Hotele urokliwe w Paryż

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Paryż

Hotele urokliwe w ParyżOd  161zł

Polecane Hotele urokliwe w Paryż

Sortuj według
 • Royal Elysees
  Od818złZa noc

  Royal Elyseesstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Avenue victor hugo 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 386 opinii podróżnychNa podstawie 386 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Royal Elysees zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Royal Elysees oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Royal Elysees oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Novotel Paris Porte D'Italie
  Od579złZa noc
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 736 opinii podróżnychNa podstawie 736 opinii podróżnych

  Serdecznie zapraszamy do naszego nowoczesnego hotelu z eleganckimi pokojami. Z myślą o rodzinach przygotowaliśmy obszar gier wideo dla najmłodszych i dla dorosłych. Do dyspozycji osób organizujących seminaria lub spotkania oddajemy trzy sale konferencyjne i darmową sieć WIFI. Odkryj stolicę z siecią Novotel!

  Pokaż więcej
 • Sofitel Paris Baltimore Eiffel
  Od1.888złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 305 opinii podróżnychNa podstawie 305 opinii podróżnych

  Hotel Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel mieści się w sąsiedztwie najpiękniejszych dzielnic Paryża, w pobliżu Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego i Wieży Eiffla. W latach 20. XX wieku ten piękny budynek został przeobrażony w luksusowy hotel, a następnie przybrał imię pierwszego słynnego gościa - Lorda Baltimore'a. Hotel Sofitel Baltimore Paris Tour Eiffel ma elegancki, wytworny wystrój i panuje w nim przytulna atmosfera - przyjedź tu i skosztuj francuskiego stylu życia!

  Pokaż więcej
 • Home Moderne Hotel
  Od651złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1203 opinii podróżnychNa podstawie 1203 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. W odległości 600 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Home Moderne Hotel został zbudowany w roku 2010. Home Moderne Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Ares Eiffel
  Od1.075złZa noc

  Ares Eiffelstars

  Arr 14-15 Montparnasse-T Eiffel, Paryż , Rue du général de larminat 7 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2626 opinii podróżnychNa podstawie 2626 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. Struktura, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ares Eiffel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Ta nieruchomość przestrzega zasad ekologicznych. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rochester Champs Elysees
  Od897złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1142 opinii podróżnychNa podstawie 1142 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero, jest optymalny dla osób homoseksualnych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Rochester Champs Elysees mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cristal Champs Elysees
  Od1.008złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 424 opinii podróżnychNa podstawie 424 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Cristal Champs Elysees zapewnia całodobową recepcję. Cristal Champs Elysees nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Cristal Champs Elysees. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • K+K Cayre Saint Germain des Pres
  Od1.182złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2793 opinii podróżnychNa podstawie 2793 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. K+K Cayre Saint Germain des Pres pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2003. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. K+K Cayre Saint Germain des Pres oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. K+K Cayre Saint Germain des Pres posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Belloy Saint Germain
  Od1.041złZa noc
  2,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 878 opinii podróżnychNa podstawie 878 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został założony w roku 1850. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Belloy Saint Germain. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Opera Grands Boulevards
  Od630złZa noc
  2,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 450 opinii podróżnychNa podstawie 450 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2001. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Pavillon Opera Grands Boulevards. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Pavillon Opera Grands Boulevards posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Pavillon Opera Grands Boulevards posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Pavillon Opera Grands Boulevards może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   306  Hotele w Paryż
Strona  1  z  31
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj