Hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź na mapie
Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Blvd St Germain - 5th 6th 7thOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

 • Artus Hotel
  Od1.021złZa noc
  W odległości 0.05 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1179 opinii podróżnychNa podstawie 1179 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2006. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Artus Hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Artus Hotel zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Artus Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Buci
  Od1.622złZa noc

  De Bucistars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 22 rue de buci 22 - Mapa
  W odległości 0.1 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1003 opinii podróżnychNa podstawie 1003 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2011. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Madison Hotel
  Od1.686złZa noc

  Madison Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint germain 143 - Mapa
  W odległości 0.12 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1073 opinii podróżnychNa podstawie 1073 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 8 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Madison Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. nullZwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Madison Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • de Fleurie
  Od1.254złZa noc

  de Fleuriestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue grégoire-de-tours 32-34 - Mapa
  W odległości 0.14 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 427 opinii podróżnychNa podstawie 427 opinii podróżnych

  Uroczy hotel pełen spokoju w sercu Saint Germain des Prés!Usytuowany w pobliżu bulwaru Saint-Germain i Odeon hotel Fleurie w Paryżu jest idealnie położony, aby poczuć typową atmosferę lewego brzegu!Jego urok, elegancję, klimatyzowane pokoje, wyrafinowane i wygodne oferują miłe paryskie przerwę.Podaj próg, możesz odkryć na piechotę Paryż zawsze: brzeg Sekwany i Notre-Dame, dzielnicę Saint-Michel, Saint Germain des Prés, Sorbonę, Ogród Luksemburski, Muzeum Orsay ...

  Pokaż więcej
 • Esprit Saint Germain
  Od2.226złZa noc
  W odległości 0.19 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Esprit Saint Germain przeszedł renowację w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullMałe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Millesime
  Od1.118złZa noc
  W odległości 0.23 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 566 opinii podróżnychNa podstawie 566 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości 30 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2017. Millesime oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Millesime zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Le Montana
  Od2.288złZa noc

  Le Montanastars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue saint-benoit 28 - Mapa
  W odległości 0.27 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   

  Ten skromny hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Le Montana. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg.

  Pokaż więcej
 • Odeon Hotel
  Od1.062złZa noc

  Odeon Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de l'odéon 3 - Mapa
  W odległości 0.28 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 856 opinii podróżnychNa podstawie 856 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są dozwolone w Odeon Hotel. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Odeon Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bel Ami
  Od1.485złZa noc

  Bel Amistars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 7-11 rue saint benoit 43411 - Mapa
  W odległości 0.29 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1604 opinii podróżnychNa podstawie 1604 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1900, który został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bel Ami posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conde****
  Od1.040złZa noc
  W odległości 0.29 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Prince de Conde****. Prince de Conde**** oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Prince de Conde**** mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   479  Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th
Strona  1  z  48
 

Hotele w pobliżu  Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj