Hostele i schroniska w Paryż

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Paryż

Hostele i schroniska w ParyżOd  140zł

Polecane Hostele i schroniska w Paryż

Sortuj według
 • Pavillon Courcelles Parc Monceau
  Od325złZa noc
  2,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 372 opinii podróżnychNa podstawie 372 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja jest położona w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2006. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pavillon Courcelles Parc Monceau nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Pavillon Courcelles Parc Monceau. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Rezydencja może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Generator Paris
  Od379złZa noc

  Generator Parisstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , 9-11 place du colonel fabien 9-11 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1965 opinii podróżnychNa podstawie 1965 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 3 kilometrów. Generator Paris zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ponieważ ten hostel posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Generator Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w Generator Paris są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Résidence Hotel Paris Saint-Ouen
  Od284złZa noc

  Résidence Hotel Paris Saint-Ouenstars

  Unknown zone, Unknown destination , Rue du docteur bauer 65 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 137 opinii podróżnychNa podstawie 137 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Clichy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Résidence Hotel Paris Saint-Ouen. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Résidence Hotel Paris Saint-Ouen.

  Pokaż więcej
 • The Student Hotel Paris La Défense
  Od347złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 183 opinii podróżnychNa podstawie 183 opinii podróżnych

  Ta skromna rezydencja jest przyjazna dla osób homoseksualnych i jest usytuowana w West-La Défense. Położona w odległości 750 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 750 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Zenitude Versailles Magny Les Hameaux
  Od247złZa noc

  Zenitude Versailles Magny Les Hameauxstars

  Paris West Versailles, Paryż , Rd 195 - la mare mazarin 1 50 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 184 opinii podróżnychNa podstawie 184 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja jest usytuowana w West-Versailles. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta rezydencja została zbudowana w roku 2012. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zenitude Versailles Magny Les Hameaux zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Elysées-Opéra Hôtel
  Od766złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 356 opinii podróżnychNa podstawie 356 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Zbudowana w roku 1600, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2006. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hostel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Elysées-Opéra Hôtel. Elysées-Opéra Hôtel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Residence Quintinie Square
  Od561złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 228 opinii podróżnychNa podstawie 228 opinii podróżnych

  Ta skromna rezydencja jest zlokalizowana w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Adonis Paris Sud
  Od264złZa noc

  Adonis Paris Sudstars

  Ile de France, Paryż , 196 avenue de stalingrad - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja, położona w France's Island, jest optymalna dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2012. Adonis Paris Sud zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ponieważ ta rezydencja posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Rezydencja rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Adonis Paris Sud mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole
  Od266złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 196 opinii podróżnychNa podstawie 196 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja jest usytuowana w West-Versailles. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 3 kilometrów od rezydencji klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została założona w roku 2011. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej rezydencji. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Paris Bastille
  Od489złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 234 opinii podróżnychNa podstawie 234 opinii podróżnych

  Aparthotel Adagio Access Paris Bastille ma dogodną lokalizację w sercu Paryża, w pobliżu Place de la Bastille i dworca kolejowego Gare de Lyon. Praktyczne i eleganckie apartamenty wyposażone w kuchnię, łazienkę, miejsce do pracy (niektóre studia) oraz darmową sieć WIFI. W odległości spaceru od hotelu znajdują się Opera Bastille, Viaduc des Arts i stacje metra.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Paryż
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj