Hotele 5-gwiazdkowe w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele 5-gwiazdkowe w Paryż

Hotele 5-gwiazdkowe w ParyżOd  138zł

Polecane Hotele 5-gwiazdkowe w Paryż

Sortuj według
 • Maison Albar Hotels Le Champs-Elysées
  Od985złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 880 opinii podróżnychNa podstawie 880 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2011. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Maison Albar Hotels Le Champs-Elysées może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Vigny
  Od1.097złZa noc

  De Vignystars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue balzac 9-11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 256 opinii podróżnychNa podstawie 256 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 7 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2008. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. De Vigny oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w De Vigny. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Champs Elysees Plaza
  Od1.180złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 753 opinii podróżnychNa podstawie 753 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 6 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Balzac
  Od1.261złZa noc
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Balzac zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Balzac oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w Balzac są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Obecny jest parking. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Le Cinq Codet
  Od1.289złZa noc

  Le Cinq Codetstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue louis codet 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 744 opinii podróżnychNa podstawie 744 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum, jest optymalny dla rodzin. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Le Cinq Codet został skonstruowany w roku 2014. Le Cinq Codet oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Le Cinq Codet nie oferuje łóżeczek na życzenie. Le Cinq Codet nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Le Cinq Codet zapewnia parking dla wygody gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Le Cinq Codet zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Montalembert
  Od1.378złZa noc

  Montalembertstars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue de montalembert 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 927 opinii podróżnychNa podstawie 927 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. W odległości 190 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Montalembert oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Paris
  Od1.414złZa noc
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3306 opinii podróżnychNa podstawie 3306 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest optymalny dla rodzin. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Paris oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hôtel Napoléon Paris
  Od1.437złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 500 opinii podróżnychNa podstawie 500 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2019. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hôtel Napoléon Paris. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie segmenty w Hôtel Napoléon Paris są dostępne dla wózków inwalidzkich. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Podróżujący mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lancaster
  Od1.550złZa noc

  Lancasterstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue de berri - champs elysées 7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 800 opinii podróżnychNa podstawie 800 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w odległości 250 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1889, została ona odrestaurowana w roku 2012. Lancaster jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Lancaster oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Lancaster zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Duże zwierzęta są dozwolone w Lancaster. Goście mogą skorzystać z garażu. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Du Palais Royal
  Od1.892złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1040 opinii podróżnychNa podstawie 1040 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1800 i odnowiona w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Grand Hotel Du Palais Royal . Grand Hotel Du Palais Royal zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Paryż
Strona  1  z  6
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj