Hotele w Ile de France

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Adonis Paris Sud
  Od275złZa noc

  Adonis Paris Sudstars

  Ile de France, Paryż , 196 avenue de stalingrad - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja mieści się w France's Island. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ta rezydencja została założona w roku 2012. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Adonis Paris Sud oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Adonis Paris Sud zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Małe zwierzęta mogą przebywać w rezydencji. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Residhome Suites Paris Senart
  Od403złZa noc

  Residhome Suites Paris Senartstars

  Ile de France, Paryż , 12 allee du trait d'union carre senart 12 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w France's Island. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel F1 Cergy Pontoise
  Od228złZa noc

  Hotel F1 Cergy Pontoisestars

  Ile de France, Paryż , Avenue des trois fontaines 3 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 178 opinii podróżnychNa podstawie 178 opinii podróżnych

  Hotel usytuowany jest na obrzeżach Paryża, w centrum Certy-Pontoise, niedaleko Préfecture, w odległości 20 minut jazdy od dzielnicy La Defense. Hotel położony jest obok Base de Loisir des Etang, terenu rekreacyjnego o powierzchni 250.000 m2 z jeziorami i sportami wodnymi. Centrum handlowe jest oddalone o 500 m od hotelu. Cergy Golf Club, las Forêt de Saint-Germain-en-Laye i Ableiges Golf Club są w odległości 20 minut jazdy.

  Pokaż więcej
 • Residhotel les Hauts d'Andilly
  Od213złZa noc

  Residhotel les Hauts d'Andillystars

  Ile de France, Paryż , Route de la berchere na - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 44 opinii podróżnychNa podstawie 44 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w małej i spokojnej miejscowości Hauts d'Andilly, w otoczeniu zieleni. To urocze miasto jest w odległości krótkiej jazdy wzdłuż brzegów Sekwany od głównego centrum gospodarczego Francji i jest tylko 18 km od dzielnicy biznesowej La Défense, w pobliżu słynnego uzdrowiska Enghien-les-Bains. Rezydencja oferuje apartamenty w luksusowym 2-piętrowym budynku oraz salę na różne imprezy i śniadanie w doskonałej okolicy na skraju lasu.

  Pokaż więcej
 • F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas)
  Od145złZa noc

  F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas)stars

  Ile de France, Paryż , Coignieres-maurepas rue galois - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 112 opinii podróżnychNa podstawie 112 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w France's Island. Struktura, usytuowana w odległości 67 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera jest usytuowana w odległości 1. 7 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Paris Ivry
  Od296złZa noc

  Adagio Access Paris Ivrystars

  Ile de France, Paryż , Boulevard de brandebourg 50 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 490 opinii podróżnychNa podstawie 490 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest usytuowany w France's Island. Ten hotel apartamentowy został założony w roku 2008. Osoby przebywające w tym hotelu apartamentowym mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Adagio Access Paris Ivry oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Adagio Access Paris Ivry. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes
  Od325złZa noc

  Kyriad Paris Est- Bois de Vincennesstars

  Ile de France, Paryż , Rue du marechal leclerc 12 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 220 opinii podróżnychNa podstawie 220 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w France's Island. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 190 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3 metrów od portu. Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes przeszedł renowację w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes zapewnia parking dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Campanile Brie Comte Robert
  Od308złZa noc

  Campanile Brie Comte Robertstars

  Ile de France, Paryż , Zone de la haie passart - rue gustave eiffel - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 183 opinii podróżnychNa podstawie 183 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w France's Island. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2008. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w Campanile Brie Comte Robert. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Campanile Villeneuve Saint Georges
  Od320złZa noc

  Campanile Villeneuve Saint Georgesstars

  Ile de France, Paryż , Rue louis armand 11 - 15 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w France's Island. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2010. Campanile Villeneuve Saint Georges oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Campanile Villeneuve Saint Georges zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta są dozwolone w Campanile Villeneuve Saint Georges. Campanile Villeneuve Saint Georges zawiera garaż, idealny dla użytku gości.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Carrieres Poissy
  Od472złZa noc

  Adagio Access Carrieres Poissystars

  Ile de France, Paryż , Rue de la senette 27 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 152 opinii podróżnychNa podstawie 152 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy mieści się w France's Island. Ta nieruchomość została założona w roku 2008. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Adagio Access Carrieres Poissy nie obsługuje całodobowej recepcji. Adagio Access Carrieres Poissy zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu apartamentowym są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten przyjazny dla zwierząt hotel apartamentowy akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług Adagio Access Carrieres Poissy mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   47  Hotele w Ile de France
Strona  1  z  5
 

Najpopularniejsze hotele w Ile de France

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj