Hotele w pobliżu Luxembourg Garden - 6th

Znajdź na mapie
Hotele w Luxembourg Garden - 6th

Luxembourg Garden - 6thOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Luxembourg Garden - 6th

 • Le Petit Paris
  Od847złZa noc

  Le Petit Parisstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue saint jacques 214 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1282 opinii podróżnychNa podstawie 1282 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy, położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone w Le Petit Paris. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Andre Latin
  Od780złZa noc

  Andre Latinstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue gay lussac 50-52 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Luxembourg Garden - 6th
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 614 opinii podróżnychNa podstawie 614 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1863 i została całkowicie odnowiona w roku 2009. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Andre Latin oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Andre Latin zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta są dozwolone w Andre Latin. Andre Latin może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Saint Michel
  Od1.171złZa noc
  W odległości 0.36 km od Luxembourg Garden - 6th
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1152 opinii podróżnychNa podstawie 1152 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2009. Grand Hotel Saint Michel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Grand Hotel Saint Michel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Dames Du Pantheon
  Od1.385złZa noc

  Les Dames Du Pantheonstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 19 place du pantheon 19 - Mapa
  W odległości 0.37 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 770 opinii podróżnychNa podstawie 770 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Les Dames Du Pantheon jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Des Grands Hommes
  Od1.114złZa noc
  W odległości 0.38 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1916 opinii podróżnychNa podstawie 1916 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Des Grands Hommes posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Hotel Des Grands Hommes akceptuje małe zwierzęta. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Design Sorbonne
  Od1.028złZa noc
  W odległości 0.39 km od Luxembourg Garden - 6th
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1461 opinii podróżnychNa podstawie 1461 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Design Sorbonne mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Le Senat
  Od1.357złZa noc

  Le Senatstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de vaugirard 10 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Luxembourg Garden - 6th
  2,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 774 opinii podróżnychNa podstawie 774 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Ten hotel został zbudowany w roku 1880 i został całkowicie odnowiony w roku 2004. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mercure La Sorbonne St Germain
  Od1.263złZa noc
  W odległości 0.54 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1028 opinii podróżnychNa podstawie 1028 opinii podróżnych

  4-gwiazdkowy butikowy hotel Mercure La Sorbonne St Germain mieści się na lewym brzegu Sekwany, między V i VI dzielnicą, naprzeciwko Uniwersytetu Sorbonne, koło dzielnicy łaciÅ"skiej i Saint Germain des Prés. Do hotelu można łatwo dojechać koleją RER B, met rem Saint Michel i Cluny Sorbonne. To doskonałe miejsce na zakupy o dowolnej porze dnia. Zapraszamy do wypoczynku w wygodnych klimatyzowanych pokojach.

  Pokaż więcej
 • Baume Hotel
  Od1.720złZa noc

  Baume Hotelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue casimir delavigne 7 - Mapa
  W odległości 0.58 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 551 opinii podróżnychNa podstawie 551 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 5 kilometrów. Baume Hotel został zbudowany w roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Baume Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Baume Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Central Saint Germain
  Od819złZa noc
  W odległości 0.58 km od Luxembourg Garden - 6th
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Central Saint Germain oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Central Saint Germain może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   295  Hotele w Luxembourg Garden - 6th
Strona  1  z  30
 

Hotele w pobliżu  Luxembourg Garden - 6th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj