Hotele w Paris North-Stade de France area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • balladins Gennevilliers
  Od200złZa noc

  balladins Gennevilliersstars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , Av du general de gaulle- zac des barbanniers 6/8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 90 opinii podróżnychNa podstawie 90 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w North-France Stadium area. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. balladins Gennevilliers zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. balladins Gennevilliers oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. balladins Gennevilliers zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. balladins Gennevilliers rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. balladins Gennevilliers zapewnia parking dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Executive Hotel
  Od656złZa noc

  Executive Hotelstars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , Boulevard louise michel 26 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 162 opinii podróżnychNa podstawie 162 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w North-France Stadium area. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 7 kilometrów. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Executive Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Executive Hotel. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Executive Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mob Hotel Paris Les Puces
  Od397złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w North-France Stadium area. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Mob Hotel Paris Les Puces oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Mob Hotel Paris Les Puces zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Campanile Paris Ouest - Levallois Perret
  Od553złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 308 opinii podróżnychNa podstawie 308 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w North-France Stadium area. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Goście mogą cieszyć się dostępem do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel de Villeneuve la Garenne
  Od233złZa noc

  Hotel de Villeneuve la Garennestars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , Boulevard charles de gaulle 80 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w North-France Stadium area. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hotel de Villeneuve la Garenne został całkowicie odrestaurowany w roku 2001. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W Hotel de Villeneuve la Garenne znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Boissiere
  Od465złZa noc

  Boissierestars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , 53 rue jean jaures 53 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 483 opinii podróżnychNa podstawie 483 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w North-France Stadium area. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Boissiere nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Boissiere mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Campanile - Paris St Denis Quai De St Ouen Pleyel
  Od305złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 241 opinii podróżnychNa podstawie 241 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w North-France Stadium area. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2003. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Campanile - Paris St Denis Quai De St Ouen Pleyel.

  Pokaż więcej
 • Campanile Sannois Ermont
  Od362złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 17 opinii podróżnychNa podstawie 17 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w North-France Stadium area. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Campanile Sannois Ermont nie oferuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Campanile Paris Ouest - Gennevilliers Barbanniers
  Od337złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 182 opinii podróżnychNa podstawie 182 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w North-France Stadium area. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Campanile Paris Ouest - Gennevilliers Barbanniers zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Campanile Paris Ouest - Gennevilliers Barbanniers nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boris V. by HappyCulture
  Od549złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 365 opinii podróżnychNa podstawie 365 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w North-France Stadium area. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2013. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Hotel Boris V. by HappyCulture zapewnia całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Paris North-Stade de France area
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Paris North-Stade de France area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj