobliżu Montmartre. Ten uroczy hotel znajduje się w pobliżu Opery, Paryż Nord, Thalys i dworca pociągów Eurostar. Hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od wielu intrygujących atrakcji, które to fascynujące miasto ma do zaoferowania. Lotniska Paryż-Orly i Paryż-Charles de Gaulle położone są w odległości 40 km od hotelu. Ten wspaniały hotel szczyci się długą historią, sięgającą 1850 roku. Hotel oferuje piękne połączenie uroku starego świata i współczesnej elegancji. Pokoje mają relaksującą atmosferę, podkreśloną miękkimi, jasnymi kolorami. Ten wspaniały hotel oferuje nowoczesne udogodnienia, zapewniając niezapomniany pobyt dla każdego odwiedzającego.

  Pokaż więcej
 • Augustin Astotel
  Od392złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1269 opinii podróżnychNa podstawie 1269 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1863, został on odrestaurowany w roku 2015. Augustin Astotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Acadia Astotel
  Od331złZa noc

  Acadia Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue geoffroy marie 4 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 694 opinii podróżnychNa podstawie 694 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1900, został on odrestaurowany w roku 2014. Acadia Astotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Acadia Astotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • George Astotel
  Od338złZa noc

  George Astotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue notre dame de lorette 46 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1154 opinii podróżnychNa podstawie 1154 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Zbudowany w roku 1850, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2012. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. George Astotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   68  Hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare
Strona  1  z  7
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj