Hotele w pobliżu Louvre - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Louvre - 1st

Louvre - 1stOd  175zł

Polecane hotele w pobliżu Louvre - 1st

 • Lumen Paris Louvre
  Od984złZa noc

  Lumen Paris Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue des pyramides 15 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Louvre - 1st
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 798 opinii podróżnychNa podstawie 798 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Nieruchomość została zbudowana w roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Lumen Paris Louvre. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Premier Louvre Saint Honore
  Od665złZa noc
  W odległości 0.51 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 231 opinii podróżnychNa podstawie 231 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Best Western Premier Louvre Saint Honore zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Best Western Premier Louvre Saint Honore. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Best Western Paris Louvre Opera
  Od911złZa noc
  W odległości 0.57 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 808 opinii podróżnychNa podstawie 808 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Louvre Richelieu
  Od809złZa noc

  Louvre Richelieustars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de richelieu 51 - Mapa
  W odległości 0.6 km od Louvre - 1st
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od posiadłości. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25 metrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel pochodzi z roku 1652 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Louvre Richelieu oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, Louvre Richelieu dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat . Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conde****
  Od775złZa noc
  W odległości 0.7 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Prince de Conde****. Prince de Conde**** oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Prince de Conde**** mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Millesime
  Od1.204złZa noc
  W odległości 0.73 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 554 opinii podróżnychNa podstawie 554 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości 30 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2017. Millesime oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Millesime zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conti
  Od585złZa noc
  W odległości 0.74 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 71 opinii podróżnychNa podstawie 71 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Gaillon Opera
  Od535złZa noc
  W odległości 0.76 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Best Western Gaillon Opera oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Best Western Gaillon Opera nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Aux Ducs Bourgogne
  Od665złZa noc
  W odległości 0.77 km od Louvre - 1st
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Best Western Aux Ducs Bourgogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, Best Western Aux Ducs Bourgogne dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat EU Ecolabel. Goście przebywający w Best Western Aux Ducs Bourgogne mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Paris Les Halles
  Od1.115złZa noc

  Novotel Paris Les HallesstarsGreenProgram Icon

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Place marguerite de navarre 8 - Mapa
  W odległości 0.94 km od Louvre - 1st
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4541 opinii podróżnychNa podstawie 4541 opinii podróżnych

  Pięknie położony w sercu romantycznego Paryża, hotel ten usytuowany jest obok spokojnego parku. Hotel zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od wielu atrakcji miasta, w tym katedry Notre Dame, Luwru, Centrum Pompidou i Sekwany. Hotel jest dogodnie usytuowany w odległości krótkiej jazdy od lotnisk Charles de Gaulle i Orly. Ze względu na doskonałą lokalizację hotel jest idealny zarówno dla wymagających gości podróżujących w celach biznesowych, jak i dla turystów. Ten wspaniały hotel uosabia istotę paryskiego stylu i elegancji. Pokoje są klasycznie eleganckie i wyrafinowanie luksusowe oraz oferują funkcjonalne i idealne otoczenie do pracy i wypoczynku w komfortowych warunkach. Osoby podróżujące w celach zawodowych docenią szereg doskonałych udogodnień i usług biznesowych, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   84  Hotele w Louvre - 1st
Strona  1  z  9
 

Hotele w pobliżu  Louvre - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj