Hotele w pobliżu Centrum miasta

Znajdź na mapie
Hotele w Centrum miasta

Centrum miastaOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Centrum miasta

 • 9Confidentiel
  Od1.863złZa noc

  9Confidentielstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , 58 rue du roi de sicile 58 - Mapa
  W odległości 0.31 km od Centrum miasta
   

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 9Confidentiel. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług 9Confidentiel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • France Louvre
  Od454złZa noc
  W odległości 0.31 km od Centrum miasta
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została założona w roku 1860. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dupond-Smith Hotel
  Od2.288złZa noc
  W odległości 0.38 km od Centrum miasta
   

  Ten wyróżniający się hotel butikowy mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Dupond-Smith Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Dechampaigne
  Od563złZa noc

  Grand Hotel Dechampaignestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 17 rue jean-lantier 17 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Centrum miasta
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 828 opinii podróżnychNa podstawie 828 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 30 i została całkowicie odnowiona w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Grand Hotel Dechampaigne. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Les Halles Paris
  Od1.093złZa noc

  Citadines Les Halles Parisstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , rue des innocents 4 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Centrum miasta
  3,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1299 opinii podróżnychNa podstawie 1299 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Citadines Les Halles Paris oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Citadines Les Halles Paris posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta są dozwolone w Citadines Les Halles Paris. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Snob by Elegancia
  Od1.157złZa noc

  Hotel Snob by Eleganciastars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 84/86 rue saint denis - Mapa
  W odległości 0.58 km od Centrum miasta
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 274 opinii podróżnychNa podstawie 274 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 7 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Paris Les Halles
  Od1.621złZa noc

  Novotel Paris Les HallesstarsGreenProgram Icon

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Place marguerite de navarre 8 - Mapa
  W odległości 0.58 km od Centrum miasta
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4776 opinii podróżnychNa podstawie 4776 opinii podróżnych

  Pięknie położony w sercu romantycznego Paryża, hotel ten usytuowany jest obok spokojnego parku. Hotel zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od wielu atrakcji miasta, w tym katedry Notre Dame, Luwru, Centrum Pompidou i Sekwany. Hotel jest dogodnie usytuowany w odległości krótkiej jazdy od lotnisk Charles de Gaulle i Orly. Ze względu na doskonałą lokalizację hotel jest idealny zarówno dla wymagających gości podróżujących w celach biznesowych, jak i dla turystów. Ten wspaniały hotel uosabia istotę paryskiego stylu i elegancji. Pokoje są klasycznie eleganckie i wyrafinowanie luksusowe oraz oferują funkcjonalne i idealne otoczenie do pracy i wypoczynku w komfortowych warunkach. Osoby podróżujące w celach zawodowych docenią szereg doskonałych udogodnień i usług biznesowych, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Handsome Hotel
  Od1.013złZa noc

  Handsome Hotelstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 83, rue rambuteau 83 - Mapa
  W odległości 0.59 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 272 opinii podróżnychNa podstawie 272 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr1:Louvre - Tuileries, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Handsome Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Handsome Hotel. Niektóre z niniejszych usług Handsome Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Best Western Aux Ducs Bourgogne
  Od1.094złZa noc
  W odległości 0.68 km od Centrum miasta
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 143 opinii podróżnychNa podstawie 143 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Best Western Aux Ducs Bourgogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, Best Western Aux Ducs Bourgogne dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat EU Ecolabel. Goście przebywający w Best Western Aux Ducs Bourgogne mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Maison Albar Hotels Le Céline
  Od1.624złZa noc

  Maison Albar Hotels Le Célinestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue du pont neuf 23-25 - Mapa
  W odległości 0.69 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 392 opinii podróżnychNa podstawie 392 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Maison Albar Hotels Le Céline oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w Maison Albar Hotels Le Céline. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Maison Albar Hotels Le Céline może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   460  Hotele w Centrum miasta
Strona  1  z  46
 

Hotele w pobliżu  Centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj