Hotele w pobliżu Louvre - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Louvre - 1st

Louvre - 1stOd  145zł

Polecane hotele w pobliżu Louvre - 1st

 • Normandy Le Chantier
  Od636złZa noc

  Normandy Le Chantierstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de l'echelle 7 - Mapa
  W odległości 0.26 km od Louvre - 1st
  3,0/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1522 opinii podróżnychNa podstawie 1522 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 3 kilometrów. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1877, został on odrestaurowany w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Normandy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre)
  Od1.919złZa noc
  W odległości 0.32 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 795 opinii podróżnychNa podstawie 795 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług La Clef Louvre Paris (previously Citadines Louvre) mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Louvre Montana
  Od1.338złZa noc

  Louvre Montanastars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint-roch 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 739 opinii podróżnychNa podstawie 739 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Louvre Montana zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Louvre Montana oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Le Pradey
  Od883złZa noc

  Le Pradeystars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue saint roch 5 - Mapa
  W odległości 0.36 km od Louvre - 1st
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 596 opinii podróżnychNa podstawie 596 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Le Pradey oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • Saint James Albany Paris Hotel Spa
  Od1.180złZa noc
  W odległości 0.38 km od Louvre - 1st
  3,7/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2228 opinii podróżnychNa podstawie 2228 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr1:Louvre - Tuileries. Saint James Albany Paris Hotel Spa został zbudowany w roku 1672 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Saint James Albany Paris Hotel Spa. Saint James Albany Paris Hotel Spa zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Saint James Albany Paris Hotel Spa. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Saint James Albany Paris Hotel Spa, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Saint James Albany Paris Hotel Spa. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lumen Paris Louvre
  Od811złZa noc

  Lumen Paris Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue des pyramides 15 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Louvre - 1st
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 831 opinii podróżnychNa podstawie 831 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Lumen Paris Louvre. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Lumen Paris Louvre. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Louvre
  Od571złZa noc

  Le Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue croix des petits champs 4 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Louvre - 1st
  3,9/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 895 opinii podróżnychNa podstawie 895 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel pochodzi z roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Le Louvre. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • De Lille
  Od2.076złZa noc

  De Lillestars

  Arr 7 Tour Eiffel-Musée dOrsay, Paryż , Rue de lille 40 - Mapa
  W odległości 0.44 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr7: Eiffel Tower-D'Orsay Museum. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// De Lille pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2004. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Louvre Rivoli
  Od530złZa noc
  W odległości 0.44 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Hotel ma doskonałą lokalizację w samym sercu Paryża. Jest dogodnie położony w pobliżu głównych atrakcji, takich jak Luwr, Palais Royal i Comédie Française. Forum des Halles, Palais Royal, Rue Saint-Honoré i Muzeum Luwr są ok. 500 m od hotelu. Opéra Garnier jest oddalona o około 800 m od obiektu. Ten miejski hotel oferuje łącznie 29 pokoi. Dawne piwnice zostały przekształcone w przytulną salę śniadaniową. Kawa i herbata dostępne są w holu, podobnie jak dostęp do szybkiego internetu oraz bezpłatne gazety. Przyjazny personel pomoże zorganizować wynajem samochodu, usługi sekretarskie i usługi tłumaczenia oraz oferuje porady dotyczące zwiedzania miasta.

  Pokaż więcej
 • Duminy Vendome
  Od867złZa noc

  Duminy Vendomestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue du mont-thabor 3-5 - Mapa
  W odległości 0.52 km od Louvre - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 782 opinii podróżnychNa podstawie 782 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 1900. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Duminy Vendome zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   480  Hotele w Louvre - 1st
Strona  1  z  48
 

Hotele w pobliżu  Louvre - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj