Hotele w Boulogne

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Quorum
  Od554złZa noc

  Quorumstars

  Boulogne, Paryż , 2 boulevard de la republique 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Boulogne. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Quorum. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Quorum zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Quorum oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Timhotel Boulogne Rives de Seine
  Od393złZa noc

  Timhotel Boulogne Rives de Seinestars

  Boulogne, Paryż , Boulevard jean jaures 251 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 271 opinii podróżnychNa podstawie 271 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Boulogne. Struktura, usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 2 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Timhotel Boulogne Rives de Seine przeszedł renowację w roku 2008. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Alpha Paris Tour Eiffel by Patrick Hayat
  Od378złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 365 opinii podróżnychNa podstawie 365 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Boulogne. W odległości 1. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został ukończony w roku 1900 i odnowiony w roku 2012. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Alpha Paris Tour Eiffel by Patrick Hayat. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Acropolis Hotel Paris Boulogne
  Od716złZa noc

  Acropolis Hotel Paris Boulognestars

  Boulogne, Paryż , Rue thiers 63 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 58 opinii podróżnychNa podstawie 58 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Boulogne. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Acropolis Hotel Paris Boulogne zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Acropolis Hotel Paris Boulogne zapewnia parking dla wygody gości. Acropolis Hotel Paris Boulogne może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Olympic by Patrick Hayat
  Od468złZa noc

  Hotel Olympic by Patrick Hayatstars

  Boulogne, Paryż , Avenue victor hugo 69 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Boulogne. Usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Hotel Olympic by Patrick Hayat przeszedł renowację w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Hotel Olympic by Patrick Hayat nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome
  Od841złZa noc

  Mercure Paris Saint Cloud Hippodromestars

  Boulogne, Paryż , Boulevard de la republique 43 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Boulogne. Mercure Paris Saint Cloud Hippodrome został zbudowany w roku 1900. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Campanile Paris Ouest - Boulogne
  Od296złZa noc

  Campanile Paris Ouest - Boulognestars

  Boulogne, Paryż , 5, rue carnot 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 313 opinii podróżnychNa podstawie 313 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Boulogne. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Campanile Paris Ouest - Boulogne oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Campanile Paris Ouest - Boulogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Apparthotel Paris Boulogne
  Od569złZa noc

  Apparthotel Paris Boulognestars

  Boulogne, Paryż , Place rene clair 63 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 397 opinii podróżnychNa podstawie 397 opinii podróżnych

  Zarezerwuj pobyt w aparthotelu Mercure Paris Boulogne, zlokalizowanym w sercu dzielnic biznesowych Boulogne Billancourt i Issy-les-Moulineaux. Do dyspozycji gości są 73 umeblowane apartamenty (typu studio lub dwupokojowe) z wyposażoną kuchnią oraz spersonalizowane usługi: całodobowa recepcja, restauracja, bar, prywatny kryty parking i darmowa sieć WIFI. Goście podróżujący z rodziną z pewnością docenią bezpośredni i szybki dojazd do Wieży Eiffla, Pól Elizejskich i centrów handlowych.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Boulogne

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj