Hotele biznesowe w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele biznesowe w Paryż

Hotele biznesowe w ParyżOd  128zł

Polecane Hotele biznesowe w Paryż

Sortuj według
 • Boissiere
  Od312złZa noc

  Boissierestars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , 53 rue jean jaures 53 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 495 opinii podróżnychNa podstawie 495 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w North-France Stadium area. Hotel, usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Boissiere przeszedł renowację w roku 2008. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beaugrenelle Tour Eiffel
  Od331złZa noc
  3,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Beaugrenelle Tour Eiffel. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Beaugrenelle Tour Eiffel zapewnia parking dla wygody gości. Beaugrenelle Tour Eiffel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel The Originals Torcy Codalysa
  Od340złZa noc

  Hotel The Originals Torcy Codalysastars

  Disneyland Paris East, Paryż , Rue charlie chaplin, seine-et-marne - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 12 opinii podróżnychNa podstawie 12 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w East Disneyland Paris. Struktura, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 2. 7 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 9. 9 kilometrów od stoków. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 9. 9 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu. Hotel The Originals Torcy Codalysa został skonstruowany w roku 1998. Hotel The Originals Torcy Codalysa oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel The Originals Torcy Codalysa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Hotel The Originals Torcy Codalysa. Hotel The Originals Torcy Codalysa akceptuje małe zwierzęta. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług Hotel The Originals Torcy Codalysa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel The Originals Paris Est Golf
  Od372złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 205 opinii podróżnychNa podstawie 205 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Rosny Sous Bois. Hotel, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 60 metrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hotel The Originals Paris Est Golf. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel The Originals Paris Est Golf nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • the Originals Boutique, Maison Montmartre, Paris
  Od443złZa noc

  the Originals Boutique, Maison Montmartre, Parisstars

  Arr 18 Montmartre-Sacré Coeur, Paryż , 32 avenue de la porte de montmartre 32 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr18:Montmartre-Sacré Coeur. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2018. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w the Originals Boutique, Maison Montmartre, Paris. Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. the Originals Boutique, Maison Montmartre, Paris zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Lebron
  Od443złZa noc

  Lebronstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue lamartine 4 bis - Mapa
  2,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 321 opinii podróżnychNa podstawie 321 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1, który został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Lebron zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Lebron nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Forest Hill Meudon
  Od464złZa noc

  Forest Hill Meudonstars

  Meudon, Paryż , 40 avenue du marechal de lattre de tassigny - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 337 opinii podróżnychNa podstawie 337 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Meudon. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Forest Hill Meudon został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Forest Hill Meudon?Odwiedzający docenią również parking i garaż. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Cardinal by Happy Culture
  Od492złZa noc

  Le Cardinal by Happy Culturestars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue du cardinal mercier 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 211 opinii podróżnychNa podstawie 211 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2014. Le Cardinal by Happy Culture jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Le Cardinal by Happy Culture oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Le Cardinal by Happy Culture zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Aida Opera
  Od532złZa noc

  Aida Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue richer 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1117 opinii podróżnychNa podstawie 1117 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ten hotel pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2018. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, Aida Opera dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat . Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług Aida Opera mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Princesse Caroline
  Od555złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 423 opinii podróżnychNa podstawie 423 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1900, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Princesse Caroline jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Princesse Caroline oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Princesse Caroline nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   430  Hotele w Paryż
Strona  1  z  43
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj