Hotele w pobliżu Louvre - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Louvre - 1st

Louvre - 1stOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Louvre - 1st

 • Normandy
  Od872złZa noc

  Normandystars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de l'echelle 7 - Mapa
  W odległości 0.26 km od Louvre - 1st
  3,0/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1482 opinii podróżnychNa podstawie 1482 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 3 kilometrów. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1877, został on odrestaurowany w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Normandy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre)
  Od2.084złZa noc
  W odległości 0.32 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 770 opinii podróżnychNa podstawie 770 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre) zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Du Palais Royal
  Od2.578złZa noc
  W odległości 0.35 km od Louvre - 1st
  4,0/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 987 opinii podróżnychNa podstawie 987 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1800, została ona odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Grand Hotel Du Palais Royal .

  Pokaż więcej
 • Louvre Montana
  Od1.027złZa noc

  Louvre Montanastars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint-roch 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 674 opinii podróżnychNa podstawie 674 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Louvre Montana przeszedł renowację w roku 2011. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Louvre Montana posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Le Pradey
  Od1.042złZa noc

  Le Pradeystars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint roch 5 - Mapa
  W odległości 0.36 km od Louvre - 1st
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 578 opinii podróżnychNa podstawie 578 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Saint James Albany Paris Hotel Spa
  Od1.025złZa noc
  W odległości 0.38 km od Louvre - 1st
  3,7/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2182 opinii podróżnychNa podstawie 2182 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Zbudowana w roku 1672, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Saint James Albany Paris Hotel Spa zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Saint James Albany Paris Hotel Spa, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Saint James Albany Paris Hotel Spa oferuje usługę transferu na lotnisko. Goście mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Louvre
  Od642złZa noc

  Le Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue croix des petits champs 4 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Louvre - 1st
  3,9/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 882 opinii podróżnychNa podstawie 882 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel pochodzi z roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Le Louvre. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Louvre Rivoli
  Od610złZa noc
  W odległości 0.44 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 493 opinii podróżnychNa podstawie 493 opinii podróżnych

  Hotel ma doskonałą lokalizację w samym sercu Paryża. Jest dogodnie położony w pobliżu głównych atrakcji, takich jak Luwr, Palais Royal i Comédie Française. Forum des Halles, Palais Royal, Rue Saint-Honoré i Muzeum Luwr są ok. 500 m od hotelu. Opéra Garnier jest oddalona o około 800 m od obiektu. Ten miejski hotel oferuje łącznie 29 pokoi. Dawne piwnice zostały przekształcone w przytulną salę śniadaniową. Kawa i herbata dostępne są w holu, podobnie jak dostęp do szybkiego internetu oraz bezpłatne gazety. Przyjazny personel pomoże zorganizować wynajem samochodu, usługi sekretarskie i usługi tłumaczenia oraz oferuje porady dotyczące zwiedzania miasta.

  Pokaż więcej
 • Duminy Vendome
  Od867złZa noc

  Duminy Vendomestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue du mont-thabor 3-5 - Mapa
  W odległości 0.52 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 712 opinii podróżnychNa podstawie 712 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 3 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1900. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Duminy Vendome oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Duminy Vendome zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Royal Saint Honore
  Od1.048złZa noc

  Royal Saint Honorestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint-honore 221 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Louvre - 1st
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 910 opinii podróżnychNa podstawie 910 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Royal Saint Honore przeszedł renowację w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ponadto, goście mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   454  Hotele w Louvre - 1st
Strona  1  z  46
 

Hotele w pobliżu  Louvre - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj