Hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź na mapie
Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Blvd St Germain - 5th 6th 7thOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Blvd St Germain - 5th 6th 7th

 • Artus Hotel
  Od1.112złZa noc
  W odległości 0.05 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1142 opinii podróżnychNa podstawie 1142 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2006. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Artus Hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Artus Hotel zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Artus Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Buci
  Od1.459złZa noc

  De Bucistars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 22 rue de buci 22 - Mapa
  W odległości 0.1 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 972 opinii podróżnychNa podstawie 972 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2011. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Madison Hotel
  Od1.815złZa noc

  Madison Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint germain 143 - Mapa
  W odległości 0.12 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1012 opinii podróżnychNa podstawie 1012 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 8 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Madison Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. nullZwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Madison Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • de Fleurie
  Od819złZa noc

  de Fleuriestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue grégoire-de-tours 32-34 - Mapa
  W odległości 0.14 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 420 opinii podróżnychNa podstawie 420 opinii podróżnych

  Uroczy hotel pełen spokoju w sercu Saint Germain des Prés!Usytuowany w pobliżu bulwaru Saint-Germain i Odeon hotel Fleurie w Paryżu jest idealnie położony, aby poczuć typową atmosferę lewego brzegu!Jego urok, elegancję, klimatyzowane pokoje, wyrafinowane i wygodne oferują miłe paryskie przerwę.Podaj próg, możesz odkryć na piechotę Paryż zawsze: brzeg Sekwany i Notre-Dame, dzielnicę Saint-Michel, Saint Germain des Prés, Sorbonę, Ogród Luksemburski, Muzeum Orsay ...

  Pokaż więcej
 • Odeon Hotel
  Od658złZa noc

  Odeon Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de l'odéon 3 - Mapa
  W odległości 0.28 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 803 opinii podróżnychNa podstawie 803 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są dozwolone w Odeon Hotel. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Odeon Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bel Ami
  Od1.485złZa noc

  Bel Amistars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 7-11 rue saint benoit 43411 - Mapa
  W odległości 0.29 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1572 opinii podróżnychNa podstawie 1572 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1900, który został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bel Ami posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel D' Aubusson
  Od2.590złZa noc
  W odległości 0.31 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1181 opinii podróżnychNa podstawie 1181 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Hotel D' Aubusson nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Niektóre z niniejszych usług Hotel D' Aubusson mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hôtel de Saint Germain
  Od754złZa noc
  W odległości 0.39 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Pomiędzy bulwarami Saint-Germain i Raspail, między brzegiem Sekwany a Jardin du Luxembourg, nasz hotel w Paryżu w 6. dzielnicy Paryża stawia stolicę u Twoich stóp.Dwie minuty od słynnych paryskich brasserie Les Deux Magots i Le Café de Flore, modnych butików Saint-Germain-des-Prés i niedaleko dworca kolejowego Montparnasse, hotel zaprasza do odkrywania najbardziej prestiżowych dzielnic i muzeów Paryża. Paryż (Luwr, Orsay ...).

  Pokaż więcej
 • Hotel Eugenie
  Od798złZa noc

  Hotel Eugeniestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 31 rue saint andre des arts 31 - Mapa
  W odległości 0.44 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 340 opinii podróżnychNa podstawie 340 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2016. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris
  Od836złZa noc
  W odległości 0.46 km od Blvd St Germain - 5th 6th 7th
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2222 opinii podróżnychNa podstawie 2222 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2011. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Citadines Saint-Germain-des-Pres Paris znajduje się parking. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   392  Hotele w Blvd St Germain - 5th 6th 7th
Strona  1  z  40
 

Hotele w pobliżu  Blvd St Germain - 5th 6th 7th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj