Hotele w pobliżu Luxembourg Garden - 6th

Znajdź na mapie
Hotele w Luxembourg Garden - 6th

Luxembourg Garden - 6thOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Luxembourg Garden - 6th

 • Le Petit Paris
  Od811złZa noc

  Le Petit Parisstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue saint jacques 214 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1267 opinii podróżnychNa podstawie 1267 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy, położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone w Le Petit Paris. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Andre Latin
  Od863złZa noc

  Andre Latinstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue gay lussac 50-52 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Luxembourg Garden - 6th
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 601 opinii podróżnychNa podstawie 601 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1863 i została całkowicie odnowiona w roku 2009. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Andre Latin oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Andre Latin zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta są dozwolone w Andre Latin. Andre Latin może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Saint Michel
  Od871złZa noc
  W odległości 0.36 km od Luxembourg Garden - 6th
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1140 opinii podróżnychNa podstawie 1140 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2009. Grand Hotel Saint Michel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Grand Hotel Saint Michel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Dames Du Pantheon
  Od1.416złZa noc

  Les Dames Du Pantheonstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 19 place du pantheon 19 - Mapa
  W odległości 0.37 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 714 opinii podróżnychNa podstawie 714 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Les Dames Du Pantheon nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Des Grands Hommes
  Od1.035złZa noc
  W odległości 0.38 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1868 opinii podróżnychNa podstawie 1868 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Des Grands Hommes posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Des Grands Hommes. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hotel Des Grands Hommes. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Design Sorbonne
  Od885złZa noc
  W odległości 0.39 km od Luxembourg Garden - 6th
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1429 opinii podróżnychNa podstawie 1429 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Senat
  Od950złZa noc

  Le Senatstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de vaugirard 10 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Luxembourg Garden - 6th
  2,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 761 opinii podróżnychNa podstawie 761 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Ten hotel został zbudowany w roku 1880 i został całkowicie odnowiony w roku 2004. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mercure La Sorbonne St Germain
  Od1.146złZa noc
  W odległości 0.54 km od Luxembourg Garden - 6th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1009 opinii podróżnychNa podstawie 1009 opinii podróżnych

  4-gwiazdkowy butikowy hotel Mercure La Sorbonne St Germain mieści się na lewym brzegu Sekwany, między V i VI dzielnicą, naprzeciwko Uniwersytetu Sorbonne, koło dzielnicy łaciÅ"skiej i Saint Germain des Prés. Do hotelu można łatwo dojechać koleją RER B, met rem Saint Michel i Cluny Sorbonne. To doskonałe miejsce na zakupy o dowolnej porze dnia. Zapraszamy do wypoczynku w wygodnych klimatyzowanych pokojach.

  Pokaż więcej
 • Central Saint Germain
  Od659złZa noc
  W odległości 0.58 km od Luxembourg Garden - 6th
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 449 opinii podróżnychNa podstawie 449 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Central Saint Germain oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Central Saint Germain może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Belloy Saint Germain
  Od930złZa noc
  W odległości 0.62 km od Luxembourg Garden - 6th
  2,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 840 opinii podróżnychNa podstawie 840 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został założony w roku 1850. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Belloy Saint Germain. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   249  Hotele w Luxembourg Garden - 6th
Strona  1  z  25
 

Hotele w pobliżu  Luxembourg Garden - 6th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj