Hostele i schroniska w Paryż

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Paryż

Hostele i schroniska w ParyżOd  24zł

Polecane Hostele i schroniska w Paryż

Sortuj według
 • Pavillon Courcelles Parc Monceau
  Od77złZa noc
  2,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 370 opinii podróżnychNa podstawie 370 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja jest położona w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2006. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pavillon Courcelles Parc Monceau nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Pavillon Courcelles Parc Monceau. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Rezydencja może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Generator Paris
  Od29złZa noc

  Generator Parisstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , 9-11 place du colonel fabien 9-11 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1946 opinii podróżnychNa podstawie 1946 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 3 kilometrów. Generator Paris zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ponieważ ten hostel posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Generator Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w Generator Paris są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Résidence Hotel Paris Saint-Ouen
  Od45złZa noc

  Résidence Hotel Paris Saint-Ouenstars

  Unknown zone, Unknown destination , Rue du docteur bauer 65 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Clichy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Résidence Hotel Paris Saint-Ouen. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Résidence Hotel Paris Saint-Ouen.

  Pokaż więcej
 • Adonis Paris Sud
  Od45złZa noc

  Adonis Paris Sudstars

  Ile de France, Paryż , 196 avenue de stalingrad - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja, położona w France's Island, jest optymalna dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2012. Adonis Paris Sud zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ponieważ ta rezydencja posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Rezydencja rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Adonis Paris Sud mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zenitude Versailles Magny Les Hameaux
  Od47złZa noc

  Zenitude Versailles Magny Les Hameauxstars

  Paris West Versailles, Paryż , Rd 195 - la mare mazarin 1 50 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 182 opinii podróżnychNa podstawie 182 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja jest usytuowana w West-Versailles. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta rezydencja została zbudowana w roku 2012. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zenitude Versailles Magny Les Hameaux zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Paris Bastille
  Od95złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 234 opinii podróżnychNa podstawie 234 opinii podróżnych

  Aparthotel Adagio Access Paris Bastille ma dogodną lokalizację w sercu Paryża, w pobliżu Place de la Bastille i dworca kolejowego Gare de Lyon. Praktyczne i eleganckie apartamenty wyposażone w kuchnię, łazienkę, miejsce do pracy (niektóre studia) oraz darmową sieć WIFI. W odległości spaceru od hotelu znajdują się Opera Bastille, Viaduc des Arts i stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole
  Od57złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja jest usytuowana w West-Versailles. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 3 kilometrów od rezydencji klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została założona w roku 2011. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej rezydencji. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Appart City Versailles Saint Cyr L' Ecole. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residhome Paris Issy Les Moulineaux
  Od90złZa noc

  Residhome Paris Issy Les Moulineauxstars

  Issy Les Moulineaux, Paryż , Rue du passeur de boulogne 22-24 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 180 opinii podróżnychNa podstawie 180 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja jest zlokalizowana w Issy Les Moulineaux. Ta rezydencja została założona w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ta rezydencja oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w rezydencji. Residhome Paris Issy Les Moulineaux zapewnia parking dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sejours et Affaires Paris Bagneux
  Od87złZa noc

  Sejours et Affaires Paris Bagneuxstars

  Ile de France, Paryż , 204 avenue aristide briand 204 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy mieści się w France's Island. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Sejours et Affaires Paris Bagneux nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Sejours et Affaires Paris Bagneux może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence Odalys Paris Levallois
  Od479złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel mieści się w West-La Défense. Residence Odalys Paris Levallois został skonstruowany w roku 2016. Residence Odalys Paris Levallois oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Residence Odalys Paris Levallois. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   16  Hotele w Paryż
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj