Hotele w Boulogne

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Timhotel Boulogne Rives de Seine
  Od366złZa noc

  Timhotel Boulogne Rives de Seinestars

  Boulogne, Paryż , 251 boulevard jean jaurès 251 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 279 opinii podróżnychNa podstawie 279 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Boulogne. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 2 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Timhotel Boulogne Rives de Seine.

  Pokaż więcej
 • Acropolis Hotel Paris Boulogne
  Od741złZa noc

  Acropolis Hotel Paris Boulognestars

  Boulogne, Paryż , Rue thiers 63 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Boulogne. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Quorum
  Od631złZa noc

  Quorumstars

  Boulogne, Paryż , 2 boulevard de la republique 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 206 opinii podróżnychNa podstawie 206 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Boulogne. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Olympic by Patrick Hayat
  Od294złZa noc

  Hotel Olympic by Patrick Hayatstars

  Boulogne, Paryż , Avenue victor hugo 69 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 172 opinii podróżnychNa podstawie 172 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Boulogne. Struktura, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 9 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Hotel Olympic by Patrick Hayat oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Campanile Paris Ouest - Boulogne
  Od300złZa noc

  Campanile Paris Ouest - Boulognestars

  Boulogne, Paryż , 5, rue carnot 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 321 opinii podróżnychNa podstawie 321 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Boulogne. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Campanile Paris Ouest - Boulogne oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Hotel Alpha Paris Tour Eiffel by Patrick Hayat
  Od583złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 375 opinii podróżnychNa podstawie 375 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Boulogne. W odległości 1. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został ukończony w roku 1900 i odnowiony w roku 2012. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Alpha Paris Tour Eiffel by Patrick Hayat. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome
  Od825złZa noc

  Mercure Paris Saint Cloud Hippodromestars

  Boulogne, Paryż , Boulevard de la republique 43 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Boulogne. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1900. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Apparthotel Paris Boulogne
  Od497złZa noc

  Apparthotel Paris Boulognestars

  Boulogne, Paryż , Place rene clair 63 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 402 opinii podróżnychNa podstawie 402 opinii podróżnych

  Obiekt Mercure Apparthotel Paris Boulogne, idealny na rodzinne wakacje, oferuje różne apartamenty i pokoje. Nasz hotel to idealne miejsce na krótki lub dłuższy pobyt pozwala na wybór między hotelową restauracją lub aneksem kuchennym w prywatnym apartamencie. Do dyspozycji Gości jest także pralnia samoobsługowa oraz płatny zadaszony parking. Nasze usługi pozwolą Ci poczuć się jak w domu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Boulogne

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj