Hotele w Ile de France

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Adagio Access Paris Ivry
  Od269złZa noc

  Adagio Access Paris Ivrystars

  Ile de France, Paryż , Boulevard de brandebourg 50 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w France's Island. Ten hotel apartamentowy został założony w roku 2008. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie segmenty w Adagio Access Paris Ivry są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ponadto, goście mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Hotel apartamentowy zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 • Kyriad Design Enzo Cannes Ecluse
  Od454złZa noc

  Kyriad Design Enzo Cannes Eclusestars

  Ile de France, Paryż , 1, rue des tournesols 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w France's Island. Kyriad Design Enzo Cannes Ecluse został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Kyriad Les Ulis
  Od287złZa noc

  Kyriad Les Ulisstars

  Ile de France, Paryż , Parc de courtaboeuf 14, ave des andes 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 52 opinii podróżnychNa podstawie 52 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w France's Island. Kyriad Les Ulis został skonstruowany w roku 1980. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Kyriad Les Ulis zapewnia całodobową recepcję. Kyriad Les Ulis nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Kyriad Les Ulis zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes
  Od348złZa noc

  Kyriad Paris Est- Bois de Vincennesstars

  Ile de France, Paryż , Rue du marechal leclerc 12 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w France's Island. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 3 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes?W Kyriad Paris Est- Bois de Vincennes znajduje się parking. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kyriad Nemours
  Od256złZa noc

  Kyriad Nemoursstars

  Ile de France, Paryż , Rte de sensaire de darvault-autoroute a6 a6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w France's Island. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Ibis Budget Chilly-Mazarin
  Od216złZa noc

  Ibis Budget Chilly-Mazarinstars

  Ile de France, Paryż , Route de longiumeau - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 87 opinii podróżnychNa podstawie 87 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w France's Island. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ibis Budget Chilly-Mazarin został całkowicie odnowiony w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ibis Budget Chilly-Mazarin. Ibis Budget Chilly-Mazarin oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. W Ibis Budget Chilly-Mazarin znajduje się parking. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Ibis Styles Evry Cathedrale
  Od493złZa noc

  Ibis Styles Evry Cathedralestars

  Ile de France, Paryż , 52 boulevard des coquibus 52 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w France's Island. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ibis Styles Evry Cathedrale nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Carrieres Poissy
  Od310złZa noc

  Adagio Access Carrieres Poissystars

  Ile de France, Paryż , Rue de la senette 27 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 147 opinii podróżnychNa podstawie 147 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest zlokalizowany w France's Island. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2008. Hotel apartamentowy zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Adagio Access Carrieres Poissy zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Adagio Access Carrieres Poissy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu apartamentowego. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Adagio Access Carrieres Poissy.

  Pokaż więcej
 • F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas)
  Od175złZa noc

  F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas)stars

  Ile de France, Paryż , Coignieres-maurepas rue galois - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 111 opinii podróżnychNa podstawie 111 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w France's Island. Usytuowany w odległości 67 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 1. 7 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w F1 Maurepas (ex Premiere Classe Maurepas). Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mercure Parc Du Coudray
  Od367złZa noc

  Mercure Parc Du Coudraystars

  Ile de France, Paryż , Route de milly n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w France's Island. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Mercure Parc Du Coudray zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie pokoje gościnne w Mercure Parc Du Coudray są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Goście mogą skorzystać z parkingu. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Mercure Parc Du Coudray może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   27  Hotele w Ile de France
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Ile de France

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj