Hotele w Boulogne

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Quorum
  Od127złZa noc

  Quorumstars

  Boulogne, Paryż , 2 boulevard de la republique 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Boulogne. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Quorum. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Quorum zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Quorum oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Timhotel Boulogne Rives de Seine
  Od387złZa noc

  Timhotel Boulogne Rives de Seinestars

  Boulogne, Paryż , Boulevard jean jaures 251 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Boulogne. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 2 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Timhotel Boulogne Rives de Seine nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Campanile Paris Ouest - Boulogne
  Od467złZa noc

  Campanile Paris Ouest - Boulognestars

  Boulogne, Paryż , 5, rue carnot 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Boulogne. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Campanile Paris Ouest - Boulogne oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Campanile Paris Ouest - Boulogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Olympic by Patrick Hayat
  Od419złZa noc

  Hotel Olympic by Patrick Hayatstars

  Boulogne, Paryż , Avenue victor hugo 69 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Boulogne. Usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Hotel Olympic by Patrick Hayat przeszedł renowację w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Hotel Olympic by Patrick Hayat nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Alpha Paris Tour Eiffel by Patrick Hayat
  Od548złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 356 opinii podróżnychNa podstawie 356 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Boulogne. W odległości 1. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1900, który został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome
  Od738złZa noc

  Mercure Paris Saint Cloud Hippodromestars

  Boulogne, Paryż , Boulevard de la republique 43 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Boulogne. Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome został zbudowany w roku 1900. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apparthotel Paris Boulogne
  Od510złZa noc

  Apparthotel Paris Boulognestars

  Boulogne, Paryż , Place rene clair 63 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Zarezerwuj pobyt w aparthotelu Mercure Paris Boulogne, zlokalizowanym w sercu dzielnic biznesowych Boulogne Billancourt i Issy-les-Moulineaux. Do dyspozycji gości są 73 umeblowane apartamenty (typu studio lub dwupokojowe) z wyposażoną kuchnią oraz spersonalizowane usługi: całodobowa recepcja, restauracja, bar, prywatny kryty parking i darmowa sieć WIFI. Goście podróżujący z rodziną z pewnością docenią bezpośredni i szybki dojazd do Wieży Eiffla, Pól Elizejskich i centrów handlowych.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Boulogne

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj