Hotele w pobliżu Centrum miasta

Znajdź na mapie
Hotele w Centrum miasta

Centrum miastaOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Centrum miasta

 • France Louvre
  Od550złZa noc
  W odległości 0.31 km od Centrum miasta
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została założona w roku 1860. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Dechampaigne
  Od664złZa noc

  Grand Hotel Dechampaignestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 17 rue jean-lantier 17 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Centrum miasta
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 806 opinii podróżnychNa podstawie 806 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 30 i została całkowicie odnowiona w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Grand Hotel Dechampaigne. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Les Halles Paris
  Od792złZa noc

  Citadines Les Halles Parisstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , rue des innocents 4 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Centrum miasta
  3,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1277 opinii podróżnychNa podstawie 1277 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Citadines Les Halles Paris oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Citadines Les Halles Paris posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta są dozwolone w Citadines Les Halles Paris. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Snob by Elegancia
  Od768złZa noc

  Hotel Snob by Eleganciastars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 84/86 rue saint denis - Mapa
  W odległości 0.58 km od Centrum miasta
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 264 opinii podróżnychNa podstawie 264 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 7 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Handsome Hotel
  Od882złZa noc

  Handsome Hotelstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 83, rue rambuteau 83 - Mapa
  W odległości 0.59 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr1:Louvre - Tuileries, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Handsome Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Handsome Hotel. Niektóre z niniejszych usług Handsome Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Melia Paris Notre-Dame
  Od1.240złZa noc

  Melia Paris Notre-Damestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de l hotel colbert 7 - Mapa
  W odległości 0.69 km od Centrum miasta
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1091 opinii podróżnychNa podstawie 1091 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Melia Paris Notre-Dame został zbudowany w roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w Melia Paris Notre-Dame. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Albe Saint Michel
  Od819złZa noc

  Albe Saint Michelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 1, rue de la harpe 1 - Mapa
  W odległości 0.73 km od Centrum miasta
  3,6/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Le 123 Sebastopol Astotel
  Od1.068złZa noc
  W odległości 0.79 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1972 opinii podróżnychNa podstawie 1972 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Le 123 Sebastopol Astotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • L'Empire Paris
  Od1.140złZa noc

  L'Empire Parisstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de l'arbre sec 48 - Mapa
  W odległości 0.8 km od Centrum miasta
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 826 opinii podróżnychNa podstawie 826 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Hotel został zbudowany w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. L'Empire Paris oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Notre Dame Maitre Albert
  Od891złZa noc
  W odległości 0.8 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 345 opinii podróżnychNa podstawie 345 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Hotel Notre Dame Maitre Albert został zbudowany w roku 1750 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Notre Dame Maitre Albert. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   375  Hotele w Centrum miasta
Strona  1  z  38
 

Hotele w pobliżu  Centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj