Hotele w Ivry sur Seine

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • City Residence Ivry
  Od274złZa noc

  City Residence Ivrystars

  Ivry sur Seine, Paryż , Bld paul vaillant couturier 60 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Ivry sur Seine. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. City Residence Ivry nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w City Residence Ivry. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług City Residence Ivry mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sejours Et Affaires Ivry
  Od301złZa noc

  Sejours Et Affaires Ivrystars

  Ivry sur Seine, Paryż , Jean jacques rousseau 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 68 opinii podróżnychNa podstawie 68 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel apartamentowy jest położony w Ivry sur Seine. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2004. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel apartamentowy oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris
  Od267złZa noc

  Comfort Hotel Porte d'Ivry Parisstars

  Ivry sur Seine, Paryż , Rue rene villars 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 550 opinii podróżnychNa podstawie 550 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Ivry sur Seine. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Comfort Hotel Porte d'Ivry Paris. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu. Obecny jest parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Ivry Seine
  Od532złZa noc

  Mercure Paris Ivry Seinestars

  Ivry sur Seine, Paryż , 5 allée de la seine - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 220 opinii podróżnychNa podstawie 220 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Ivry sur Seine. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1994. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Mercure Paris Ivry Seine. Hotel posiada parking i garaż. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Ivry sur Seine

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj