Hotele urokliwe w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Paryż

Hotele urokliwe w ParyżOd  137zł

Polecane Hotele urokliwe w Paryż

Sortuj według
 • Royal Elysees
  Od684złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 382 opinii podróżnychNa podstawie 382 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Royal Elysees zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Royal Elysees oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Royal Elysees oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Central Saint Germain
  Od658złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 449 opinii podróżnychNa podstawie 449 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Central Saint Germain oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Central Saint Germain może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Premier Le Swann
  Od4.276złZa noc
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 596 opinii podróżnychNa podstawie 596 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został ukończony w roku 1900 i odnowiony w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Best Western Premier Le Swann zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Best Western Premier Le Swann. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Rochester Champs Elysees
  Od942złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1124 opinii podróżnychNa podstawie 1124 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest optymalny dla osób homoseksualnych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Rochester Champs Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apogia Paris
  Od595złZa noc

  Apogia Parisstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Boulevard paul vaillant couturier 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Arr12/13:Bastille-Bercy, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Apogia Paris. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie pokoje w Apogia Paris są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Apogia Paris. W Apogia Paris znajduje się parking. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Apogia Paris może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Hotel Ronceray Opera
  Od697złZa noc

  Best Western Hotel Ronceray Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , 10 boulevard montmartre 10 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 999 opinii podróżnychNa podstawie 999 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1900. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Best Western Hotel Ronceray Opera nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe.

  Pokaż więcej
 • Hotel Marais Bastille
  Od690złZa noc

  Hotel Marais Bastillestars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Boulevard richard-lenoir 36 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 840 opinii podróżnychNa podstawie 840 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2013. Hotel Marais Bastille oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Marais Bastille nie oferuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel Marais Bastille oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w Hotel Marais Bastille mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Hotel Marais Bastille może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cristal Champs Elysees
  Od856złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Cristal Champs Elysees zapewnia całodobową recepcję. Cristal Champs Elysees nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Cristal Champs Elysees. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Home Moderne Hotel
  Od877złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1183 opinii podróżnychNa podstawie 1183 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. W odległości 600 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Home Moderne Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od1.257złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2718 opinii podróżnychNa podstawie 2718 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. K+K Cayre Saint Germain des Pres został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2003. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   252  Hotele w Paryż
Strona  1  z  26
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj