Hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź na mapie
Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Blvd St Germain - 5th 6th 7thOd  175zł

Polecane hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

 • Hotel Le Clement
  Od788złZa noc
  W odległości 0.06 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain.

  Pokaż więcej
 • Esprit Saint Germain
  Od2.201złZa noc
  W odległości 0.19 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 392 opinii podróżnychNa podstawie 392 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Esprit Saint Germain przeszedł renowację w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullMałe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Millesime
  Od1.204złZa noc
  W odległości 0.23 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 554 opinii podróżnychNa podstawie 554 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości 30 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2017. Millesime oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Millesime zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conde****
  Od775złZa noc
  W odległości 0.29 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Prince de Conde****. Prince de Conde**** oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Prince de Conde**** mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conti
  Od585złZa noc
  W odległości 0.34 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 71 opinii podróżnychNa podstawie 71 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Paris Notre Dame
  Od705złZa noc
  W odległości 0.46 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1778 opinii podróżnychNa podstawie 1778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Holiday Inn Paris Notre Dame nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Petit Belloy Saint Germain
  Od504złZa noc
  W odległości 0.56 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położony w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Petit Belloy Saint Germain. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cluny Square
  Od562złZa noc

  Cluny Squarestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint michel 21 - Mapa
  W odległości 0.57 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
  3,9/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 778 opinii podróżnychNa podstawie 778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2010. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Cluny Square oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cluny Square. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Notre Dame
  Od652złZa noc
  W odległości 0.73 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 963 opinii podróżnychNa podstawie 963 opinii podróżnych

  Hotel Mercure Paris Notre Dame Saint Germain des Prés ma niezwykle dogodną lokalizację: 5 minut pieszo od katedry Notre Dame oraz wysp Île de la Cité i Île Saint-Louis, naprzeciwko Sorbony, w samym sercu Dzielnicy ŁaciÅ"skiej. Do hotelu można z łatwością d ojechać linią B i C kolei RER. Nieopodal znajdują się także stacje metra Saint-Michel i Cluny-La-Sorbonne. Zachęcamy do relaksu w nowoczesnych i komfortowych pokojach z klimatyzacją.

  Pokaż więcej
 • Best Western Aramis Saint-Germain
  Od527złZa noc
  W odległości 0.99 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 777 opinii podróżnychNa podstawie 777 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Best Western Aramis Saint-Germain może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   74  Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th
Strona  1  z  8
 

Hotele w pobliżu  Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj