Hotele w Ivry sur Seine

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • City Residence Ivry
  Od275złZa noc

  City Residence Ivrystars

  Ivry sur Seine, Paryż , Bld paul vaillant couturier 60 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 49 opinii podróżnychNa podstawie 49 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Ivry sur Seine. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. City Residence Ivry nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w City Residence Ivry. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług City Residence Ivry mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris
  Od315złZa noc

  Comfort Hotel Porte d'Ivry Parisstars

  Ivry sur Seine, Paryż , Rue rene villars 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 543 opinii podróżnychNa podstawie 543 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Ivry sur Seine. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris?Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Ivry Seine
  Od625złZa noc

  Mercure Paris Ivry Seinestars

  Ivry sur Seine, Paryż , 5 allée de la seine - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Ivry sur Seine. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1994. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Mercure Paris Ivry Seine. Hotel posiada parking i garaż. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Ivry sur Seine

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj