Hotele przyjazne dla zwierząt w Arr 9 Opéra-St Lazare

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Arr 9 Opéra-St Lazare

Hotele przyjazne dla zwierząt w Arr 9 Opéra-St LazareOd  135zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Paryż

Sortuj według
 • Peyris Opera
  Od402złZa noc

  Peyris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue du conservatoire 10 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 768 opinii podróżnychNa podstawie 768 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 1 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Peyris Opera. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Peyris Opera może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Paris Opera
  Od838złZa noc

  Hilton Paris OperastarsGreenProgram Icon

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue saint lazare 108 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1889. Hilton Paris Opera oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Hilton Paris Opera może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Indigo Paris Opera
  Od744złZa noc

  Hotel Indigo Paris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue edouard vii 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 496 opinii podróżnychNa podstawie 496 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2014. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Hotel Indigo Paris Opera zapewnia całodobową recepcję. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Małe zwierzęta są dozwolone w Hotel Indigo Paris Opera. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Hotel Indigo Paris Opera mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel L'Horset Opera, BW Premier Collection
  Od873złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 701 opinii podróżnychNa podstawie 701 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1880, który został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Best Western Premier Horset Opera. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Best Western Anjou Lafayette Opera
  Od388złZa noc

  Best Western Anjou Lafayette Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , 4 rue riboutte square montholon 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Best Western Anjou Lafayette Opera nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Montholon
  Od424złZa noc

  Montholonstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de montholon 15 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1920. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Montholon posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Maison Nabis by HappyCulture
  Od428złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Maison Nabis by HappyCulture przeszedł renowację w roku 2017. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Maison Nabis by HappyCulture. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Les Matins de Paris
  Od516złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 524 opinii podróżnychNa podstawie 524 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od stoków. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 7. 0 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Le Scribe Paris Opéra
  Od1.427złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2367 opinii podróżnychNa podstawie 2367 opinii podróżnych

  Hôtel Scribe od ponad 150 lat żyje w rytmie Paryża. To kluczowe miejsce w życiu paryskim właśnie zapisuje nową kartę w swojej historii. Nowy design Tristana Auera (Wilson Associates) z nienaganną obsługą w rezydencji Haussmanna w centrum miasta. Umiejscowienie na prawym brzegu między Opéra Garnier i Place Vendôme to idealne miejsce do poznawania atrakcji Paryża.

  Pokaż więcej
 • Trinite Haussmann
  Od431złZa noc

  Trinite Haussmannstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue jean baptiste pigalle 41 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 212 opinii podróżnychNa podstawie 212 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Trinite Haussmann został całkowicie odnowiony w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Arr 9 Opéra-St Lazare
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj