Hotele w pobliżu Louvre - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Louvre - 1st

Louvre - 1stOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Louvre - 1st

 • Hotel du Louvre in the Unbound Collection by Hyatt
  Od1.818złZa noc
  W odległości 0.21 km od Louvre - 1st
   

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 15 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ten hotel został wzniesiony w budynku pochodzącym z roku 1855, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2008. Hotel du Louvre in the Unbound Collection by Hyatt oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej.

  Pokaż więcej
 • Normandy
  Od780złZa noc

  Normandystars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de l'echelle 7 - Mapa
  W odległości 0.26 km od Louvre - 1st
  3,0/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1504 opinii podróżnychNa podstawie 1504 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 3 kilometrów. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1877, został on odrestaurowany w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Normandy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre)
  Od1.703złZa noc
  W odległości 0.32 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 783 opinii podróżnychNa podstawie 783 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre) zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Du Palais Royal
  Od3.147złZa noc
  W odległości 0.35 km od Louvre - 1st
  4,0/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1021 opinii podróżnychNa podstawie 1021 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1800, została ona odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Grand Hotel Du Palais Royal .

  Pokaż więcej
 • Louvre Montana
  Od1.045złZa noc

  Louvre Montanastars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint-roch 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 713 opinii podróżnychNa podstawie 713 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Louvre Montana przeszedł renowację w roku 2011. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Louvre Montana posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Monsieur Drawing
  Od4.296złZa noc

  Monsieur Drawingstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de richelieu 17 - Mapa
  W odległości 0.36 km od Louvre - 1st
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Monsieur Drawing posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Saint James Albany Paris Hotel Spa
  Od1.375złZa noc
  W odległości 0.38 km od Louvre - 1st
  3,7/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2217 opinii podróżnychNa podstawie 2217 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Zbudowana w roku 1672, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Saint James Albany Paris Hotel Spa zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Saint James Albany Paris Hotel Spa, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Saint James Albany Paris Hotel Spa oferuje usługę transferu na lotnisko. Goście mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lumen Paris Louvre
  Od933złZa noc

  Lumen Paris Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue des pyramides 15 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Louvre - 1st
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 818 opinii podróżnychNa podstawie 818 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Nieruchomość została zbudowana w roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Lumen Paris Louvre. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Louvre
  Od844złZa noc

  Le Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue croix des petits champs 4 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Louvre - 1st
  3,9/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 891 opinii podróżnychNa podstawie 891 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel pochodzi z roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Le Louvre. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Lille
  Od894złZa noc

  De Lillestars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue de lille 40 - Mapa
  W odległości 0.44 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// De Lille pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2004. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   557  Hotele w Louvre - 1st
Strona  1  z  56
 

Hotele w pobliżu  Louvre - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj