Hotele w Villejuif

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Appart’City Confort Villejuif
  Od331złZa noc

  Appart’City Confort Villejuifstars

  Villejuif, Paryż , Avenue de paris 36-40 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Villejuif. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 3 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2008. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Appart’City Confort Villejuif oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • La Ferme Des Barmonts
  Od325złZa noc

  La Ferme Des Barmontsstars

  Villejuif, Paryż , 19 rue ambroise croizat - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Villejuif. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. La Ferme Des Barmonts został zbudowany w roku 1992. La Ferme Des Barmonts oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. La Ferme Des Barmonts zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do La Ferme Des Barmonts?Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Campanile Villejuf
  Od319złZa noc

  Campanile Villejufstars

  Villejuif, Paryż , 20, rue du docteur pinel - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Villejuif. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2012. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Campanile Villejuf oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Campanile Villejuf. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług Campanile Villejuf mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Villejuif

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj